Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo toliau, tuo aukščiau

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kuo toliau, tuo aukščiau

    Neseniai girdėjau tokią frazę ,,kuo toliau, tuo aukščiau,, t.y. kad kuo toliau tuo visi dangoraižiai statomi vis aukštesni. Ar ši frazė galioja Lietuvoje?? Man atrodo kad šiu metu Lietuvoje atsirado kažkokia aukščio riba, dauguma aukštuminių pastatų statoma iki 100m. Ką jūs apie tai manot? gal žinot kokių naujų projektų, kurių aukštis gerokai viršytų 100 metrų??

    #2
    Man svarbu ne aukštis, o architektūrinė forma išvaizda... Pastatas gali būti 200m aukščio dežutė, bet gali būti 50m. aukščio šedevras. Nors tai, aišku, kiekvienam pagal skonį
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      Kuo toliau, tuo lengviau juos statyt, nes atsiranda naujos technologijos, medziagos ir t.t. O del aukscio ribos, tai cia man atrodo paprasciausias paklausos desnis, Lietuvoj dar nera tiek zmoniu kurie turetu tiek pinigu, kad gyventi keliu simtru metru daugiaauksciuose, nes ju kainos yra gan stipriai didesnes nei zemaugiu
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #4
        Aš už vidutinio auksčio pastatus!
        Dangoraižių visame pasaulyje užtenka ir jie svajoja apie senamiesčiu.

        Comment


          #5
          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
          Aš už vidutinio auksčio pastatus!
          Dangoraižių visame pasaulyje užtenka ir jie svajoja apie senamiesčiu.

          O tie, kurie prisistate vidutinio aukscio pastatu, apie senamiescius nesvajoja jau turbut?
          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

          Comment


            #6
            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Man svarbu ne aukštis, o architektūrinė forma išvaizda... Pastatas gali būti 200m aukščio dežutė, bet gali būti 50m. aukščio šedevras. Nors tai, aišku, kiekvienam pagal skonį

            Pilnai Pirtariu. Kol lietuviai nesimoks tinkamai projektuoti zemesniu pastatu, su aukstesniais reiketu kiek atsargiau elgtis.
            Gaila, kad dar mazai kas supranta, kad investicija i architekturine israiska, o ne tik i betona gali labai sauniai pasiteisinti

            Comment

            Working...
            X