Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AE. Dubajus / Dubai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Jei būtų prastas turbūt nevažiuotų ten tiek daug žmonių ne tik atostogauti, bet ir apskritai persikelti gyventi? Patinka/nepatinka čia jau skonio reikalas, bet objektyviai vertinant servisas ten gana aukštos kokybės.
    Dubajus, yra kaip marškinėliai armani ant ruso ar BMW x5 (pas labiau prakutusius gelentwagen), ten važioji ne todėl, kad geras servisas.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Jei būtų prastas turbūt nevažiuotų ten tiek daug žmonių ne tik atostogauti, bet ir apskritai persikelti gyventi? Patinka/nepatinka čia jau skonio reikalas, bet objektyviai vertinant servisas ten gana aukštos kokybės.
      Katastrofiškai blogas urbanistinis planavimas, reali vergovinė santvarka, srutos ir išmatos iš kanalizacijos didžiausiame ir svarbiausiame miesto landmark'e išvežamos... šudavozais. Ką aš žinau, bet man tai atrodo kaip kažkokia klaiki distopija, kaip Cyberpunk 2077 ar Deus Ex žaidimuose.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Katastrofiškai blogas urbanistinis planavimas, reali vergovinė santvarka, srutos ir išmatos iš kanalizacijos didžiausiame ir svarbiausiame miesto landmark'e išvežamos... šudavozais. Ką aš žinau, bet man tai atrodo kaip kažkokia klaiki distopija, kaip Cyberpunk 2077 ar Deus Ex žaidimuose.
        Jei būtų taip viskas klaiku, turbūt ten nevažiuotų atostogauti ir dirbti vakariečiai, taip pat nemažai ten gyvenančių turtingų žmonių ne tik iš aplinkinių regionų, bet ir iš tokių šalių kaip UK.

        Andrew Amoils, head of research at New World Wealth, said a number of HNWIs moved to the UAE owing to its status as top safe haven in the region, high-income economy, first-class healthcare system, low tax rates, international business and luxury hub, top-class shopping malls and restaurants, top-end apartments and villas and good international schools.
        Paskutinis taisė Lettered; 2021.08.18, 18:03.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          Jei būtų taip viskas klaiku, turbūt ten nevažiuotų atostogauti vakariečiai, taip pat nemažai ten gyvenančių žmonių ne tik iš aplinkinių regionų, bet ir iš tokių šalių kaip UK.
          Ir vakaruose užtenka marozinių veikėjų.

          Comment


            Dubajus man atrodo puiki vieta pralėkti jų greitkeliais, pasileidus rusiškus, kaukazietiškus, balkaniškus ar tų pačių Artimų Rytų kraštų pop muzikos gabalus. Tiesa, ir mašina turėtų būti kokia nors brangi.

            Comment


              Vajetau, forumiečiai, nedaužykit žmonėms svajonių. Man aplankyti Dubajų yra vienas iš planų, kurį labai noriu įgyvendinti. Jeigu nuo Warszawos dangoraižių visada būnu euforijoje, tai Dubajuje gal nualpčiau (pasigendu smailų su širdelėmis, nes labai tiktų čia).
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė Harlem Rodyti pranešimą
                Stai kur grozis. O drakono pievos skverai parkai tik kurortams
                Parašė Harlem Rodyti pranešimą
                I niujorka turistai vazuoja ne parku pievu ziureti.o jegos.dangoraziu jo tankio.jo veiksmo jo gyvenimo.lietuvai toli iki to.ir supratimo tokio.
                Į Dubajų žmonės irgi važiuoja labai gausiai. Beveik pagal planą iki 20-ųjų. Bet šeichai vis tiek nutarė iki 2040 išleisti milijardus dolerių investuojant į parkus, į transporto infrastruktūros taisymą, lokalių miesto centrų kūrimą ir kitokius miesto atributus po to, kai būtent tamstos mieliausiais užsistatė turizmui pritraukti.

                Comment

                Working...
                X