Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Gal kas turi asmeminės patirties su Nikkor AF 70-210 f4-5.6?

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #42
      Atsiprašau, kad galiu sunervuoti daugelį pažengusių fotografijoje. Gal galėtumėte trumpai ir aiškiai paaiškinti apie fotoaparatų objektyvus? Tuos visus skaičiukus ir terminus. Nes kai nieko nesigaudau nejauku Laukiu, labai ačiū. Šiaip nuorodų gal nedėkit.

      Comment


        #43
        Viska gali lengvai rasti google betkokia kalba. Zinok kas yra diafragma, zidinio nuotolis, islaikymas, kaip jie veikai ir kaip tarpusavyje susyje. terminus raidytes skaiciukus apskritai beviltiska aiskinti, nes ju yra daug juolab, kad kiekvienas gamintojas naudoja sava terminologija tam paciam dalykui. klausk konkreciai tada manau paaiskins kas nors.

        Comment


          #44
          Visgi google man nepadėjo ir jokios informacijos neradau. Vien pardavimai ir pardavimai. Taigi gal kas paaiškintų man pagrindinius objektyvų terminus? Ok? Ačiū.

          Comment


            #45
            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
            Visgi google man nepadėjo ir jokios informacijos neradau. Vien pardavimai ir pardavimai. Taigi gal kas paaiškintų man pagrindinius objektyvų terminus? Ok? Ačiū.
            Rusiškai skaitai?
            įmesčiau keletos knygų pavadinimų, kurias galima rasti emulėje

            Comment


              #46
              Parašė naglisc Rodyti pranešimą
              Rusiškai skaitai?
              įmesčiau keletos knygų pavadinimų, kurias galima rasti emulėje
              Neskaitau. Angliškai arba lietuviškai, jei galima

              Comment


                #47
                f - diafragma, skaičius prie jos - iki kiek max atsidaro. 50mm - žmogaus akies vaizdas, daugiau nei 50 - artinimas, mažiau - platesnis kampas. IS - vaizdo stabilizatorius

                Comment


                  #48
                  Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                  f - diafragma, skaičius prie jos - iki kiek max atsidaro. 50mm - žmogaus akies vaizdas, daugiau nei 50 - artinimas, mažiau - platesnis kampas. IS - vaizdo stabilizatorius
                  Ačiū. Tai 12 yra platesnis kampas nei 15?

                  Comment


                    #49
                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                    Tai 12 yra platesnis kampas nei 15?
                    Taip.

                    Comment


                      #50
                      pasiskaitinėk šioje svetainėje: http://www.efoto.lt manau rasi sau naudingos informacijos.
                      Na o jei norėtum pasiskaityti apie pačius optikos principus, tai:
                      http://photo.net/photo/optics/lensTutorial
                      http://en.wikipedia.org/wiki/Lens_(optics)
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #51
                        Ačiū

                        Comment


                          #52
                          Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                          Neskaitau. Angliškai arba lietuviškai, jei galima
                          pabandyk pasiieškoti anglų kalba šios knygos.

                          kaip pradedančiam manau bus labai geras variantas.

                          Steven Greenberg. The Complete Idiot's Guide to Digital Photography

                          gausi viska vienoje vietoje.

                          Comment


                            #53
                            Steven Greenberg. The Complete Idiot's Guide to Digital Photography
                            gausi viska vienoje vietoje.
                            Knygos pavadinimas daug žadantis
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              #54
                              Parašė 99 Rodyti pranešimą
                              Knygos pavadinimas daug žadantis
                              Kiek mačiau analogiškų knygų lietuvių kalba, tai paprastai tas Idiot Guid verčiamas žaliems. t.y. jei šią knygą išleistu lietuviškai tai jos pavadinimas skambėtų : skaitmeninė fotografija žaliems.

                              rusai verčia arba "...dlia čainikov" arba kaip konkrečiai šiuo atveju "САМОУЧИТЕЛЬ Цифровая фотография"

                              šiaip palyginus nebloga knyga jei mažai ką gaudais apie fotografija. panagrinėja viską po truputi: nuo aparatūros iki kompozicijos ir konkrečių patarimų konkrečioms situacijoms.

                              nors šiaip daugiausiai apie skaitmeninius fotoaparatus aš sužinojau iš šio straipsnio

                              Comment


                                #55
                                Pagaliau įsigyjau televyką, Sigma 70-300mm DG APO macro, tas pats, kaip ir Ežiuko Iki šiol turėjau tik plačiakampį, tad dabar galėsiu nebekvaršinti galvos dėl mm trūkumo ir objektyvų, židinio nuotolio kombinacija 17-40 + 70-300 kolkas pilnai mane tenkina

                                Comment


                                  #56
                                  Nu po velniu, visi tik sigmas perkasi, visko turi, o man pavydet belieka congrats anyway, laukiam rezultatu.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                                    Nu po velniu, visi tik sigmas perkasi, visko turi, o man pavydet belieka congrats anyway, laukiam rezultatu.
                                    A tai kada pats prie tų visų prisidėsi? Pirmuosius rezultatus apturėsiu turbūt tik savaitgalį

                                    Comment


                                      #58
                                      Kaip jau minėjau savo temoje, ryt prisijungsiu prie SIGMA 70-300 APO būrelio

                                      Comment


                                        #59
                                        :@#%$:!#$%
                                        Augi, nezinau, birzeli gal koki, tikiuosi. Na bet kai prisijungsiu, darbai tonom pasipils, nes iki dslr mano pagrindinis toolas buvo televykas, o dabar jau 4men su kitiniu tik lakstau ir vistiek kazkas gaunasi

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                          Kaip jau minėjau savo temoje, ryt prisijungsiu prie SIGMA 70-300 APO būrelio
                                          Trio

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X