Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė S_P Rodyti pranešimą
    Ir smagu, kad mano pamastymai buvo teisingi

    S_P
    100%

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #82
      Is tiesu, pats "body" tera viena dalyko puse. Tik beda, kad bent kiek rimtesni objektyvai kainuoja brangiau nei visas kitinis komplektas. Turbut reiks siek tiek pabadauti ir gerti maziau alaus ir is to sutaupius nusipirkti bent kiek pdoresni objektyva

      Comment


        #83
        Parašė John Rodyti pranešimą
        Is tiesu, pats "body" tera viena dalyko puse. Tik beda, kad bent kiek rimtesni objektyvai kainuoja brangiau nei visas kitinis komplektas. Turbut reiks siek tiek pabadauti ir gerti maziau alaus ir is to sutaupius nusipirkti bent kiek pdoresni objektyva
        Kai skaiciau viena straipsni apie objektyva (atrodo ten buvo Nikono super zoomas), tai man istrigo autoriaus zodziai, kad perkant toki objektyva, nereikia kreipti demesi i tai, kad jis tinka tik Nikonams, nes norint jo savybiu, fotografai prie jo gali nusipirkti papildoma fotika. To objektyvo kaina buvo apie 7000$

        Baisu pagalvoti kiek reikia pinigu, kad susirinkciau visus stiklus, kuriu noriu.

        Beje, ka galit patarti is objektyvu nuo 17 iki 80 mm. Kazkas is forumieciu atrodo naudoja Sigma 17-70. Kokie atsiliepimai?

        S_P
        S_P

        Meninė fotografija
        www.sp-foto.lt

        Comment


          #84
          Parašė S_P Rodyti pranešimą
          Kai skaiciau viena straipsni apie objektyva (atrodo ten buvo Nikono super zoomas), tai man istrigo autoriaus zodziai, kad perkant toki objektyva, nereikia kreipti demesi i tai, kad jis tinka tik Nikonams, nes norint jo savybiu, fotografai prie jo gali nusipirkti papildoma fotika. To objektyvo kaina buvo apie 7000$
          S_P
          gerai pasakyta

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            #85
            Parašė S_P Rodyti pranešimą
            O dabar supratau, kad "dezute" yra ne pagrindinis dalykas. Pagrindinis dalykas yra OBJEKTYVAS (na ir aisku meistriskumas).

            S_P
            Taip is dalies daug vaidmens atlieka ne dezute o stiklai. Bet "nurasyti" dezute, butu tiesiog kvaila. Jei ji bus nepatogi ir dirbs, taip lyg zmogus su abiejomis kairiomis rankomis, kazin ar stiklas cia kazka pagelbes. O tokiu dezuciu yra ne viena ir ne dvi. Jei jau neminint 350D.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #86
              Parašė S_P Rodyti pranešimą
              To objektyvo kaina buvo apie 7000$
              Pff.Maciau Londone toki super objektyva 600-800mm ir kaina tik - 15000 svaru

              Comment


                #87
                Parašė samot Rodyti pranešimą
                Taip is dalies daug vaidmens atlieka ne dezute o stiklai. Bet "nurasyti" dezute, butu tiesiog kvaila. Jei ji bus nepatogi ir dirbs, taip lyg zmogus su abiejomis kairiomis rankomis, kazin ar stiklas cia kazka pagelbes. O tokiu dezuciu yra ne viena ir ne dvi. Jei jau neminint 350D.
                Na neskubek nurasyneti 350D. Jo nuotrauku kokybe identiska su 20D/30D. Skirtingas tik gabaritai ir valdymas. Profai renkasi didesnius ir "patogesnio valdymo" fotikus, pazenge megejai del kainos gali paaukoti dali patogumo. Nors valdymas, kaip sakiau labai subjektyvus dalykas. Man, pripratusiam prie Canono valdymo Nikonas ne toks patogus. Bet as del to nesakau, kad Nikonas yra sudas.
                Mano nuomone Canon 350D = Nikon D50 su minimaliais skirtumais, kuriu aktualumas kiekvienam pagal poreikius. Vieni vazineja su Rover MINI, kiti su dzipais. Abi masinos atlieka ta pacia funkcija, kainuoja panasiai (lyginu ne su zapu), ir visi vairuotojai patenkina savo poreikius.

