Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukos iš susitikimo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    geros foto

    Kazkaip uzlagino mano pranesimu skaicius,vis 69

    Pastaba (Vaidas): Pasistenk viską sutalpinti į vieną pranešimą, o jei ką pamiršai prirašyti, naudok [edit] O pranešimai "prospekte" trubūt neskaičiuojami į bendrą sumą
    Alternative

    Comment


      #22
      Na ka, tema pagaliau pasiekė antrąjį puslapį, gal laikas ir man savo nuotraukas atsiųst

      Pirmasis vaizdas Laisvės Alėjoje:





      SBA boso "Subaru" Atrodo gan paprastai, bet tai gana retas modelis - išleista vos 500 mašinų





      Grafiti laiptai einant link Prisikėlimo bažnyčios:





      Ant bažnyčios viršaus. Dėl blogo oro nepavyko padaryti jokių gražių panoraminių nuotraukų





      Keletas kadrų iš senamiesčio:









      Šitokios detalės man patinka :





      Žymioji Kauno Rotušė





      Kauno katedra:





      Dar viena bažnyčia visai šalia rotušės ir katedros:




      Lakrodis rotušės bokšte:





      Kauno pilis:





      Vytauto bažnyčia, vienas mano mėgstamiausių Kauno pastatų:







      Perkūno namas:





      Vienas iš naujųjų "Solaris":







      "Besišypsantis" namas





      Forumiečiai traukia link Laisvės Alėjos:





      Kadras iš alėjos:





      Pagaliau susėdome bare žiūrėti LKL "Žvaigždžių dienos"
      Iš kairės į dešinę: Vaidas, wtme, Nedas, SkeiteriS, Rokas, Mantaz, Jozikas:





      Laisvės alėja naktį (man labai patiko!)







      [/b]

      Comment


        #23
        @Vaidai
        super nuotraukos


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #24
          Man ispudingiausios yra sios dvi:



          Comment


            #25
            Ta su grafiti graziai atrodo
            Alternative

            Comment


              #26
              Aciu uz fotkes!
              Kaunas atrodo puikiai (nors be soboro atrodytu dar puikiau).
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #27
                Ko tau Soboras blogas?tai tau ir kiti soborai negrazus?
                Alternative

                Comment


                  #28
                  puikios foto!
                  o kas liecia Kauno "sobora", tai butu idomu suzinoti, kodel jis kai kam nepatinka(beje, vargu ar "soboras" yra oficialus to pastato pavad.). Man asmeniskai ta baznycia tikrai patinka. Man patinka jos masyvus Bizantiskasis stilius su galingais kupolais ir israiskingomis formomis - tokiu ispudingu pastatu musu regione nera daug.
                  Beje, panasus pastatas yra ir Rygoje:

                  o is dalies ir Vilniuje(tik gerokai prastesnis imho)

                  Beje, man taip pat patinka tai, kad Kauno soboras neturi rusiskojo stiliaus bruozu, kuris su savo "svoguniniais" kupolais man daznai labai nepatinka... Svoguneliai Taline:

                  yra tokiu svoguneliu ir Vilniuje...

                  Comment


                    #29
                    Įrengus Kauno miesto gynybinius fortus, 1888-1891 miesto centre (Naujamiestyje) dabartinėse Gedimino, Kęstučio, K. Donelaičio gatvėse iškilo ištisas kompleksas administracinių tvirtovės pastatų. 1891-1893m. pastatyta Šv. Mykolo Arkangelo Kauno įgulos katalikų bažnyčia (Soboras), tapo idėjiniu Kauno tvirtovės akcentu. Neo-bizantinio stiliaus bažnyčią statė rusų architektai. Bažnyčia buvo skirta Kauno kariuomenei, gyvenusiai tuo metu Kauno pilyje. Kauno Naujamiestyje, įsikūrus svarbiausioms tvirtovės įstaigoms ir pastačius soborą, faktiškai buvo užbaigtas formuoti naujas Kauno, kaip karinės tvirtovės miesto, centras.
                    Sovietmečiu bažnyčioje buvo įkurta meno galerija. 1992 metais Kauno soboras sugrąžintas katalikų bažnyčiai. Šiuo metu tai vėl veikianti bažnyčia.
                    "bažnyčią statė rusų architektai." Delto manau daugeliui Soboras ir nepatinka

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #30
                      Beto rygos sobore kur postina PS teko asmeniskai pabuvoti viduje isvada : viduje kur kas graziau nei isoreje nors buvome lidimi keistu zvilksniu (nes lankemes ten kaip turistai nors vyko kaskokios provoslavu apeigos, delto tego greitai pasisalinti) ..

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #31
                        Parašė jozikas
                        "bažnyčią statė rusų architektai." Delto manau daugeliui Soboras ir nepatinka
                        zinau del to ir idejau Bizantiskojo ir Rusiskojo stiliu pavyzdzius, kuriu, nepaisant kokie architektai, nereiketu maisyti. Tokiu pastatu kaip Kauno soboras Rusijoje is esmes neegzistuoja...

                        Comment


                          #32
                          o Kauno "soboro" interjeras absoliuciai neturi nieko bendro su "slaviska" architektura. Sias metais bus sutvarkytas fasadas + uzbaigtas pilnas fasado apsvietimas. kai sutvarkys Laisves Alejos apsvietima (bei apskritai visa LA), tai "soboras" bus tikrai paziba tokioje LA aplinkoje ir trauks turistu demesi (dabar jau traukia )

                          Comment


                            #33
                            Žmonės, gal žinot kur pradingęs WTME? Jis irgi turėtų įdėt dar nuotraukų
                            www.donatas-mazeika.lt

                            Comment


                              #34
                              Parašė Vaidas
                              SBA boso "Subaru" Atrodo gan paprastai, bet tai gana retas modelis - išleista vos 500 mašinų

                              Maciau vakar sita masina ir SBA bosa uz vairo. Kaip bosui, gan keista masina.

                              Comment


                                #35
                                Jo, ypac spalva
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė SkeiTeriS
                                  Žmonės, gal žinot kur pradingęs WTME? Jis irgi turėtų įdėt dar nuotraukų
                                  Niekur nedingau, tiesiog laiko siom dienom ypatingai mazai. Darbai spaudzia is visu pusiu. Koki sestadieni, ar sekmadieni nuotraukas tureciau ideti.

                                  Comment


                                    #37
                                    / aišku, lauksim
                                    www.donatas-mazeika.lt

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė blitz
                                      Jo, ypac spalva
                                      Na, čia standartinė šitos modifikacijos (Subaru Impreza WRX STi WR1) spalva
                                      O pati mašina, manau, visai tinkanti veržliam bosui Geriau nei koks griozdas S klasės mersas

                                      Beje, kaip tik norėjau klausti, kur wtme nuotraukos Ka gi, teks kiek palaukti

                                      Comment


                                        #39
                                        o tas Subaru ne P.Solberg edition? Nes kazkada maciau ekipaza , rode kad du SBA shefukai turi Imprezas, ir vienas ypac reta P.Solberg edition ;] Bet kalbejo tikrai ne apie Martinkeviciu , o apie personalo direktoriu ar kazka panasaus... Nes Martinkeviciu vezioja su Volvo S80 auksines spalvos

                                        Comment


                                          #40
                                          / Tai kad ne Kaip jau sakiau, šita spalva skirta tik WR1, Petter Solberg edition yra ryškiai mėlyna - standartinė Subaru WRC spalva

                                          Comment

                                          Working...
                                          X