Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotografuojančių panevėžiečių susibūrimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė arecibo Rodyti pranešimą
    Iš lėto artėja Velykos.Pavasarinį panevėžiečių susibėgimą darom ?
    Kas organizuoja? Ir ką veiktume susitikę?
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      #62
      Gali atsitikt taip, kad šeštadienį arba sekmadienį (balandžio 3 ar 4 d.) "Ekranas" žais namie, tad būtų galima susitikimą vainikuot bendru apsilankymu rungtynėse A lygos tvarkaraštis turėtų būt paskelbtas pirmadienį, tada bus tiksliai aišku.

      Comment


        #63
        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Gali atsitikt taip, kad šeštadienį arba sekmadienį (balandžio 3 ar 4 d.) "Ekranas" žais namie, tad būtų galima susitikimą vainikuot bendru apsilankymu rungtynėse A lygos tvarkaraštis turėtų būt paskelbtas pirmadienį, tada bus tiksliai aišku.
        O jeigu "Ekranas" pralaimės arba sužais lygiosiomis, ar tai neapkartins susitikimo dvasios? Šiaip "Ekrano" rungtynėse seniai nebuvau, tačiau manau kad vien stebėjimas ~2h ne visus sužavės (ką apie tai mano Ievutu?), tad gal kur nors sužaiskim boulingą ar bilijardą?
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          #64
          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          O jeigu "Ekranas" pralaimės arba sužais lygiosiomis, ar tai neapkartins susitikimo dvasios? Šiaip "Ekrano" rungtynėse seniai nebuvau, tačiau manau kad vien stebėjimas ~2h ne visus sužavės (ką apie tai mano Ievutu?), tad gal kur nors sužaiskim boulingą ar bilijardą?
          Na, aš galiu pasakyt taip, kad jei visgi sutartą dieną bus "Ekrano" mačas, tad aš eisiu į stadioną bet kokiu atveju Tiesiog pasiūliau kaip vieną iš variantų, laukiam daugiau nuomonių ir pasiūlymų.

          Comment


            #65
            Achmz aš jau buvau vakar čia, ką reikėjo susitvarkiau ir tiek O važiuoti balandžio pirmom dienom tikrai, net negalvoju, nes laukiau my sweet birthday.
            xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

            Comment


              #66
              Suplanuoti yra be galo sunkus ir nedėkingas dalykas Bet visgi - kur, kada, kelintą ir kas numato (bent apytikriai) dalyvauti. Aš už kokią kavinę - pirmam (gal kai kam, ir antram,) susibėgimui, susipažinimui. Kas dalyvaus? Jau laikas būtų pagalvoti Ne tiek daug mūsų, panevėžiečių, ir yra... Svarbu, kad nesigautų taip, kaip visada (prisiimu ir savo kaltę ???
              ______________
              The Division Bell

              Comment


                #67
                Norėtusi sužinoti kolegų dr.,Wycka, Almis nuomones šiuo klausymu (gal nevertas dėmesio sumanymas ?).
                Vienas iš galimų scenarijų - susibėgti į kokią istorinę vietą,patartina su geru "gidu",o tik po to nusėsti kokioje kavinėje.Kitas variantas - išvyka į netolimą užmiestį.
                robertas

                Comment


                  #68
                  Parašė arecibo Rodyti pranešimą
                  Norėtusi sužinoti kolegų dr.,Wycka, Almis nuomones šiuo klausymu (gal nevertas dėmesio sumanymas ?).
                  Vienas iš galimų scenarijų - susibėgti į kokią istorinę vietą,patartina su geru "gidu",o tik po to nusėsti kokioje kavinėje.Kitas variantas - išvyka į netolimą užmiestį.
                  Na kad aš jau iš principo išsakiau savo nuomonę. Ta istorinė vieta galėtų būti siaurukas, bet ar tikrai visi įpirktų bilietą (jis nėra brangus, bet gal kartais kažkuriam iš mūsų nepatinka geležinkeliai)? Kavinė kaip ir savaime suprantama, bet ką veikti iki tol? Vat ir pasiūliau — pažaiskime boulingą ar bilijardą (o gal kazino? ). Pagaliau net ir aš 100proc. negarantuoju savo dalyvavimo, nors tokia tikimybė yra gana didelė
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    #69
                    Tai bus , ar nebus , susitikimas? ir kas žada dalyvauti? A?
                    ______________
                    The Division Bell

