Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Savaitgalį pro jį praėjau. Atrodo, bent jau dabar, kad kiek per siauras.

    Comment


      Ką reiškia šis pasakymas?
      N N N

      Comment


        Parašė LBP Rodyti pranešimą
        Ką reiškia šis pasakymas?
        Tą ir reiškia, kad stovint nugara į miesto centrą, pastatas atrodo jog bus labai siauras. Gal čia ik vizualiai taip atrodo, bet kažkaip tikėjaus, jog jis bus platesnis, t. y. masyvesnis.

        Comment


          O kodėl turėtų būti platesnis?
          N N N

          Comment


            nes musew jam taip atrodo
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              Na taip, man taip atrodo, nes atrodo siauras ir nepatogus naudojimui. Čia ne kritika, o šiaip asmeninis pastebėjimas.

              Comment


                Formulavau ta pati klausima, bet taip ir neissiunciau. Kai sakai kad per siauras, galetum ir daugiau info duot, nes neimanoma suprast ar kalbama apie pastata, saligatvi ar velnias zino ka. Be to nera jokiu standartu praktiskai kad bet koks pastatas butu laikomas per siauras arba pakankamai platus. Kaip viesbuciui tai siaurumas nereiskia kad nepatogu, butent atvirksciai.

                Comment


                  Galbūt aš ir klystu ir man, kaip paprastam žmogui, atrodo, jog šis pastatas yra kiek per siauras. Deja, nuotraukose to neįmanoma įžvelgti, bet kai stovi priešais jį, jis atrodo tikrai siauras. Dar kartą kartoju, čia tik mano nearchitekto nuomonė!

                  2016-12-22





                  Paskutinis taisė _rB_; 2016.12.22, 09:21.

                  Comment


                    Vienoje pusėje kambariai ir kitoje, per vidury koridorius, tad tikrai pločio užteks.
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      Tokie viešbučiai projektuojami pagal griežtą tinklo standartą, tad plotis manau yra būtent toks, kokio reikia.
                      N N N

                      Comment


                        sutnku viskas yra standartizuota. kambariu dydis, koridoriu dydids.. net juose kabantys paveikslai ir tie buna aprobuoti... tokiouse tinkliniouse viesbuciouse labai mazai paliekama "erdves saviveiklai".
                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                        - George W. Bush President of the USA

                        Comment


                          tik tiek, kad sekantis pastatas, t.y. planuojamas verslo centras, turėtų būti vienodo pločio. Bet aš nemanau, kad čia per siaura, net ir verslo centrui.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            tik tiek, kad sekantis pastatas, t.y. planuojamas verslo centras, turėtų būti vienodo pločio. Bet aš nemanau, kad čia per siaura, net ir verslo centrui.
                            Kad nieko konkretaus del verslo centru nebuvo pairode...

                            Comment


                              /\



                              Comment


                                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                Kad nieko konkretaus del verslo centru nebuvo pairode...
                                Buvo straipsnis su vizualizacijomis: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasi...stread-profile

                                Comment


                                  Pilies apartamentai bent vizualiai tai stovi jau kurį laiką nejudinami. Kas atsitiko?

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Buvo straipsnis su vizualizacijomis: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasi...stread-profile
                                    Prasprudo kazkaip. Visas kvatyalas to paties projektuotojo?

                                    Comment


                                      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                      Prasprudo kazkaip. Visas kvatyalas to paties projektuotojo?
                                      Nežinau šito. Kad ruošiama pagal bendrą koncepciją, tai taip. Bet ar kiekvieną pastatą projektuos tas pats architektas, tai negaliu atsakyt.

                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Pilies apartamentai bent vizualiai tai stovi jau kurį laiką nejudinami. Kas atsitiko?
                                        Lygtais viduje dirba. Beje, idomu, kad architektūrinius sprendimus testuoja aš apie balkonų baltas apdailas. Pagal vaizdą, tai nepasiteisino, nes nuo drėgmės susikraipė....




                                        Kitas įdomus sprendimas - po langais likęs atviras tarpas, tiesiog užpildytas polesterolu. Įdomu, šilumos dėl tokių "sprendimų" butai nepraranda?

                                        Paskutinis taisė ne_patyres; 2016.12.23, 01:34.

                                        Comment


                                          Aš labai nusivylęs esu Hanner'io Pilies apartamentais, nelabai dabar asocijuojasi jie su kokybę.
                                          Jei rinkčiausi, tai tikriausiai tikrai ne šį projektą, nepaisant vietos.
                                          Atėjo, pamatė, pastatė...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X