Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotografijos konkursai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Fotografijos konkursai

    Daugelis iš Miestai.net tinklapio dalyvių domisi fotografija ir turi fotoaparatus. Daugelis čia patalpinę puikių nuotraukų. Kas mėnesį renkamos geriausios. Įdomu ar kam nors teko sudalyvauti kokiame fotokonkurse su piniginiu ar kitokiu prizu. Kodėl nepabandžius laimės ir nesudalyvavus?

    Mano anksčiau minėta Silver Point Media svetainė, kurios nariais esame kartu su sillwio, liepos 20 dieną skelbia konkursą. Piniginis prizas už I-ą vietą - $100. Už antrą ir trečią atitinkamai $50 ir $25. Konkurso tema...

    ...Kiekvieną rytą savo šurmuliu, kvapais ir triukšmu mane pasitinkęs miestas, plačiomis ir siauromis gatvelėmis, skersgatviais, aikštėmis ir požeminėmis perėjomis palydi iki traukinio. O vakare... lyg susigėdęs...savo modernius stiklinius, blizgančius pastatus nudažo besileidžiančios saulės raudoniu.

    Kartais mano miestas liūdnas ir tada, jo gatvės pilkos ir šlapios. Kartais jis įsimylėjęs, ir tada skveruose krenta kaštonų žiedai. O šiandien....Šiandien mano miestas...

    Visi, kurie jaučia, myli, džiaugiasi savo miestu, kviečiami laisvai reikšti savo fantazijas ir dalyvauti "Silver Point Media" organizuojamame kasmetiniame fotografijos konkurse. Šių metų tema - "Miestas šypsosi man".
    Manau daugelis iš MIESTAI.NET tinklapio dalyvių turėtų ką parodyti ir galbūt nuskinti kokį prizą

    Čia linkai į konkursą - SPM fotokonkursas: "Miestas šypsosi man"

    Konkurso taisyklės

    #2
    Kaip suprantu... konkursai nieko nedomina

    Comment


      #3
      Domina, domina, gal tik toks laikmetis, kai nelabai ką šioje srityje norisi daryti
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz
        Domina, domina, gal tik toks laikmetis, kai nelabai ką šioje srityje norisi daryti
        Galbūt tu teisus, Mantai. Vasara ne konkursų metas Štai ir liūtass atostogauja po skėčiu Reikia laukti rudens...

        Comment

        Working...
        X