                    Comment


                      #70
                      6dienį (balandžio 3) į Panevėžį galiu atvažiuoti tik vėlai vakare, na o per Velykas tai tikrai būsiu mieste, tad po pietų galėčiau prisijungti
                      Visos forumo temos apie Panevėžį:
                      http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                      Comment


                        #71
                        Aš ir sudalyvaučiau šitame meet'inge, bet didele tikimybe, kad velykini savaitgali išvyksiu. Man patiko idėja su Ekrano varžybų stebėjimų (būtų proga nors kartą nueiti į jų varžybas nes niekad neprisiverčiu) O šiaip paprasčiausia būtų tai kokiam kabake prie bokalo alaus aptarti Panevėžio perspektyvas
                        Life is a game that no one wins

                        Comment


                          #72
                          Deja, jau aišku, kad "Ekranas" tą savaitgalį namie dar nežais (nes oro sąlygos neleidžia). Tad laukiu datos, o tada žiūrėsiu, gaunasi man sudalyvaut ar ne

                          Comment


                            #73
                            Ideali tema mūsų susitikimui: http://www.miestai.net/forumas/showt...996#post417996 Reikia tik susižinoti visas galimas vietas kur buvo įlindimai į tunelį / tunelius. Kiek žinau kažkas iš mūsų dirba ar turi pažįstamų Panevėžio kraštotyros muziejuje, gal jie galėtų mums pagelbėti?

                            Susitikę apsitarsime, pafotografuosime ir didelė tikimybė, kad padarysime tvirtą pradžią tolesniems istorijos atskleidimo žingsniams!!!
                            Visos forumo temos apie Panevėžį:
                            http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                            Comment


                              #74
                              Parašė TAUchix Rodyti pranešimą
                              Ideali tema mūsų susitikimui: http://www.miestai.net/forumas/showt...996#post417996 Reikia tik susižinoti visas galimas vietas kur buvo įlindimai į tunelį / tunelius. Kiek žinau kažkas iš mūsų dirba ar turi pažįstamų Panevėžio kraštotyros muziejuje, gal jie galėtų mums pagelbėti?
                              Nebūtina turėti pažįstamų, kad patekti į muziejų
                              Aš (Wycka), dr. ir Almis esame buvę Panevėžio kraštotyros muziejuje, bendravome su darbuotojais ir gavome pakankamai daug nuotraukų, bet susitarta jų viešai neplatinti. Net kompaktą su tomis nuotraukomis palikau Panevėžyje, todėl net per AŽ kol kas negalėčiau niekam persiųsti
                              Idėja susitikti šalia tų tunelių prie Panevėžio bendruomenės rūmų yra super — dabar jau ir man žiauriai smalsu ten nueiti ir apžiūrėti
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                #75
                                "Po tuneliais" - pasirašau

                                Paskutinis taisė arecibo; 2010.03.19, 21:33.
                                robertas

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Nebūtina turėti pažįstamų, kad patekti į muziejų
                                  Aš (Wycka), dr. ir Almis esame buvę Panevėžio kraštotyros muziejuje, bendravome su darbuotojais ir gavome pakankamai daug nuotraukų, bet susitarta jų viešai neplatinti. Net kompaktą su tomis nuotraukomis palikau Panevėžyje, todėl net per AŽ kol kas negalėčiau niekam persiųsti
                                  Idėja susitikti šalia tų tunelių prie Panevėžio bendruomenės rūmų yra super — dabar jau ir man žiauriai smalsu ten nueiti ir apžiūrėti
                                  Teko bendrauti su Elena?
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    #77
                                    Kastuvą pasimti ?
                                    Life is a game that no one wins

                                    Comment


                                      #78


                                      lopetą.
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                        Teko bendrauti su Elena?
                                        Nežinau. Praėjo ~3 mėnesiai; nei vardų nei pavardžių nebepamenu
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          #80
                                          Kastuvą pasimti ?
                                          Virgulininką gyvą pasiimkite - anas gal ką ir ras.
                                          Dar reikės šašlikinės,anglių,mėsytės ir troškulį malšinančiųjų.Be šių paieškos priemonių ekspedicija liks nevaisinga
                                          robertas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X