Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paminklo Jonui Basanavičiui konkursas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    /\ O yra ir visai gerų idėjų!
    Čia jūs rimtai?

    Comment


      #22
      Parašė ezys Rodyti pranešimą
      Čia jūs rimtai?
      Nu taip. O kas jums nepatinka iš pateiktų darbų?

      Man patikę variantai (eiliškumas nesvarbu)i:





      Comment


        #23
        Vienareikšmiškai šis geriausias:

        Comment


          #24


          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            #25


            Paskutinis taisė abruo; 2017.01.13, 17:59.
            Lietuva visiems.

            Comment


              #26
              Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
              O kuo toks įvaizdis blogas vienam iš tėvų įkūrėjų, kuris dabar jau daugiau idėja, nei realus žmogus?
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                #27
                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Nu taip. O kas jums nepatinka iš pateiktų darbų?

                [/URL]
                Man is principo nepatinka paminklas-stabas. Apie konkrencius sprendimus ir keistas asociacijas jau nekalbu.

                Comment


                  #28
                  (...)

                  Parašė ezys Rodyti pranešimą
                  Man is principo nepatinka paminklas-stabas. Apie konkrencius sprendimus ir keistas asociacijas jau nekalbu.
                  Paminklas bet kokiu atveju bus. Čia ne ta diskusija ar jo reikia ar ne ir ar blogai yra statyti paminklus. IMHO vis gi geriau turėti kokį aiškiai išreikštą sėdintį Basanavičių, negu kokį vielos krengelį, kuriam prasmę gali suteikti kiekvienas praeivis pagal savo suvokimo lygį.
                  Paskutinis taisė Romas; 2017.01.15, 17:42. Priežastis: Kopija iš "Viešųjų erdvių" temos

                  Comment


                    #29
                    Lukiškių aikšte iškloti geltonom trinkelėm, pastatyti pora kebabinių ir cukraus vatos kioskų, pastatyti simbolinį Palangos tiltą ir garantuoju kad kiekvienas lankytojas lietuvis pagalvos apie Basanavičių.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Paminklas bet kokiu atveju bus. Čia ne ta diskusija ar jo reikia ar ne ir ar blogai yra statyti paminklus. IMHO vis gi geriau turėti kokį aiškiai išreikštą sėdintį Basanavičių, negu kokį vielos krengelį, kuriam prasmę gali suteikti kiekvienas praeivis pagal savo suvokimo lygį.
                      Tai paminklas paminklui nelygu. Tegul jis buna, jei jau taip norisi, bet sprendimu yra ivairiu. Pav.butu paminklas Kalantai Kaune. Ir siaip, jei jau nera geros idejos, galvoju, kad ir neverta skubeti butinai tai datai kazka sulipdyti. Geriau tegu atsiranda tikrai verta ideja, o tada ir igyvendinsim. Nes dabar, tai ka matau tai..
                      Paskutinis taisė Romas; 2017.01.15, 17:43. Priežastis: Citavimas

                      Comment


                        #31
                        Parašė ezys Rodyti pranešimą
                        Tai paminklas paminklui nelygu. Tegul jis buna, jei jau taip norisi, bet sprendimu yra ivairiu. Pav.butu paminklas Kalantai Kaune. Ir siaip, jei jau nera geros idejos, galvoju, kad ir neverta skubeti butinai tai datai kazka sulipdyti. Geriau tegu atsiranda tikrai verta ideja, o tada ir igyvendinsim. Nes dabar, tai ka matau tai..
                        Na, mano manymu, tai yra pateiktų gerų darbų, juos nurodžiau. Bet čia turbūt pradėsim apie skonį šnekėt, tai rezultato nepasieksim jokio.

                        Comment


                          #32
                          Bet tuos nurodytus variantus rinkot remdamasis skoniu.:-) Cia apskritai dauguma diskusiuju remiasi skoniu, o as kaip tik labiau kalbu apie poziuri, o ne skoni.

                          Comment


                            #33
                            Parašė ezys Rodyti pranešimą
                            Bet tuos nurodytus variantus rinkot remdamasis skoniu.:-) Cia apskritai dauguma diskusiuju remiasi skoniu, o as kaip tik labiau kalbu apie poziuri, o ne skoni.
                            Tai kokį požiūrį siūlai? Nes jeigu nori kažką padaryt, tai sugalvoti ką padaryt, o ne padarai ir po to galvoji ką padarei. Nusprendėm, kad reikia paminklo, tai dabar renkamės iš paminklų variantų.

                            Ar tu prieštarauji pačiai minčiai statyti paminklą? Kaip kitaip siūlai įamžinti Basanavičių?

