Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujas Gyvenamųjų Namų Kvartalas - Linkuva.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujas Gyvenamųjų Namų Kvartalas - Linkuva.

    http://www.linkuva.lt

    Naujas Gyvenamuju Namu Kvartalas Kaune - Linkuva. Kad gyventi butu smagiau.

    Kad gyventi būtų smagiau...
    Jūsų sveikatai: Linkuvos miškas, gaivūs vakariniai vėjai, apželdinta gyvenvietė, mažiausiai gaunanti užteršumo kauno vieta, nei tuo metu kauno centras!;
    Jūsų saugumui: apšviestos gatvės, automatinės gatvių užtvaros, parkiniai šviestuvai;
    Jūsų mobilumui: 10 min iki Kauno centro, 5 min iki PLC Mega, 3 min iki Lampėdžių ežero;
    Jūsų vaikams: žaidimų, krepšinio, lauko teniso aikštelės;
    Jūsų patogumui: bevielis internetas, asfaltuotos gatvės, trinkelėmis grįsti šaligatviai, iki sklypų atvestos miesto komunikacijos.

    ----------------------------------

    Galerija - http://www.linkuva.lt/index.php?id=11

    -------------------------------------

    Kokios nuomones?

    #2
    Kokios ten kainos?

    Comment


      #3
      čia, kaip suprantu, kitoj pusėj šilainių, netoli megos?

      Comment


        #4
        Taip, kitoj pusėj Via Balticos, šalia 9-ojo forto. Mtosi kažkurioj nuotraukoj ir Mega, ir Via Baltica beveik visose matyt.

        Comment


          #5
          Parašė batista Rodyti pranešimą
          čia, kaip suprantu, kitoj pusėj šilainių, netoli megos?
          taip

          Comment


            #6
            /\ ai pasirodo čia lampėdžių prūdelis matosi pirmoj nuotraukoj man kažkodėl į heso aplinką pasirodė panašu šiaip visas tas kauno pakraštys yra tarsi man labai patinka. tiek šilainiai, tiek vytėnai, giraitė. dabar dar ir linkuva prisidės matomai, po kelių metų gyventojų srautai smarkiai persimes į vakarinį kauną

            Comment


              #7
              Seip kainos yra puslapyje. Sklypu kainos - Nuo 25.000 Lt/a. Taip pat yra ir namu, ten jau kainos skirtingos ziurekite pagrindineme puslapyje. Seip aplinkui niekur nera numatyta ukines, komercines, pramonines paskirties pastatu.

              Comment


                #8
                Na gal ir nieko vieta, bet aš vidury laukų ir netoli autostrados nelabai norėčiau gyventi...

                Beje, prieš porą mėnesių teko su užsieniečiais lankytis IX forte, tai jie buvo pakraupę, kad iš karto už forto teritorijos, beveik prie pat tų monumentų dygsta nauji gyvenamieji namai... Taip ir liko nesupratę lietuvių sadomazochistinių polinkių gyventi vietoje, kur masiškai nužudyta 50.000 žmonių

                Kartais mane tautos skoniai stebina...

                Comment


                  #9
                  Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                  Na gal ir nieko vieta, bet aš vidury laukų ir netoli autostrados nelabai norėčiau gyventi...

                  Beje, prieš porą mėnesių teko su užsieniečiais lankytis IX forte, tai jie buvo pakraupę, kad iš karto už forto teritorijos, beveik prie pat tų monumentų dygsta nauji gyvenamieji namai... Taip ir liko nesupratę lietuvių sadomazochistinių polinkių gyventi vietoje, kur masiškai nužudyta 50.000 žmonių

                  Kartais mane tautos skoniai stebina...
                  Garso atveju - klystate. Vakariniai vejai, nuo via balticos nesa garsa i silainiu puse. tad Linkuvos kvartalo nepasieke joks garsas. Siulyciau apsilankyti, stebesities tikrai kad garsas nepasieke kvartalo.

                  Comment


                    #10
                    Ir vėl reklama?
                    Bet vistiek ačiū už info.

