Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Missoni Rodyti pranešimą

    sankauskas, ar esi toks durnas ar tik apsimeti? Jei nežinai, tai įvesk google Eurolyga ir tau kažkas paaiškės. Kam reikia tokiu kvailiu apsimesti ir kaip paskutiniam daunui klausinėti - kas žaidė, kur už kiek? Ar čia fulė buvo, ar biliardas? Na, jei nesidomi, tai ir nekišk savo trigrašio. O jei domiesi, tai žinai. O jei NEŽINAI, tai paieškok internete... Labanakt...
    Wow, sač emoušns.
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Labai įžeidėt (jūsų smegenėlių įsivaizdavimu kiekviena jūsų nesamonė juk ne pasigailėtiną juoką, o įsižeidimą sukelia ) kauniečius
      Ne tik kauniečius, bet ir visus lietuvius. Juk žalgiris Lietuvai vos ne kaip nacionalinė komanda.

      Comment


        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

        Ne tik kauniečius, bet ir visus lietuvius. Juk žalgiris Lietuvai vos ne kaip nacionalinė komanda.
        Ne nacionalinė. Iš kur tokias nesąmones trauki ? Pats esu iš Alytaus ( Futbolo miestas / FK DAINAVA ) ir man(kaip ir mano aplinkai/draugams bei daugeliui Alytiškių ) visiškai nusišvilpti ant Kž. Kiekvienas miestas turi turėti SAVO KOMANDĄ o ne kažkokią "bendrą" , "nacionalinę" . Kiekvienas miestas turi stengtis,kad jo miesto komanda ( bet kokios sporto šakos ) būtų geresnė už likusias. Taip yra visame normaliame bei civilizuotame pasaulyje. Sirgti už kito miesto komandą yra tipiškas "gloryhunterizmas" bei provincialumo viršūnė.

        Comment


          Parašė Missoni Rodyti pranešimą

          sankauskas, ar esi toks durnas ar tik apsimeti? Jei nežinai, tai įvesk google Eurolyga ir tau kažkas paaiškės. Kam reikia tokiu kvailiu apsimesti ir kaip paskutiniam daunui klausinėti - kas žaidė, kur už kiek? Ar čia fulė buvo, ar biliardas? Na, jei nesidomi, tai ir nekišk savo trigrašio. O jei domiesi, tai žinai. O jei NEŽINAI, tai paieškok internete... Labanakt...
          Respect. Tokius nevykėlius, kaip skank'auskas, tik taip galima pastatyti į vietą. Kitą kartą pagalvos prieš įžeidinėdamas Kauno ŽALGĖRĮ!

          Comment


            Parašė SpykeDymon Rodyti pranešimą

            Ne nacionalinė. Iš kur tokias nesąmones trauki ? Pats esu iš Alytaus ( Futbolo miestas / FK DAINAVA ) ir man(kaip ir mano aplinkai/draugams bei daugeliui Alytiškių ) visiškai nusišvilpti ant Kž. Kiekvienas miestas turi turėti SAVO KOMANDĄ o ne kažkokią "bendrą" , "nacionalinę" . Kiekvienas miestas turi stengtis,kad jo miesto komanda ( bet kokios sporto šakos ) būtų geresnė už likusias. Taip yra visame normaliame bei civilizuotame pasaulyje. Sirgti už kito miesto komandą yra tipiškas "gloryhunterizmas" bei provincialumo viršūnė.
            Pažįstu ne vieną vilnietį, sergantį už Žalgirį. Taip pat iš daugumos kitų Lietuvos kampelių pažįstami serga už Žalgirį. Tai gal ir UEFA negalima sirgt už, pvz, Real'ą, nes tai Madrido komanda, o ne Alytaus ar Balbieriškio?

