Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Neregėta Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Ogo! Kiek čia nepadėtų taškų. Taigi, bandysiu iš eilės atsakyti į daugumą klausimų:

    1) Ne, Marius Jovaiša nenumetė nuotraukų ant stalo dizaineriams(kurie iš tikrųjų yra meistrai Lietuvoje). Autorius labai daug laiko praleido prie monitoriaus atrenkant, vertinant ir dėliojant nuotraukas.
    2) Albumo pradžioje yra skirtas visas lapas padėkoms, žmonėms. Pradedant pilotais, kurių indelis didžiausias ir baigiant žmonėmis, kurie pvz.: priglausdavo autorių Žemaitijoje, kai nebuvo tinkamų skraidymo sąlygų.
    3) Klipas "Marso kanjonai" sukurtas tik iš NUOTRAUKŲ. Morfingo būdų. Nuosekliai keičiant kadrus. Tai galima lengvai pamatyti, įdėmiai pažiūrėjus klipą.
    4) Balti kalnai - tai fosfogipso, pramoninių AB "Lifosa" atliekų kalnai, netoli Kėdainių.

    Jeigu turite klausimų, maloniai atsakysiu.
    Pagarbiai, Nikas.

    Comment


      #82
      Ačiū, Nikai Beje, "Neregėtos Lietuvos" reklamų pavyko pastebėti ir Talino gatvėse
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #83
        Visada prašom.
        "Lietuvos ambasadoje Taline liepos 31 dieną buvo pristatyta verslininko ir fotografo Mariaus Jovaišos nuotraukų paroda „Neregėta Lietuva“."
        Iki rugsėjo menėsio parodą galės pamatyti visi norintys.

        Comment


          #84
          NL knygų mugėje

          Paskutinis taisė Nikas; 2010.02.21, 16:01.

          Comment


            #85
            Na šį albumą jau turiu seniai, galiu pasakyti, kad tai tikrai įspūdingas albumas, norėtusi, kad ir apie Kauną ar kitus Lietuvos miestus išleistų, tokio tipo albumą, būtų labai smagu.

            Comment


              #86
              O man šiame albiume nepatinka vienas dalykas, čia Kaunui skiriama vos kelios nuotraukos jeigu neklystu 3 ar 4 , o Vilniuj daug daugiau, jau neskaitant Klaipėdos.. Ech Kaunas ir fotografijose lieka pamirštas.
              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

              Comment


                #87
                Gaila, tačiau tokiu atveju galėtų įsižeisti Šiauliai

                Comment


                  #88
                  Aš ten vienos nuotraukas tai apskritai nesuprantu, koks grožis geležinkelį fotkint, ot tai neregėtas vaizdas
                  ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                  - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                  Comment


                    #89
                    Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                    Aš ten vienos nuotraukas tai apskritai nesuprantu, koks grožis geležinkelį fotkint, ot tai neregėtas vaizdas

                    Albumo idėja ir buvo visiems pažįstamus vaizdus pateikti iš viršaus, kitu kampu.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #90
                      Tai aš suprantu, ka iš viršaus... bet tai gamta, miestai, apylinkės.. viskas aišku, prie ko čia tas geležinkelis, ką jis toks neįprastas?
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        #91
                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                        Tai aš suprantu, ka iš viršaus... bet tai gamta, miestai, apylinkės.. viskas aišku, prie ko čia tas geležinkelis, ką jis toks neįprastas?
                        Čia gal tik railfanai supranta?

                        Comment


                          #92
                          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                          Čia gal tik railfanai supranta?
                          Tai greičiausiai... ką mes paprasti žmonės suprasim apie pramonės perversmo vienos iš naujovių grožį...
                          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                          Comment

                          Working...
                          X