Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Autobusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
    /\ Kažkas iš dizainerių pernelyg daug laiko praleido prei kompiuterinių žaidimų Tikrai nenorėčiau, kad tokie išsigimėliai Lietuvos miestų gatvėmis važinėtų.
    Geriau tokie skylėti "gražuoliai" su nulaužytais turėklais ir į kuriuos reikia keturiom įlipt?

    Comment


      #22
      Parašė rat Rodyti pranešimą
      Geriau tokie skylėti "gražuoliai" su nulaužytais turėklais ir į kuriuos reikia keturiom įlipt?
      Bet jau ir sulyginimas. Išvis ikarusų jau tik vienetai telike važinėjančių, beto jie atgyvene savo amžių ir morališkai, bei fiziškai pasenę.

      Ir kuom tas "ratinis tramvajus" skiriasi nuo paprasto prailginto autobuso ?

      Comment


        #23
        Savo išvaizda primenančia tramvajų?

        Comment


          #24
          Parašė sleader Rodyti pranešimą
          Bet jau ir sulyginimas. Išvis ikarusų jau tik vienetai telike važinėjančių, beto jie atgyvene savo amžių ir morališkai, bei fiziškai pasenę.

          Ir kuom tas "ratinis tramvajus" skiriasi nuo paprasto prailginto autobuso ?
          Matyt vis pataikau įlipt O tas tramvajus atrodo siauresnis (gal tik atrodo) ir spėju, kad brangesnis už kitus.
          Paskutinis taisė rat; 2008.01.04, 17:44.

          Comment


            #25
            O man netrukdo tie Ikarusai, kad tik sildytu ir butu liuks, o daugiau nieko pries neturiu.
            www.autobusas.4l.lt +
            www.facebook.com/Autobusas4l

            Comment


              #26
              Kinijos miestuose daznai sutinkamas Golden Dragon.Nors dizainas labai primena Man Lions City autobusus.Tie sumauti kinai viska kopijuoja.

              Comment


                #27
                Be komentaru

                Comment


                  #28
                  Įdomiai atrodo Tik reiktu pakeist spalvą iš tos standartinės geltonos, užtamsint salono langus, nuimt juostas nuo lango turbo - šmurbo, tada gal žiūrėtusi

                  Comment


                    #29
                    http://www.limobus.lt/ va cia tai gerulis

                    Comment


                      #30
                      man geltonas krutesnis...
                      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                      Comment


                        #31
                        Parašė mikis Rodyti pranešimą
                        http://www.limobus.lt/ va cia tai gerulis
                        Paziurejus nuotraukas plika akimi matosi, kad perdarytas is visiskai moraliai pasenusio priemiestinio tipo autobuso. Net po perdarymo visai nekaip atrodo lubos.

                        Comment


                          #32
                          Kelios mano nuotraukos is Venecijos:
                          Breda-Menarini Bus

                          Iveco CityClass


                          MAN NG313

                          Comment


                            #33
                            Užsienio tarpmiestinių ir turistinių autobusų fotogalerija

                            Labas, gal žinot latviškos REGITROS įstaigos pavadinimą, o gal jų tinklapyje yra galimybė pagal valstybinį numeri pasitikrinti auto markę ir modelį.
                            Man reikia sužinoti tiksliai kokia šio autobuso markė ir modelis. Ji nufotografavau Nidoje 2007 metais

                            Comment


                              #34
                              Man atrodo čia Ernst Auwaerter Clubstar. Gali būti, kad kėbulas yra Mercedes Benz.
                              Latviška REGITRA - http://www.csdd.lv/
                              Paskutinis taisė Mettal; 2009.03.01, 20:14.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                #35
                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Man atrodo čia Ernst Auwaerter Clubstar. Gali būti, kad kėbulas yra Mercedes Benz.
                                Latviška REGITRA - http://www.csdd.lv/
                                gali buti, kad tai (as ir galvoju) Ernst Auwaerter bet tikrai ne Clubstar. Cia kazkoks Kombi f*cte

                                Comment


                                  #36
                                  http://www.csdd.lv/?lngID=EN&pageID=1181631604 - čia tavęs laukia nusivylimas... Paslaugos mokamos
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    #37
                                    Užsienio tarpmiestinių ir turistinių autobusų fotogalerija

                                    Latvių Setra 416GT-HD prie Žaliojo tilto

                                    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 14:24.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      #38
                                      besišypsanti Scania iš Lenkijos

                                      Comment


                                        #39
                                        /\ o už jos besišypsanti Honda iš Lietuvos

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Gali būti, kad iš Paryžiaus
                                          Dėl NG232 galiu pasakyti tik tiek, kad jiems labai trūksta galios ir įsisbėgėja jie labai lėtai. Be to, pas 875 ilgai nevažinės, nes tuoj nusibaigs vidurinė ratų ašis - kažkokios problemos su pakaba, nes autobusas ties ja yra nusėdęs žemiau, nei ties kitomis ir važiuojant per mažiausias duobes jaučiasi smarkus kratymas, lyg čia būtų ne autobusas, o vežimas .
                                          P.S. nuotraukoje to nesimato, nes tądien su juo buvo viskas gerai, o vakar 74 maršrutu labai jau dardėjo.
                                          Beabejo is Paryziaus (RATP)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X