Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Konkursas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Konkursas

    Konkursas

    #2
    saunu!sudalyvausime...
    Ne viskas taip blogai, kaip blogai viskas kas ne taip. :dvikova:

    Comment


      #3
      Konkursas "Miestas šypsosi man"

      Jau rašiau apie tai ( Fotografijos konkursai ), bet kadangi liutass sukūrė naują temą, tai pakartosiu ir pakviesiu dar kartą. Vasara baigėsi, visi grįžo prie kompiuterių, vakarai greitai pasidarys ilgesni, tai gal kils noras sudalyvauti.



      ... Kartais mano miestas liūdnas ir tada, jo gatvės pilkos ir šlapios. Kartais jis įsimylėjęs, ir tada skveruose krenta kaštonų žiedai. O šiandien....Šiandien mano miestas...

      Visi, kurie jaučia, myli, džiaugiasi savo miestu, kviečiami laisvai reikšti savo fantazijas ir dalyvauti "Silver Point Media" organizuojamame kasmetiniame fotografijos konkurse. Šių metų tema - "Miestas šypsosi man".


      Nuotraukas galima siųsti iki 2005 m. spalio 31 dienos. Darbus vertins komisija, sudaryta iš konkurso organizatorių ir profesionalios fotografijos meistrų. Pagrindinis vertinimo kriterijus - nuotraukoje pateikto turinio ir fotografavimo originalumas.

      Konkurse gali dalyvauti visi norintys. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2005 m. lapkričio 15 d.

      Comment


        #4
        O kaip ten patalpinti nuotrauka? Siai uzsiregistravau, bet nerandu kaip patakpinti konkursine nuotrauka?

        Comment


          #5
          Parašė liutass
          O kaip ten patalpinti nuotrauka? Siai uzsiregistravau, bet nerandu kaip patakpinti konkursine nuotrauka?
          Konkurso taisyklės

          O šiaip galerijoje susikurti sau naują albumą arba kaip ir čia - per ImageShack konkursui skirtame forume

          Viskas labai paprasta.

          Comment


            #6
            URM ir SPM konkursai,tiesiog absurdiski.Apie viena is ju placiau cia:
            SPM konkursas (Skaityti atsiliepimus ir tautos komentarus)

            Comment

            Working...
            X