Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Akela Rodyti pranešimą
    O aš daktarui aiškinau, ką daryt su lapais
    Nusivyliau „daktaro“ IK

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    /\ hmm tai tamstelė ta tamsiaplaukė, jeigu gerai pamenu?
    O jų buvo tiek daug? Šelmis. Gal ir merginų temą papildysi?
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      #82
      /\ eik tu ereli

      Comment


        #83
        Visi Kauno Zalgirio fanai!
        Lietuva!

        Comment


          #84
          Žalgirio“ ženklas turi dvynį


          Lenkijos moterų krepšinio klubo „Rybniko ROW“ yra neįtikimai panašus į Kauno „Žalgirio“ emblemą.

          Ta pati idėja, tos pačios spalvos, identiškas kamuolys logotipo centre, beveik tokiomis pat raidėmis užrašytas klubo pavadinimas.

          Plagiato galimybę įžvelgęs naujienų portalas „balsas.lt“ rado tik vieną skirtumą – „Žalgirio“ logotipas yra skydo formos, o ROW – krepšio.

          Kauno „Žalgirio“ komunikacijų direktorius Paulius Motiejūnas balsui.lt teigė, kad apie „Žalgirio“ ir ROW klubų logotipų panašumą iki šiol nieko nežinojo. Neatmetama galimybė, kad „Žalgiris“ imsis ginti savo teises. Dabartinis „Žalgirio“ logotipas buvo sukurtas kolektyvinėmis pastangomis apie 2000 metus. P.Motiejūno teigimu, tokio plagijavimo atvejų nėra buvę, bet yra pasitaikę, kai klubo atributika buvo naudojama neoficialiuose „Žalgirio“ tinklalapiuose.

          KD inf.

          Comment


            #85
            Gruodžio 19 dieną, trečiadienį, 10.30 val. įvyks fotografijų parodos atidarymas. Parodoje bus eksponuojamos gražiausios Kauno "Žalgirio" krepšinio klubo ir NBA komandų varžybų akimirkos. Paroda veiks iki sausio 10 d.

            Kauno "Žalgirio" krepšininkai spalio mėn. savaitę viešėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur sužaidė trejas rungtynes su stipriausios pasaulio lygos NBA komandomis. Sporto muziejuje veiksiančioje parodoje Jūs galėsite išvysti nuotraukas iš žalgiriečių ir NBA klubų dvikovų.

            Sporto muziejus įsikūręs Muziejaus g. 7, šalia Rotušės aikštės.

            Comment


              #86
              Jo čia yra kelios foto iš tos parodos:





              Kitas tingėjau kopinti:

              http://www.verslosavaite.lt/content/view/2028/32/

              Comment


                #87












                http://www.eurobasket.lt/krepsinis-2...roda-FOTO.html

                Comment


                  #88


                  Tas pats: http://rapidshare.de/files/38266333/..._0001.wmv.html

                  Vis dažniau pasvajoju, kad himno atlikėjas Halėje nutiltų po pirmo ar antro posmo. Tada tribūnos įjungtų visą garsą ir būtų kažkas tokio

                  Prieš kelis metus berods Arinai giedant himną, maždaug po pirmo posmo sugedo jos mikrofonas. Sekundę Halėje buvo beveik tylu, tačiau iškart įsijungė E tribūna ir labai gerai užbaigė himną. Dabar analogiškoje situacijoje rezultatas būtų nepalyginamai įspūdingesnis.
                  Paskutinis taisė joker; 2008.01.11, 01:36.

                  Comment


                    #89
                    Parašė joker Rodyti pranešimą


                    Tas pats: http://rapidshare.de/files/38266333/..._0001.wmv.html

                    Vis dažniau pasvajoju, kad himno atlikėjas Halėje nutiltų po pirmo ar antro posmo. Tada tribūnos įjungtų visą garsą ir būtų kažkas tokio

                    Prieš kelis metus berods Arinai giedant himną, maždaug po pirmo posmo sugedo jos mikrofonas. Sekundę Halėje buvo beveik tylu, tačiau iškart įsijungė E tribūna ir labai gerai užbaigė himną. Dabar analogiškoje situacijoje rezultatas būtų nepalyginamai įspūdingesnis.
                    Na ir nežinau kas čia buvo blogo.
                    Galvojau, kad čia jis sustos po antro posmo ar kas, bet viskas bus gerai mano nuomone.
                    Paskutinis taisė Tadas; 2008.01.11, 21:31.
                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                      Na ir nežinau kas čia buvo blogo. Galvojau, kad čia jis sustos po antro posmo ar kas, bet viskas bus gerai mano nuomone.
                      Esmė fone, o ne jame. Įsiklausyk

                      Comment


                        #91
                        kad ir gavom, bet video vis tiek turiu įdėti... tokia tradicija

                        Comment


                          #92
                          va čia taip kukliai, nes stovėjau gaisro židiny tai patys suprantat, nelabai tas fotikas man buvo reikalingas čia foto jau po gaisro





                          Comment


                            #93
                            uch...sakiau ir aš fotiką dėl visa ko pasiimsiu...paaamiršau

                            Comment


                              #94
                              Ta proga ir aš kelias įmesiu....



                              Gražu buvo žiūrėti į vaikus prašančius parašų, nė vienam neatsakė neigiamai. Šaunuolis



                              Kovingumas atsiperka....




                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                #95


                                Petrauka. Tik aš nesuprantu kaip tokius žvėris uždengėme....



                                Asmeniškai man jis labiausiai patiko. Visiškai neišnaudojamas buvo, kas džiugu, nes prasiveržimą žvėrišką turi....



                                Tik dėl Daktaro.....



                                The one and alone

                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  #96
                                  Beje sorry už kokybę. Įranga - muiliukas.

                                  O nuotraukų albumą visi abonementai gavo. Va ten tai kokybė, labiausiai patiko, kai ant suoliuko Marcus bajeruoja su DC..... Reiks miegamajam pasikabinti ir melstis krepšinio dievams, kad mano atžala būtų profas
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    #97
                                    Tik dėl Daktaro.....
                                    ai tai jau tipo matai vėl ane? sunku mane rast, bet aš vis tiek radau

                                    Comment


                                      #98
                                      Gal kas zino kur yra daugiau foto.
                                      Man reikai butent E tribunos kaires puses laiptu ziurint nuo A.
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        #99
                                        Ir aš su juosta žaidžiu fotkėj Daktaras bemetant mano ranką nunešė su visa juosta, tai savąją kažkur pamečiau

                                        Comment


                                          Akela, vaikštai į dublerių rungtynes?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X