                S_P

                P.S. Tikriai nesistengiu pakeisti tavo nuomones. Tik issakau savo.
                S_P

                Meninė fotografija
                www.sp-foto.lt

                Comment


                  #88
                  Pagaliau atsirado teisingai mastančių Aš kadangi dar neturiu jokio veidroduko ir tik renkuos, tai buvo visai įdomu viską paskaityti, deja didžioji dalis Š. O Samot taip ir neapaaiškino dėl ko blogas 350d (iš nuotraukų pusės) Čia juk kaip teismas, jei kažką kaltini tai ir turi įrodyti savo tiesą, o jo kalbose buvo tik įžeidinėjimai ir tušti išsikalinėjimai nuo paaiškinimų. Todėl rinkdamasis fotiką žiūrėsiu kuris lips man prie rankų, buvau apsistojęs ties e-500 deja kiek suprantu šis tikrai nusileidžia d50 ir 350d beliko išsiaiškint kaip su Pentaxais, gal tarsit porą protingų žodžių? O D50 ir350d turi livepreview? Nes olis to neturi, o aš mėgstu fotografuoti nuo žemės lygio ar iš viršaus, šiuo atveju praverstų e-330

                  Comment


                    #89
                    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                    O D50 ir350d turi livepreview?
                    Tikrai ne, o aš asmeniškai ir nežinau DSLR, kuris tai turėtų Visiškai nereikalingas dalykas, mano nuomone.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                      Tikrai ne, o aš asmeniškai ir nežinau DSLR, kuris tai turėtų Visiškai nereikalingas dalykas, mano nuomone.
                      Tai neįmanoma iš principo. Juk tai veidrodinis fotoaparatas.

                      IT. Sicilija
                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                      LT. Kaunas 2009.01.04

                      Comment


                        #91
                        Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                        Tai neįmanoma iš principo. Juk tai veidrodinis fotoaparatas.
                        Iš dabartinių esančių neįmanoma, tačiau girdėjau apie kažkokį Sony dSLR, kuris bus pirmasis tai turintis. Nežinau kiek tai realu, bet manęs ta funkcija visiškai nedomina.

                        EDIT:

                        Now Olympus is the first to claim the honors of having live preview for a Digital SLR. The E-330 (EVOLT) is equipped with a 2.5″ LCD screen that can be tilted, “or swiveled to virtually any angle,” to get that picture above the crowd. Olympus also suggests the camera will make sports photography as well as underwater shots much easier since your eye isn’t constrained to the little hole on the camera’s body. With 7.5 million pixels and compatibility with a, “…full range of Olympus E-System accessories,” you’ll be able to pick one up in March. Its English street price (in the U.K., where the camera was announced today) will be ?900.
                        Paskutinis taisė Aug1z; 2006.10.09, 13:47.

                        Comment


                          #92
                          Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                          Iš dabartinių esančių neįmanoma, tačiau girdėjau apie kažkokį Sony dSLR, kuris bus pirmasis tai turintis. Nežinau kiek tai realu, bet manęs ta funkcija visiškai nedomina.

                          EDIT:

                          Now Olympus is the first to claim the honors of having live preview for a Digital SLR. The E-330 (EVOLT) is equipped with a 2.5″ LCD screen that can be tilted, “or swiveled to virtually any angle,” to get that picture above the crowd. Olympus also suggests the camera will make sports photography as well as underwater shots much easier since your eye isn’t constrained to the little hole on the camera’s body. With 7.5 million pixels and compatibility with a, “…full range of Olympus E-System accessories,” you’ll be able to pick one up in March. Its English street price (in the U.K., where the camera was announced today) will be ?900.

                          Nežinojau.

                          IT. Sicilija
                          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                          LT. Kaunas 2009.01.04

                          Comment


                            #93
                            Aš žinojau, bet kažin ar verta tiek permokėt vien dėl to... Na nežinau, dėl pasirinkimo aš dabar visai pasimetęs, gal visgi reiks imt e500, kaip Vytauc, ir kokį geresnį stiklą, nes pinigai daug lemia mano situacijoje... O kadangi mano rekalavimai ne tokie jau ir dideli, manau užteks...