            Comment


              Parašė SpykeDymon Rodyti pranešimą

              Ne nacionalinė. Iš kur tokias nesąmones trauki ? Pats esu iš Alytaus ( Futbolo miestas / FK DAINAVA ) ir man(kaip ir mano aplinkai/draugams bei daugeliui Alytiškių ) visiškai nusišvilpti ant Kž. Kiekvienas miestas turi turėti SAVO KOMANDĄ o ne kažkokią "bendrą" , "nacionalinę" . Kiekvienas miestas turi stengtis,kad jo miesto komanda ( bet kokios sporto šakos ) būtų geresnė už likusias. Taip yra visame normaliame bei civilizuotame pasaulyje. Sirgti už kito miesto komandą yra tipiškas "gloryhunterizmas" bei provincialumo viršūnė.
              Visa Vokietija palaiko Bayern Čempionų lygoje, visa Prancūzija PSG ir pan. Kai Žalgiris žaidžia su ta savo miesto komanda, beabejo palaikoma savo miesto komanda, bet kai žaidžia kituose turnyruose, tada nėra tikslo nepalaikyti.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Visa Vokietija palaiko Bayern Čempionų lygoje, visa Prancūzija PSG ir pan. Kai Žalgiris žaidžia su ta savo miesto komanda, beabejo palaikoma savo miesto komanda, bet kai žaidžia kituose turnyruose, tada nėra tikslo nepalaikyti.
                Čia kas tamstai tokias pasakaites pasakojo ? Aš pats domiuosi futbolu ( Esu Dainavos Ultra apie 18 metų ) ir realiai žinau situaciją. Vokietijoje VISI nekenčia Bayern Lenkijoje visi nekenčia Legia , Rusijoje Spartako it t.t ir panašiai. Esu bendravęs su begale žmonių užsienyje kurie palaiko SAVO MIESTŲ komandas nors jos žaidžia 2 , 3 ar 4 lygose . Ten palaikymas 100 kartų geresnis už KŽ . Ir jiems nusišvilpti ant "didelių" / komercinių vardų.

                Čia tamstos dėmesiui 2 Lietuvos futbolo lyga. Alytus ( 8 kartus mažesnis gyventojų skaičiumi už Kauną )



                Comment


                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                  Pažįstu ne vieną vilnietį, sergantį už Žalgirį. Taip pat iš daugumos kitų Lietuvos kampelių pažįstami serga už Žalgirį. Tai gal ir UEFA negalima sirgt už, pvz, Real'ą, nes tai Madrido komanda, o ne Alytaus ar Balbieriškio?
                  Aš pažįstu vilniečių ir kauniečių kurie serga už FK Dainava . Ir kas ?


                  Comment


                    Parašė Masiul

                    Jeigu negalima palaikyti ne savo miesto komandos, tai užuojauta tiems kas gyvena Alytuje.
                    Normalios krepšinio komandos išvis nėra, nes "futbolo miestas". O futbole gauna palaikyti visokias trečiarūšes FK Dainava lygio komandas...
                    Na taip. Mužikiškas požiūris. Pasakyk tai "trečiarūšiams" Dynamo Dresden fanams ( Vokietijos 4 lyga )


                    Comment


                      Čia gi susireikšminęs futbolo ultra, jis iš principo bandys įrodinėti, kad niekam Alytuje nebuvo įdomus Žalgiris šiandien, nors visiems akivaizdu, kad dauguma alytiškių varžybas įdėmiai žiūrėjo.
                      Čia tiesiog toks žmogaus tipas, futbolo ulytra, kuriam apskritai krepšinis kelia erzelį

                      Comment


                        Dėl Bayern, tai jis teisus, klausimas ar tai iš vis yra populiariausias klubas bent jau Bavarijos regione. Kitą vertus, tai ta nuotrauka iš Alytaus Dainavos stadiono yra gana sena ir Lietuvoje šiuo metu į futbolą niekur tiek žmonių nebesirenka.

                        Comment


                          Parašė SpykeDymon Rodyti pranešimą

                          Aš pažįstu vilniečių ir kauniečių kurie serga už FK Dainava . Ir kas ?

                          Seni, pats savo teiginį, kad reikia sirgt už savo miesto komandą ir sugriovei, tad būk geras, jei pats nemėgsti Žalgirio, nebandyk įrodinėt, kad kiti miestai negali palaikyt jo.
                          Paskutinis taisė Ignalina; 2018.04.27, 00:42.

