Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto įvaizdis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kauno miesto įvaizdis

    Kauno miesto įvaizdis. Koks jis? Ar tai akademinis miestas? Ar jam tinkama banditų miesto etiketė? O gal tai miestas, neturintis ryškaus savo veido?
    Paskutinis taisė Pixy; 2010.05.04, 07:05. Priežastis: Dabar be klaidų;)

    #2
    Kaip ir visas apklausas galima tobulinti.... Bet įvaizdį jūs gerinkite Kauno čia: http://www.skyscrapercity.com/ bus tikrai daugiau naudos, nei reklamos kituose Lietuvos miestuose...
    You've got one life! Live it!

    Comment


      #3
      Parašė Pixy Rodyti pranešimą
      Kauno miesto ivaizdis.
      Sudalyvaukite apklausoje apie Kauna ir issakykite savo nuomone
      Labai keistas bandymas formuoti įvaizdį, darant gramatines klaidas
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #4
        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        Labai keistas bandymas formuoti įvaizdį, darant gramatines klaidas
        Ištaisiau klaidas

        Comment


          #5
          Čia lyg ir apklausa, o ne įvaizdžio formavimas.

          Man atrodo, labai nepatogu, kai kiekvienas klausimas užduodamas atskirame puslapyje, o sekantį gali pamatyti tik atsakęs į dabartinį klausimą.

          Comment


            #6
            Užpildžiau apklausą. Nepagailėjau ir aštrių žodžių, bet, tikėkimės, kas nors tai perskaitys.

            Comment


              #7
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Nepagailėjau ir aštrių žodžių, bet, tikėkimės, kas nors tai perskaitys.
              Įdomu, kokių:

              buduliai;
              gezai;
              š**** ne sviestas -- K***** ne miestas?

              Comment


                #8
                Aš tai į klausimą "kaip suprantate posakį "Kaunas yra Kaunas" atsakiau, kad suprantu taip pat kaip posakį "duok durniui kelią" Dabar įdomu pasidarė kaip kiti šitą supranta?

                Comment


                  #9
                  Aš tai suprantu labiau iš neigiamos pusės, nors ir ne visiškai 100%.
                  Flickr

                  Comment


                    #10
                    Parašė r08n Rodyti pranešimą
                    Įdomu, kokių:

                    buduliai;
                    gezai;
                    š**** ne sviestas -- K***** ne miestas?
                    Na gal ir nevisai tokiu tonu, bet pasistengiau argumentuotai ir objektyviai įvertinti situaciją, kuri, mano supratimu yra liūdnoka.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Aš tai į klausimą "kaip suprantate posakį "Kaunas yra Kaunas" atsakiau, kad suprantu taip pat kaip posakį "duok durniui kelią" Dabar įdomu pasidarė kaip kiti šitą supranta?
                      Aš suprantu lygiai taip pat kaip ir "Vilnius yra Vilnius" arba "Balbieriškis yra Balbieriškis" tai yra niekaip... Tai nieko nereiškiantis pasakymas dažniausiai naudojamas mažapimpių pezalų norinčių pasijausti geresniais dėl kažkokių mistiškų priežasčių, tarkim dėl išskirtinumo jog gyveni vienoj Lietuvos vietoj, o ne kitoj... Nors praktiškai tai jokio skirtumo gi nėra... Arba net gi kaip tą posakį iš reklamos "protu Rusijos nesuvokt..." nieko tai nereiškia, tiesiog žodžių žaismas...
                      Lygiai kaip ir tie plakatai su šūkiu "Ir Kaune galima gyvent..." levi PR specai Kaune nuo seno jau...

                      Comment


                        #12
                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                        ... Arba net gi kaip tą posakį iš reklamos "protu Rusijos nesuvokt..." nieko tai nereiškia, tiesiog žodžių žaismas.....
                        Geras, ta reklama parašyta 1866 metais:
                        http://ru.wikipedia.org/wiki/Умом_Россию_не_понять
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment

                        Working...
                        X