                            Comment


                              #94
                              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                              Aš žinojau, bet kažin ar verta tiek permokėt vien dėl to... Na nežinau, dėl pasirinkimo aš dabar visai pasimetęs, gal visgi reiks imt e500, kaip Vytauc, ir kokį geresnį stiklą, nes pinigai daug lemia mano situacijoje... O kadangi mano rekalavimai ne tokie jau ir dideli, manau užteks...
                              Palauk- tuoj tau kas nors paaiškins, kad E-500 yra š*das paskutinis
                              Paskutinis taisė vytauc; 2006.10.09, 14:45.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #95
                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Aš žinojau, bet kažin ar verta tiek permokėt vien dėl to... Na nežinau, dėl pasirinkimo aš dabar visai pasimetęs, gal visgi reiks imt e500, kaip Vytauc, ir kokį geresnį stiklą, nes pinigai daug lemia mano situacijoje... O kadangi mano rekalavimai ne tokie jau ir dideli, manau užteks...
                                Atsižvelgiant į kainą, manau visai verta imti E500. Tačiau bus sudėtingiau su priedais. Rinkausi Canon dėl didžiulio objektyvų pasirinkimo. Nuotraukų kokybės atžvilgiu visada verta daugiau investuoti į stiklą, nei body. Nuotraukoje beveik nematysi skirtumo, ar fotografuota su 350D, ar su D50, ar su E500, ar su 5D. Geras stiklas - štai kas įtakos kokybę.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                  Palauk- tuoj tau kas nors paaiškins, kad E-500 yra š*das paskutinis
                                  Jeigu skaitai rusiškai tai paskaityk.

                                  http://www.videozona.ru/photo_tests/...500_page00.asp

                                  IT. Sicilija
                                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                  LT. Kaunas 2009.01.04

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                    Atsižvelgiant į kainą, manau visai verta imti E500. Tačiau bus sudėtingiau su priedais. Rinkausi Canon dėl didžiulio objektyvų pasirinkimo. Nuotraukų kokybės atžvilgiu visada verta daugiau investuoti į stiklą, nei body. Nuotraukoje beveik nematysi skirtumo, ar fotografuota su 350D, ar su D50, ar su E500, ar su 5D. Geras stiklas - štai kas įtakos kokybę.
                                    Jo priedų paskirstymas yra nenuginčyjamas N ir C pliusas. Bet Olympuso visus priedus gali be problemos gauti- tiek okuliaro didintuvą, tiek naują objektyvą, tiek blykstę be jokių vargų gavau. Pigaus stiklo olis irgi jau turi pakankamai. Nuo kitų metų visi Sigmos objektyvai jau bus ir 3/4 formato, bet ir dabar Vilbroj jau gali užsisakyti įvairių ir kainuoja jie tiek pat kaip C ir N. O geras stiklas (suprask brangus) tau kainuos brangiai nepriklausomai nuo pasirinktos sistemos. Čia Olio bėda yra antrinės rinkos nebuvimas. Jei visai neturi kur dėti pinigų, tai ir Leica 4/3 objektyvų porą yra išleidus
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                                      Jeigu skaitai rusiškai tai paskaityk.

                                      http://www.videozona.ru/photo_tests/...500_page00.asp
                                      Tai nėra "pravda v poslednej instancii"

                                      va šitas išsamesnis http://www.dpreview.com/reviews/olympuse500/
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        #99
                                        Gaila e500 pasižymi didesniais triukšmais ir kortelė ne SD kokią jau turėčiau, bet ką padarysi... O objektyvai kuriem pigesni?

                                        Comment


                                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                          Gaila e500 pasižymi didesniais triukšmais ir kortelė ne SD kokią jau turėčiau, bet ką padarysi... O objektyvai kuriem pigesni?
                                          Zoom'ų kainų nelyginau, nes kai pirkau fotiką, galvojau, kad man užteks kitinių. Vėliau 14-45 f3,5-5,6 pakeičiau į 14-54 f2,8-3,5. Nežinau kiek jo atitikmuo (jei toks yra) kainuoja C ar N sistemose. Kuo C ir N tikrai lenkia Olį, tai pigių šviesių fiksų pasirinkimu.
                                          Olis iš pigesnių gali pasiūlyti tik 35mm f3,5.
                                          Be jo yra 50mm f2
                                          150mm f2 (bet kosmiškai brangus)
                                          Sigma 30mm f1,4- šitas kainuoja tiek pat kaip C. ar N.
                                          Leica 25 f1,4 (šitas irgi bus brangus)

                                          Labai gaila, kad kolkas nėra Nikkor 50mm f1,4 atitikmens, bet tikiuos, kad psirodys.

                                          Kokybiški stiklai pas visus tau bus brangūs (čia kartojuos).

                                          Jei turi galimybę nusipirkti vien tik E-500 body, tai 14-45 galėčiau papigiai perleisti

                                          Dėl aukštų ISO- sutinku. jei planuoji dažnai fotkint virš ISO 400, tai geriau imk C. arba lūktelk kol pasirodys E-400.
                                          Paskutinis taisė vytauc; 2006.10.09, 16:07.
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X