Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pažintinis susitikimas Klaipėdos krašte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pažintinis susitikimas Klaipėdos krašte

    Pradėsiu nuo gėdingo prisipažinimo, kad pats esu labai menkai susipažinęs su Klaipėdos kraštu. Kadangi forume yra bent keletas gan aktyvių klaipėdiečių tai iškilo idėja kokį savaitgalį suorganizuoti išvažiuojamąjį pažintinį susitikimą. Mano siūlymas šiam kartui- apžiūrėti (ir apfotografuoti ) pamarį: Dreverną, Kintus, Mingę, Ventės ragą, norėtųsi nulėkti iki pat Rusnės, bet čia jau žiūrėtumėm kaip su laiku gaunas. Dėl datos galim susitarti, bet pirminis pasiūlymas tebūnie spalio 6. Žodžiu jei ką domina toks renginys rašykit.

    #2
    Ir jei važiuosit iš Ventės į Rusnę, pro Mingę, tokiu žvyrkeliu, yra labai fainas gamtos pažintinis takas... Per pelkes ir raistus... Man labai patiko, nepamirškit.

    Comment


      #3
      Dėkui. Jei dar kas turit žinot kokių lankytinų vietų nesidrovėkit siūlyt, bandysiu įtraukt į programą.

      Comment


        #4
        Kai būna apsemta įdomu nuvažiuot į Žalgirių (pelkininkų) kaimą, yra nuoroda ant kelio, važiuojant į Rusnę. Rusnės saloj nuvažiuokit į Uostadvarį, aplankykit polderių muziejų. Dar Šilutė visai gražus miestelis... Ir t.t.

        Comment


          #5
          /\

          Visai nieko idėja būtų tokią pažintinę kelionę po pamarį apturėti, nes vietos iš tikro mažai tyrinėtos, o pamatyti ten tikrai yra ką. Bet man neišeis, nes Klaipėdoj labai retas svečias esu.

          Bet galiu pasiūlyti dar pora idomesnių vietų.

          Tas aiškiai matomas blynas kairiau nuo Priekulės, tai berods buvusi "Jūros" laivyno ultra trumpu ar ilgu bangu radijo stotis (dengusi kone visą Atlantą). Ji yra prie kelio į Dreverną vos pavažiavus nuo Priekulės, tai manau kad ten galima kažką idomaus rasti. Jei aišku viskas dar nesupjaustyta, bet atrodo prieš 4 metus lyg ir mačiau kažkokius stulpus...





          Dar pasiūlyčiau užmesti akį į šį puslapį: www.svencele.lt ir iš Drevernos dar nuvykti į Svencelę.

          O vaziuojant iš Šilutės į Klaipėda pagrindiniu keliu galima sustoti Sauguose. Ten prie pagrindinio kelio ir berods posūkio į Švėkšną yra raudonų plytų pastatų kompleksas - berods buvusi lentpjūvė.

          Atrodo tiek.
          Paskutinis taisė tricky_kid; 2007.10.01, 22:42.
          Propoganda ir penas mintims >>>

          Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
          www.ted.com

          Comment

          Working...
          X