Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus Lukiškių aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gerbiamasai, jau net pasimečiau, kodėl čia mane bandote kažkaip užkabinti, pašiepti, ar dar kokių provincialu (blogąja prasme) išvadinti dėl to, kad man nepatinka modern art, o esu klasikos šalininkas. Ir baikite tu'jintis, mes ne delfi komentaruose. Aš pateikiau savo argumentus, bet jeigu jūs jie neįtikina, tai dar nesuteikia pagrindo jums tai traktuoti, kaip "be jokių argumentų" mano argumentus. Tik ne žinau apie kuriuos šnekate. Ar tuos, kad parlamentarizmas vienlaikis dalykas LDK "Vyčio" simboliui, ar man dar reikės cituoti gerbiamus Liubavskį, Petrauską ir kitus Seimo genezę nagrinėjusius istorikus. Bet, atleiskite, galiu užtrukti, darbai gausūs ir jų daug. Bet tai ne šio klausimo rėmai.
    Reikia čia nešališko teisėjo (sic!), kuris išspręstų mūsų ginčą, pagrindu: a) ar kas nors iš mūsų pateikė argumentus; b) ar apie skonį menui galime argumentuotai diskutuoti, jeigu diskusija turi tik vieną kryptį - kas geriau: juodas ar baltas šokoladas.
    Tinka?

    Comment


      Butu pilnai uzteke "del skonio nesigincyjama". Taciau, ne, reikejo pakomentuoti mano skoni, ir dar numesti namioka. Reikejo prikibti ir prie mano "j", kai pats ne vietoje dejote "u". Del sventos ramybes ir nenukrypimo nuo temos jusu didenybe turekites paskutini zodi: jus visiskai teisus del visko.

      Comment


        Parašė B.S. Rodyti pranešimą
        Butu pilnai uzteke "del skonio nesigincyjama". Taciau, ne, reikejo pakomentuoti mano skoni, ir dar numesti namioka. Reikejo prikibti ir prie mano "j", kai pats ne vietoje dejote "u". Del sventos ramybes ir nenukrypimo nuo temos jusu didenybe turekites paskutini zodi: jus visiskai teisus del visko.
        Ačiū už pastaba dėl u, jau nepastebiu savų klaidų.
        Čia abu mes teisūs, nes objektyvios teisybės čia nebus, nes ne matematikos uždavinį sprendžiam.
        Bet kokiu atveju, tikiuosi, kad bus rastas tinkamas variantas, kuris estetiškai papuoš aikštę.

        Comment


          Įdomu ar statant Vytį tiems interpretuotojams bent jau užteks smegenų jo orientaciją pasukti iš Vakarų į Rytus?
          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

          Comment


            Tai kad mums kaip tik Vakarai aktualūs. Juk Lietuva bene vienintelė tokia, kuriai Rusija yra vakarų pusėje
            N N N

            Comment


              Šioks toks vaizdas nuo Pirklių klubo.

              Comment


                Flickr

                Comment


                  Granitas? Puiku, kad pinigų jam užteko!

                  P.S. Ar ne toks pat, kaip šaligatviuose Gedimino pr.?

                  Comment


                    Ir tik bac, padaro granitą tik kur įėjimas, o visur kitur visų mylimas trinkeles

                    Comment


                      Rekonstruojama Lukiškių aikštė iš arti

                      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                      Comment


                        Nei juoktis, nei verkti:

                        Projekto vystytojai tikina gerai išstudijavę visų liepų būklę ir pagrįstai nusprendę 21 iš 204 pašalinti, o žalieji visuomenės atstovai tikina, kad į kiekvieną medį reikėtų žiūrėti kur kas jautriau.

                        Comment


                          /\
                          aš, žinoma, už gamtą, bet žalieji tikri pokštininkai. Turbūt jiems kiekvienas miesto supuvelis yra vertybė.

                          Comment


                            Toje vieetoje išvis dideli medžiai neturėtų augti. Tiesiog uždengiami gražūs namų fasadai.
                            Paskutinis taisė John; 2017.05.08, 22:08.