                          Comment


                            Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                            Seni, pats savo teiginį, kad reikia sirgt už savo miesto komandą ir sugriovei, tad būk geras, jei pats nemėgsti Žalgirio, nebandyk įrodinėt, kad kiti miestai negali palaikyt jo.
                            Matai, tie žmonės tiesiog išvažiavo studijuoti iš Alytaus į šiuos miestus. Bet nuo to nei už KŽ nei už LR jie nepradėjo sirgti . Kapiš ?
                            Paskutinis taisė SpykeDymon; 2018.04.27, 01:17.

                            Comment


                              Parašė SpykeDymon Rodyti pranešimą

                              Matai, tie žmonės tiesiog išvažiavo studijuoti iš Alytaus į šiuos miestus. Bet nuo to nei už KŽ nei už LR jie nepradėjo sirgti . Kapiš ?
                              tai jei jie išvažiavę į tuos miestus, ar galima juos vadint kauniečiais ar vilniečiais? jei galima, tuomet jie serga ne už savo miesto komandą, taip nusižengdami tavo teiginiui, kad už kito miesto komandą negalima šiukštu sirgt. o jei negalima, tai jie tie patys alytiškiai su trupučiu vilenskų ar kavenskų prieskoniu.

                              aš savo pavyzdyje turėjau omenyje žmones, kurie gimė ir augo Vilniuje, tačiau serga už Žalgirį. ir tokių tikrai ne vienas ir ne du. nes kiekvienas išsirenka patinkančią komandą. ir negali verst žmogaus sirgt būtent už jo miesto/kaimo komandą.

                              grįžkim prie jau iškelto, bet neatsakyto klausimo - ar aš galiu sirgt už Real'ą (kaip ir dauguma tiek kitų miestų, tiek ir kitų šalių gyventojų), ar ne, nes juk tai Madrido komanda (nors žinau apie klubą daug), ar man reikia būtinai sirgt už Ignalinos FK (kuri kiek žinau egzistuoja, tačiau neturiu žalio supratimo, kur ir su kuo žaidžia)?

                              Comment


                                Dabar Žalgeriui laimėti čempionų titulą gali užkirsti nebent susimokę teisėjai, kaip ir visais prieš tai buvusiais atvejais kiekvienais metais

                                Comment


                                  John, tavo golfas bus su integruota "Žalgirio" simbolika, taigi pačiam reiktų mažiausiai šnekėti.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Dabar Žalgeriui laimėti čempionų titulą gali užkirsti nebent susimokę teisėjai, kaip ir visais prieš tai buvusiais atvejais kiekvienais metais
                                    Manau tu tik pavidi Kaunui šlovės, gyvendamas savo Portugalijos tabore.

                                    Tikiu, kad kokie blogi bebūtų teisėjai, Žalgiris įspirs daugiau įvarčių.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Ar manot, kad reiktų už Žalgerio įžeidinėjimą taikyti baudžiamąją atsakomybę ir taip užkirsti kelią tolesnei Žalgerio ir Kauno ŠLOVĖS trypimui? Aš manau, kad tai būtina. Nes kiek galima?

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Ar manot, kad reiktų už Žalgerio įžeidinėjimą taikyti baudžiamąją atsakomybę ir taip užkirsti kelią tolesnei Žalgerio ir Kauno ŠLOVĖS trypimui? Aš manau, kad tai būtina. Nes kiek galima?
                                        Bausmė už Kauno įžeidinėjimą galėtų būti priverstinis trijų Žalgrybio varžybų žiūrėjimas gyvai stadione.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                          Bausmė už Kauno įžeidinėjimą galėtų būti priverstinis trijų Žalgrybio varžybų žiūrėjimas gyvai stadione.
                                          Tu čia trolini? Gal pasilaikyk savo lėkštus juokelius sau. Niekam nejokinga. Aš kalbu visiškai rimtai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X