Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall 2 ir 3

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Ech.. Kaip aš kartais galiuosi atradęs šį forumą.. Taip ramiai dabar gyvenčiau, nereikėtų pergyventi dėl visų tokių projektų, kada gi jie bus įgyvendinti

    Comment


      #22
      /\ haha... tu jame kaip matau dar neilgai, bent jau pagal prisiregistravimą, o aš jau septintus metus kankinuosi...

      Comment


        #23
        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        /\ haha... tu jame kaip matau dar neilgai, bent jau pagal prisiregistravimą, o aš jau septintus metus kankinuosi...
        Na, aš kiek ilgiau lankausi, prisiregistravau jau kai norėjau postus rašyti

        Bet jo, užjaučiu ir tave

        Beje, gal kas žinot ar bus šis projektas vykdomas, kurio simuliacijos yra čia pateiktos ar bus vykdomas koks konkursas (delfi komentarai apie tai skelbia)?

        Comment


          #24
          Architektų sąjunga išsakė savo nuomonę. Turėtų būti į ją įsiklausytą. matyt dar nėra galutinai aišku. Įdomu, kas bus antrojo GH architektai - gal vėl tie patys danai?

          Comment


            #25
            Praėjusio antradienio ar tai trečiadienio Lietuvos ryte, per visą antrą puslapį buvo skelbimas apie skelbiamą naują architektūrinį konkursą dėl Green Hall 2. Taigi darykite išvadas patys...
            Ten buvo įdėta ir ši nuoroda:

            http://www.sba.lt/lt/main/projektai/GH_2

            Comment


              #26
              Dar šiek tiek informacijos apie šį objektą galite perskaityti:

              http://www.pilotas.lt/index.php/lt/a...ngas-projektas

              Comment


                #27
                Nu įdomu įdomu. Suteikiama daug laisvės. Jeigu iš tikrųjų bus įgyvendintas bet koks tikęs projektas (kad ir kokio sudėtingumo būtų), tai manau tai būtų vos ne pagrindinis modernusis Vilniaus simbolis. Žinoma, pažiūrėsim kokie tie pasiūlymai bus.

                Comment


                  #28
                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Nu įdomu įdomu. Suteikiama daug laisvės. Jeigu iš tikrųjų bus įgyvendintas bet koks tikęs projektas (kad ir kokio sudėtingumo būtų), tai manau tai būtų vos ne pagrindinis modernusis Vilniaus simbolis. Žinoma, pažiūrėsim kokie tie pasiūlymai bus.
                  Aš įtariu bus pakankamai įspūdingų projektų, bet jau nebus laikomąsi tos įprastos architektūrinės klišės.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    #29
                    Parašė rat
                    Subjaurojimui pavogiau nuotrauką. Mano vizija yra nieko per daug neišradinėti, ir dvynuką sloiką pastatyti. Planų skirtingų nereikia, visas išplanavimas vienodas - viens du ir gatava.

                    Atvaizdas
                    juokai juokais, bet šiek tiek žemesnis ir kitokiu kampu pasuktas galėtų įdomiai atrodyti 2 bokštų kompozicija - laiko patiktintas sprendimas

                    NY


                    Bologna


                    Vilnius


                    bet jau nueita kitu keliu
                    Paskutinis taisė [sp]; 2012.11.15, 17:56.
                    Reikia fotografo?

                    Comment


                      #30
                      Kad įdomių pasiūlymų gali pateikti tai faktas, klausimas ar įgyvendins. Jeigu pamenate, pats green hall's pagal pirminį projektą visai kitoks turėjo būti.

                      http://www.miestai.net/forumas/showt...ght=green+hall

                      Comment


                        #31
                        Pirmos naujienos iš pasibaigusio konkurso :
                        Šalia žaliojo „Green Hall“ iškils drąsus kaimynas
                        http://www.lrytas.lt/-13541130241352...m_campaign=rss

                        Comment


                          #32
                          http://www.architektusajunga.lt/nauj...rso-rezultatai

                          Daugiau nuotraukų plius kiti, antras ir trečias vietas užėmę darbai.

                          Comment


                            #33
                            Įdomūs darbai labai.

                            Paskutinis, trečias, tai man labai užneša į gražiai įrengtą garažą. Antrasis variantas labai įdomiai atrodo, tarsi nukritusi pirmojo pastato kopija. Pirmasis ko gero geriausiai iš šių trijų atrodo. Jis, kaip ir trečiasis, sudaro priešingumą pirmam pastatui, formos kampuotos, neapvalios.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Įdomūs darbai labai.

                              Paskutinis, trečias, tai man labai užneša į gražiai įrengtą garažą. Antrasis variantas labai įdomiai atrodo, tarsi nukritusi pirmojo pastato kopija. Pirmasis ko gero geriausiai iš šių trijų atrodo. Jis, kaip ir trečiasis, sudaro priešingumą pirmam pastatui, formos kampuotos, neapvalios.
                              Bet pirmasis darbas man atrodo, labiausiai įkomponuotas į teritoriją, erdvę, bent jau žiūrint iš Žvėryno pusės, nesimato didelių konstrastų. Be to, formuoja viešąją erdvę.
                              Spėju sukurti kaimyną tokios formos objektui buvo sudėtinga.

                              Antras darbas įdomus, tik ar jis ne per didelis ? Primena kokį tai Dubajų, kas irgi įdomu

                              Comment


                                #35
                                Manau antrąją vietą užėmusiam projektui pakišo koją fasadas, kuris visiškai nedera su GH1 bei Žvėrynu. Pirmas variantas, kad ir kaip keista bebūtų, nekonfliktuoja su aplinka, nepaisant savo formos ypatybių. Taigi, reziume- Super, tokia architektūra įsirašys į Lietuvos architektūros lobynus;toks neapibrėžtų formų sprendimas taikomas tik antrą kartą, kai kurie žmonės stebėjosi kodėl Saulėtiekio biblioteka nebuvo statyta centre, bet štai jums, dar įspūdingesnis pastatas puoš verslo rajoną. Reikia tikėtis, jog nekils daug nesklandumų ir viskas bus atlikta kuo greičiau.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  #36
                                  Laimetojas peraugo mano lukescius. Stipru
                                  Show must go von!

                                  Comment


                                    #37
                                    Galėtų kas pavizualizuot kaip tai įtakos skyline'ą žvelgiant nuo Goštauto g.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      #38
                                      Aukštis mažas, niekas nieko neįtakos.
                                      N N N

                                      Comment


                                        #39
                                        http://www.lrytas.lt/verslas/bustas-...s-kaimynas.htm

                                        Na va, turim nugaletoja, visai nieko turetu atrodyt... Kazkas modernesnio pagaliau.

                                        Comment


                                          #40
                                          yra nuorodų, bet įdėsiu iliustracijų

                                          lrytas

                                          archsąjunga

                                          1 vieta: Linas Karmaza kartu su Daiva Karmaziene ( kod. 645879)







                                          Reikia fotografo?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X