Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuo vaikystės pažįstamas vaizdas...šiltas ir savas.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuo vaikystės pažįstamas vaizdas...šiltas ir savas.



    Ko gero, man tikrai.
    28
    10
    3,57%
    1
    9
    0,00%
    0
    8
    17,86%
    5
    7
    10,71%
    3
    6
    3,57%
    1
    5
    14,29%
    4
    4
    21,43%
    6
    3
    10,71%
    3
    2
    7,14%
    2
    1
    10,71%
    3

    #2
    Viena pagrindinų profesionalaus fotografavimo taisyklių: pagalvok, ar tikrai ta nuotrauka, kurią nori publikuoti, nėra brangi tik tau pačiam?

    Comment


      #3
      Vaizdas is ten grazus, bet nuotrauka nekokia. Pernelyg tamsi, pasvirus ir tolimesniems objektams siek tiek truksta ryskumo.

      Comment


        #4
        Per tamsu per kreiva per daug Neries , objektai neaiskus ir "pabrinke"

        2/10 ( nieko asmenisko )

        daviau ne 1 , nes dar galima iziureti Gedimino pili ir Mindaugo tilta .

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Dar kartą pasikartosiu, kad kameros už 3 štukas kol kas neturiu.

          Comment


            #6

            Tai gal reiketu tada ir nedeti nuotrauku tikintis geru ivertinimu ? "Pries veja nepapusi ... " !

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Parašė Nikas
              Dar kartą pasikartosiu, kad kameros už 3 štukas kol kas neturiu.
              Nesinervuok. Matai kaip pasakysiu, kad ir apie save. Lapkricio menesio nuotrauku konkurse yra kelios mano nuotraukos, darytos su dviem skirtingos klases fotikais. Vienas kaip tu sakai uz kelias stukas, kitas visai paprastutis ixus'as. Is tikro labiau noreciau pasakyti apie ta nebrangu ir paprastuti ixus'a. Ne vienas cia mate mano darytas juo nuotraukas, tai zino apie ka kalbu. Esme tame, kad ne fotikas tiesina nuotraukas, jei jos pakrypsta i viena ar kita puse...
              Zodziu reikia ideti siek tiek pastangu i darba. Su naktinemis nuotraukomis nera lengva, nes pailgeja islaikymas, tai reiskia kad rankoje sunkiau nulaikyti fotika nejudinant, o jei tik sujudejo tai ir vaizdas "plaukia" siek tiek, ryskumas dingsta. Ir t.t.
              Zodziu fotkindamas sekanti karta, susirask tvirta padrinda, ant kurios stovetu fotikas, jei neturi trikojo. Nuotrauka patiesinti gali su kompu. Ir rezultatas bus visai kitoks.

              Sekmes

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #8
                Nesirnevuoju. Nes man 16 ir viskas dar prieš akis.
                Tiesiog kai kuriu kommentarai primena, lyg fotogalerijoje, tai pirma.
                O antra, kaip tu muiline ne pastatyt, nakti, vistiek nieko doro nesigaus.Jei nemoki fotkinti.
                Trečia. Dar tik pradedu.

                Comment


                  #9
                  Parašė jozikas

                  Tai gal reiketu tada ir nedeti nuotrauku tikintis geru ivertinimu ? "Pries veja nepapusi ... " !
                  Del to, kad lietuva remiasi šiuo principu - taip viskas ir eina.Aš ne pusiu, aš pastatysiu vėjo jėgainę!!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Nikas
                    Nesirnevuoju. Nes man 16 ir viskas dar prieš akis.
                    Tiesiog kai kuriu kommentarai primena, lyg fotogalerijoje, tai pirma.
                    O antra, kaip tu muiline ne pastatyt, nakti, vistiek nieko doro nesigaus.Jei nemoki fotkinti.
                    Trečia. Dar tik pradedu.
                    Tai gal, ka man dabar atsakei, reikejo atsakineti vietoj to ka sakei anksciau:
                    "Parašė Nikas
                    Dar kartą pasikartosiu, kad kameros už 3 štukas kol kas neturiu."


                    p.s.
                    Beje jai prasciau daunasi nakti ir manai kad nemoki fotkinti, daugiau fotografuok diena, greiciau ismoksi.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #11
                      Tamsu, gūdu.. B-)

                      Comment


                        #12
                        Parašė Nikas
                        Dar kartą pasikartosiu, kad kameros už 3 štukas kol kas neturiu.
                        Ir nereikia. Ir su tavo turima (kokia ji bebūtų) galima padaryti daug daug geriau - tik išnaudok jos teikiamas galimybes. Štatyvas, ekspokorekcija ar rankinė ekspozicija, tvarkingas kadravimas, apdirbimas kompu - ir nuotrauka sublizgės.
                        - Zoom -

                        Comment


                          #13
                          Pilnai sutinku!
                          Gerai, kad jus kaip draugai siulote kaip geriau.
                          Štatyvas yra...tačiau rankinės ekspozicijos mano fotike nerasta, nekalbant apie kitką.

                          Comment


                            #14
                            Be to, ZENIT`to daryti analoginiai kadrai atrodo tikrai daug geriau. Bet visiem neparodysi, o skanuojant prapuola kokybė.

                            Comment


                              #15
                              Kodel tokiu temu autoriai visada uz savo nuotraukas balsuoja 10 balu ? ar tai ivyksta automatiskai, ar visi savo nuotraukas taip gerai vertinat ?

                              o si nuotraukas, kaip ir visos naktines, man patinka, bet vaizdas tikrai kreivokas
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment


                                #16
                                Dešimtukas įrašomas automatiškai

                                O sutikdamas su daugumos čia išreikšta kritika, nuotrauką vertinu trejetu.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Kiek kreivokas, orentuojantis pagal Gedimino bokšto fasadą.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz
                                    Dešimtukas įrašomas automatiškai

                                    O sutikdamas su daugumos čia išreikšta kritika, nuotrauką vertinu trejetu.
                                    aišku

                                    beje, as daviau net 8. Man, nieko neišmanančiam apie fotografija pilieciui, ši nuotrauka tikrai pasirodė (ir dabar atrodo) graži.
                                    Westside is the best ! :jura:

                                    Comment


                                      #19
                                      Kuo daugiau žmogus išmano toje srityje - tuo daugiau kritikuos neišmanančius.
                                      N.M.

                                      Comment


                                        #20
                                        Koks tas tavo fotikas? Gal ir iš jo dar ką nors išpešim
                                        - Zoom -

                                        Comment

                                        Working...
                                        X