                    Bet mane asmeniškai labiau domina skaičiai ir nuotraukos.
                    Pvz. koks užstatomas plotas, kiek namu bus, kokie etapai?
                    Kiek supratau čia informacija iš "pirmų lūpų", tai gal ir nuotraukų įkeltum?

                    Comment


                      #11
                      Parašė Mantasz Rodyti pranešimą
                      Garso atveju - klystate. Vakariniai vejai, nuo via balticos nesa garsa i silainiu puse. tad Linkuvos kvartalo nepasieke joks garsas. Siulyciau apsilankyti, stebesities tikrai kad garsas nepasieke kvartalo.
                      Dėl garso tikiu, nes iš asmeninės patirties žinau, kiek įtakos garsui gali turėti vyraujantys vėjai - labai ir labai didelės!

                      Aš daugiau apie pačią vietą, esančią vidury laukų - bet čia viskas labai asmeniška - esu įsitikinęs, kad pirkėjų turėsite. Pastebėjau, kad nemažai daliai lietuvių ir pats buvimas visai šalia kelio yra didelis privalumas, o sklypai, įsprausti tasrp kaimynų yra dažnai brangesni nei kraštiniai sklypai prie miškelio (čia gal dėl saugumo sumetimų?). Tiesiog mano pasirinkimo prioritetai yra truputį kitokie

                      Comment


                        #12
                        Reklama grazi, bet realybe kitokia. Vieta ten kaip cia pasakius... Kad ir kokie vejai pucia vienok gyvenant prie tokio intensyvumo automagistrales triuksmas bus. Bus ir tarsha. Projekto igyvendintojai vietoje veju teorijos geriau zadetu garsa izoliuojancia tvora pastatyt. Aplinkos perspektyvos ten taip pat neaiskios. Nepertoliausiai kuriasi Mercedes centras. Manau, kad veliau tokiu statiniu salia Linkuvos kvartalo gali ir padaugeti.


                        p.s. iki miesto centro per 10 minuciu?
                        Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                        Comment


                          #13
                          Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
                          p.s. iki miesto centro per 10 minuciu?
                          Pardave siuos sklypus biznieriai nusipirks po sraigtasparni ir iki miesto centro skraidys per 10 min.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Mantasz Rodyti pranešimą
                            Seip kainos yra puslapyje. Sklypu kainos - Nuo 25.000 Lt/a.
                            noreciau pasitikslinti... 25 000 lt uz ara gyvenvieteje prie automagistrales Via Baltica?
                            Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                            Comment


                              #15
                              Tik nemaisykite kvartalo esancio sale VIA Baltica, kur raudoni namai, ar kitoje VIA Balticos puseje. Linkuvos kvartalas randasi sale Romainiu, ir yra slenyje. Tad nei menkiausio garso nesigirdi.

                              Taip 25000 Lt/a. uz sklypa netoli VIA Balticos, bet ne prie VIA Balticos.

                              Comment


                                #16
                                Na statybos vyksta labai sparciai, laksto daug savivarciu ir pan.


                                Kaunas yra Kaunas

                                Comment


                                  #17
                                  matau paskutinis postas senai parasytas, bet galuu pasakyti tiek, baikit svaikt apie kazkokius slenius ir t.t. Triuksmas ten realus, ir niekur jis nedings net vejams pasikeitus. furu stogai gi net matos!!! jeigu garsas jau girdisi romainiuose, ten kur galima sakyti Linkuvos pradzia, kazkur Girios g., Semaskos galas, tai kaip pacioj Linkuvoj nesigirdi? Cia temos autorius tiesiog bande pasireklamuoti ir tiek. O geriausia, nuvaziuokit patys ir paklausykit.
                                  Linkuvos kvartalo pati koncepcija man isvis juokinga: kalbama, kad tai svariausia, geriausia vieta gyventi. kodel? kad miskas salia? Geriau paziurekit kokia autostrada salia, koks jos apkrovimas, kiek statosi nauju furu terminalu... nera apie ka kalbeti.

                                  Comment

                                  Working...
                                  X