                            Comment


                              #34
                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Tai kokį požiūrį siūlai? Nes jeigu nori kažką padaryt, tai sugalvoti ką padaryt, o ne padarai ir po to galvoji ką padarei. Nusprendėm, kad reikia paminklo, tai dabar renkamės iš paminklų variantų.

                              Ar tu prieštarauji pačiai minčiai statyti paminklą? Kaip kitaip siūlai įamžinti Basanavičių?
                              Jeigu jau taip is esmes, tai taip, as pries toki jo iamzinima. Jis pats save isiamzino ir man nepriimtinas asmenybiu - stabu kurimas, o pamiklas kaip forma, mano galva, pati prasciausia, nes labiausiai palaiko stabo koncepcija. Galetu, tarkim, buti Basanaviciaus vardo aikste sutvarkyta, bet ar butina ta kuna ant postamento kelti, ar i koki sosta tupdyti? Tai as sakyciau, kad ne. Va toks ir poziuris. :-)

                              Comment


                                #35
                                Parašė ezys Rodyti pranešimą
                                Jeigu jau taip is esmes, tai taip, as pries toki jo iamzinima. Jis pats save isiamzino ir man nepriimtinas asmenybiu - stabu kurimas, o pamiklas kaip forma, mano galva, pati prasciausia, nes labiausiai palaiko stabo koncepcija. Galetu, tarkim, buti Basanaviciaus vardo aikste sutvarkyta, bet ar butina ta kuna ant postamento kelti, ar i koki sosta tupdyti? Tai as sakyciau, kad ne. Va toks ir poziuris. :-)
                                Aš irgi taip manau nereikia tų balvonų tupdyti. Basanavičiaus gatvę turim, gal neblogai būtų kokį edukologijos universitetą jo vardu pavadinti ar panašiai. Visą laiką automatiškai būtų paminimas. Balvonai naudingi tik jų lipdytojams. Kad bent tikrai meniški būtų, dabar gi nei šis nei tas.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė ezys Rodyti pranešimą
                                  Jeigu jau taip is esmes, tai taip, as pries toki jo iamzinima. Jis pats save isiamzino ir man nepriimtinas asmenybiu - stabu kurimas, o pamiklas kaip forma, mano galva, pati prasciausia, nes labiausiai palaiko stabo koncepcija. Galetu, tarkim, buti Basanaviciaus vardo aikste sutvarkyta, bet ar butina ta kuna ant postamento kelti, ar i koki sosta tupdyti? Tai as sakyciau, kad ne. Va toks ir poziuris. :-)
                                  Na, nereikia daug stengtis, kad bet kokiam veiksmui priskirtum "kulto organizavimą". Aikštę pavadint? - kultas! Mokyklą pavadint? - kultas.

                                  Vilnius turi labai mažai tokių paminklų. Juoba tokiems asmenims. Tad esu visom keturiom už kokybiškų paminklų statymą ryškiausiems mūsų istorijoms asmenims arba įvykiams. Tai yra vienas iš būdų įtvirtinti savo istoriją viešojoje erdvėje ir ją skleisti. Nepamirškit, kad tai bus dar vienas turistinis objektams turistams, kuris gana aiškiai priartins Lietuvos istoriją prie jų. Galiausiai tokie darbai puošia miestą.

                                  Comment


                                    #37
                                    Prie visų tų pateiktų darbų tetrūksta tik Basanavičiaus ant arklio

                                    Vieninteliai verti dėmesio:



                                    Nesuprantu kas ten per aureolė ant galvos


                                    Su Angelu. Dėl per didelės nuotraukos dedu tik nuorodą.
                                    http://www.madeinvilnius.lt/wp-conte...64695488_o.jpg
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      #38
                                      Sukurta atskira tema

                                      Sukurta atskira tema.
                                      Pranešimai atkelti iš temos Viešosios erdvės ir mažoji Vilniaus architektūra

                                      Comment


                                        #39
                                        O gal galima būtų temoje padaryti apklausą ir pažiūrėtume, kuris paminklas susilaukia daugiausiai balsų.

                                        Comment


                                          #40
                                          PAdarykite apklausą, nes man baisu darosi. Tokiems patriarchams, kaip Basanavičius ar kiti asmenys , nusipelnę kitose šalyse dažniausiai atvaizduojami klasikiniu būdu: stovintyss, su arkliu arba sėdintys. Pas mus vis čiudniau sumasto: kazkokie laiptai į dangų, Velykų salų pabaisa arba tas, kuris man primena neįgalų su trumpomis galūnėmis.Čia negali būti jokių "vamzdžių" ar kažkokių meninių performancų. Čia turi būti klasika, kad ir neįdomi, bet klasika, kaip tai daro normalios civilizuotos šalys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X