                            Comment


                              Ir šiaip bandau prisiminti ar esu gyvenime matęs miesto aikštę, kuri būtų aplinkui apaugusi ne tai kad medeliais, o mišku, tai nieko neišeina prisiminti. Aš naiviai tikėjaus, kad gal per stebuklą bent jau bus atverta Jokūbo bažnyčia, kad aikštė iš vienos pusės turėtų orientyrą buvusius KGB rūmus, o iš kitos pusės bažnyčią. Bet žinoma naivu tokių dalykų tikėtis, kai net dėl kelių supuvusių medžių vos ne bado akcijos skelbiamos.

                              Comment


                                Lietuvoj daug tokių aikščių.
                                N N N

                                Comment


                                  Ne Lietuvą turėjau omeny. Nu ir ne kokią Baltarusiją

                                  Comment


                                    Kad aikštė apsupta medžių - gerai, nes veikia kaip siena nuo gatvių triukšmo ir taršos. Ir, kad medžiai yra aukšti yra gerai. Galima laisvai praretint jų apatines dalis, taip atveriant jūsų norimus fasadus.

                                    Comment


                                      Praretinus apatines dalis, nebeliktų to 'užstoja triukšmą ir taršą' Bet fasadų atvėrimo prasme tai nieko nepadėtų, nes jų yra ne viena, o keturios eilės, t.y. labai tanku. Be to kad pastato fasadas duotų vizualinį efektą, turėtų matytis ne tik jo apačia, bet bent jau 50% pačio pastato. Tačiau aš sutikčiau, kad ta medžių siena visai tiktų šalia intensyvios Vaižganto gatvės, bet nelabai man jinai tinkama atrodo kitose vietose, o ypač toje, kur blokuoja banžnyčią.

                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Kad aikštė apsupta medžių - gerai, nes veikia kaip siena nuo gatvių triukšmo ir taršos. Ir, kad medžiai yra aukšti yra gerai. Galima laisvai praretint jų apatines dalis, taip atveriant jūsų norimus fasadus.
                                        levituojantys medžiai?! čia tai nustebintumėm!

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Toje voietoje išvis dideli medžiai neturėtų augti. Tiesiog uždengiami gražūs namų fasadai.
                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Ir šiaip bandau prisiminti ar esu gyvenime matęs miesto aikštę, kuri būtų aplinkui apaugusi ne tai kad medeliais, o mišku, tai nieko neišeina prisiminti. Aš naiviai tikėjaus, kad gal per stebuklą bent jau bus atverta Jokūbo bažnyčia, kad aikštė iš vienos pusės turėtų orientyrą buvusius KGB rūmus, o iš kitos pusės bažnyčią. Bet žinoma naivu tokių dalykų tikėtis, kai net dėl kelių supuvusių medžių vos ne bado akcijos skelbiamos.
                                          Labai daug tokių aikščių, tiksliau beveik visi europietiški miestai labai žali, nepaisant to, kad ten medžiai "užstoja" žymiai geresnę architektūrą:

                                          https://www.google.com/maps/@52.5178...7i13312!8i6656
                                          https://www.google.com/maps/@48.8525...7i13312!8i6656
                                          https://www.google.com/maps/@41.4026...7i13312!8i6656
                                          https://www.google.com/maps/@48.1428...7i10752!8i4452

                                          Be medžių Lukiškių a. atrodytų nykiai kaip aikštės pas rytinius kaimynus ar Š. Korėjoje:
                                          https://www.google.com/maps/@59.9381...7i13312!8i6656
                                          https://www.google.com/maps/@39.0194...!7i5656!8i2828

                                          Arba net Lietuvoje, norėtumėt vaiduoklius gaudyti tokioje aikštėje?
                                          https://www.google.com/maps/@54.5577...7i13312!8i6656

                                          Reikia suprasti, kad aikštės pirmiausia skirtos gyviems mieste gyvenantiems žmonėms, o ne paminklams, pastatams ar dar kažkam.
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2017.05.08, 22:02.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X