Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvūnai iš arčiau

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Šalta Suomijoje


    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #82


      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #83
        Mantai,tavo katinas?Jei ka,tai labai grazus...
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          #84
          Parašė osiz Rodyti pranešimą
          Mantai,tavo katinas?Jei ka,tai labai grazus...
          Ne mano, bet mudu neblogai sutariame
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #85
            O mano papugele uzverte kanopas. O kad butumet mate kokia grazuole

            Comment


              #86
              Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
              O kad butumet mate kokia grazuole
              Su kanopom?

              Comment


                #87
                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Su kanopom?
                Gimus ne Cernobilyje, tai be kanopu.

                Comment


                  #88
                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  Ne mano, bet mudu neblogai sutariame
                  Tai saunu.Pauliezaz,uzjauciu
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    #89
                    Skanaus !

                    Comment


                      #90
                      /\Ale nusišėrusi Kaip ji nuo šakos dar nenukrenta
                      beg, borrow and steal

                      Comment


                        #91
                        nepaprasatai grazi nuotrauka. Aciu....

                        Comment


                          #92
                          Labai grazi nuotrauka BiSa. Taip nusiserusios Voveres dar nemaciau.
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            #93
                            Anos tokios riebios si rudeni - kaip barsukai... Sako ziema salta bus - todel atsargas kaupia.

                            Comment


                              #94
                              Parašė BiSa Rodyti pranešimą
                              Anos tokios riebios si rudeni - kaip barsukai... Sako ziema salta bus - todel atsargas kaupia.
                              Tai kad dar sniego trūksta tai šaltai žiemai (jei tokia išvis bus)

                              Comment


                                #95
                                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                Tai kad dar sniego trūksta tai šaltai žiemai (jei tokia išvis bus)
                                Kad si nuotrauka ne Lietuvoje fotografuota o JAV, Micigano valstijoje. Tad ten gali buti oi kokia salta ziema.
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  #96
                                  Mes siaip Michigano pietesneje dalyje, pas mus siek tiek siltesnes ziemos ir gerokai trumpesnes nei Lietuvoje.
                                  Siandien vazinejant po valstija dar neprireike savo automobilio sildyti.
                                  O va pagal prognozes ryt poryt zada ziema prasidet - pora laipsniu salcio ir sniega.
                                  Siauriausioje Michigano dalyje daug daug salciau... voveres ten dar riebesnes pries ziema

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė BiSa Rodyti pranešimą
                                    Mes siaip Michigano pietesneje dalyje, pas mus siek tiek siltesnes ziemos ir gerokai trumpesnes nei Lietuvoje.
                                    Siandien vazinejant po valstija dar neprireike savo automobilio sildyti.
                                    O va pagal prognozes ryt poryt zada ziema prasidet - pora laipsniu salcio ir sniega.
                                    Siauriausioje Michigano dalyje daug daug salciau... voveres ten dar riebesnes pries ziema
                                    Aš esu buvęs Wisconsin'o šiaurėj po galingos pūgos. Teko sniegą nuo namo stogo su lopeta kasti, sniego iškrito kažkur ~1.5m. Vaizdai buvo nepakartojami. O Michigan'o valstijos šiaurinė dalis dar šiauriau už Wisconsin'o, ten tada dar blogiau buvo
                                    Bet užtat labai gerai pasivažinėjom su sniegomobiliais per užšąlusią Green Bay įlanką.
                                    beg, borrow and steal

                                    Comment


                                      #98
                                      O pas mus dar ziema net nekvepia. Oras dar vis isyla iki 10 laipsniu.
                                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė topstarcanada Rodyti pranešimą
                                        O pas mus dar ziema net nekvepia. Oras dar vis isyla iki 10 laipsniu.
                                        Užvakar buvo ~18 pliuso dieną, poryt bus apie 17 minuso naktį. Chicaga, vadinasi.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                                          Užvakar buvo ~18 pliuso dieną, poryt bus apie 17 minuso naktį. Chicaga, vadinasi.
                                          Cikagai budingas toks oras. Nu Gruodi Lietuvoje orai buna silti rudeniski arba ziemeski. Tad pamatysim koks jis bus. Man asmeniskai geriau rudeniskas.

                                          P.S. Atsiprasau, kad truputi ne i tema
                                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X