Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautinis futbolas. Čempionų ir Europos lyga, pasaulio ir Europos čempionatai etc

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Daug geriau. Nerealu. Man patiko.

    Comment


      #82
      Parašė Magician Rodyti pranešimą
      Daug geriau. Nerealu. Man patiko.
      Kodel reklama brangiausia ? tik del to kad duag zvaigzdziu joje ? Ne , ne tik. Pagalvokit kiek tokio ilgio reklama kainuos transliuot per Tv. O jei sutrumpins ,tai zvaigzdem sumoketa, o visko nematys ziurovai
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        #83
        Jei kas nuobodžiaujat, tai rodo per Viasat sport baltic draugiškas tarp Anglijos ir Meksikos.

        Comment


          #84
          Panašu, kad kito sezono didysis klausimas bus ar THE ONE sugebės iš Real'o padaryt dar vieną nenugalimą komandą.. El Classico bus more than ever Classico..
          Jūsų,
          Analitikas PlėtRa™

          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

          Comment


            #85
            Manau, kad nelabai, nes "Inter" buvo labai gerai sukomplektuota todėl ir laimėjo, o žvaigždyną valdyti yra sunkiau, nes jie įpratę žaisti individuoliai
            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

            Comment


              #86
              Tai būtent tam suvaldymui ir ima mūrinuką realas... Kitas sezonas arba sustiprins Juozuko kaip įpatingojo vardą arba ganėtinai stiprų smūgi tam dieviškumui suduos...

              Comment


                #87
                Manau (ir tikiuosi), kad Mourinho žaidimo stilius nelabai tinka prie "Real" verslo filosofijos... Gynėjų marškinėlius sunkiau pardavinėti, negu atakuojančių saugų ir puolėjų...

                Comment


                  #88
                  Mourinho užsiprašė Lampardo, Gerrardo (velnias!) ir Maikono. Aišku, čia tik pradžia. Ir vis dėlto - man kiek baisu. Bet ir įdomu, kas šįkart iš Realo gausis. Mourinho, visgi, geras treneris, gal iš ir Realo "superstarų" normalius žaidėjus, tinkančius kaip komanda, padarys.

                  Comment


                    #89
                    Aš tikiuosi, kad falins jis su Realu Ir labai tikiuosi Arsenal šiemet neparduos nieko ir nusipirks žaidėjų už tuos stebuklingus 100 mln. eur.
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      #90
                      Euro 2016 vyks Prancūzijoje.
                      http://www.delfi.lt/news/sport/abroa....d?id=32885817

                      Sarkozy ir Platini padarė savo. Paskutinį kartą Prancūzijoje WC 1998 buvo. Italijoj 1990, o Turkija išvis nieko stambaus nesurengė.
                      Paskutinis taisė rat; 2010.05.28, 14:17.

                      Comment


                        #91
                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Euro 2016 vyks Prancūzijoje.
                        http://www.delfi.lt/news/sport/abroa....d?id=32885817

                        Sarkozy ir Platini padarė savo. Paskutinį kartą Prancūzijoje WC 1998 buvo. Italijoj 1990, o Turkija išvis nieko stambaus nesurengė.
                        Galvojau, kad Turkija laimės. Tuos stadionus pastatytų greitai, jei tik gautų tokį šansą. Jiems teks palaukti 2020 metų. Gal ir skaičių žaismas jiems padės jį surengti, gal tada ir mes kaip nors ten pateksime....
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          #92
                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Ar darom totalizatorių pasaulio čempionatui?

                          Čia galima pamatyti kaip buvo 2006 metais:

                          http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=2636
                          Tai kaip aš supratau, šį kartą niekam neįdomu, ane?

                          Comment


                            #93
                            Jeigu oranger paskaičiuos - forumiečiai sudalyvaus Aš visada už.

                            Comment


                              #94
                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Tai kaip aš supratau, šį kartą niekam neįdomu, ane?
                              Tai, kad daug balsų buvo už ir norinčių 20-30 žmonių manau bus Darom
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                #95
                                Aišku kad darom.
                                Kaip bebūtų, World Cup'a yra bene įdomiausias sporto renginys žamėje.

                                Oranger?

                                Comment


                                  #96
                                  Kad būtų įdomiau, iškart pasakysiu, kad finalas bus Ispanija vs. Anglija. Na, bent jau aš norėčiau. Žinoma, vietoj anglų vėl turbūt kokie prancūzai ir italai norės įsiterpti, bet esmė bus aiški .

                                  Comment


                                    #97
                                    Po dramatiškos kovos M.Stankevičius ir „Sampdoria“ į Čempionų lygos grupių turnyrą nepateko

                                    http://sportas.delfi.lt/clyga/po-dra....d?id=35799027

                                    Nai nai Gaila, kad Stankevičius nepateko. Žiūrėjau šį mačą iki 75 min. paskui užlinkau, o ir gaila dbr dėl to Stankė dažnai į pabaigą nepagaudavo mažo krašto iš Werder. Bet iki tol jis gerai periimdavo, gerai pradėdavo atakas. Gaila Sampdoria, bet gal dbr jį parduos į kokį geresnį klubą...
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      #98
                                      Įsijungiu Lechas - Man City apie 70 minutę, 1:1 jau kiek netikėta, bet paskui kaip milijonierius lenkai baudė :O






                                      Gerrardas šiand ir kaip senais gerai laikais
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        #99
                                        maziau nei uz valandos paaiskes kur vyks 2018 pasaulio cempionatas. Anglai buvo tik 3 vietoj, bet kai premjeras, princas ir Bekhemas 3 dienas lobizmui paskyre, jau ir favoritais tapo: sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/1530527/2018-World-Cup-Host.html
                                        Paskutinis taisė zanaz; 2010.12.02, 15:36.
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          2018 metų pasaulio futbolo čempionatą organizuos Rusija.

                                          2022 metų pasaulio futbolo čempionatą organizuos Kataras.


                                          AKCIJOS KYLA. BĖGTE UŽ KATARĄ...

                                          ...pinigai gali viską.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X