Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    aciu PS, vis delto padejai sutvirtinti mano nuomone, jog Adamkus pasielge teisingai cia as i tokius nemazus gincus su vietiniais lenkais buvau isiveles.


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #42
      Dėkui, Linai. Šaunu, kad Adamkaus žingsnį vakarai nušviečia teigiamai
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...php?id=6228724

        su malonumu nunesiu si straipsneli lenkam paskaityti


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #44
          Nu Kwasniewskis, kaip diplomatas, kitaip nelabai ir galėjo kalbėt.
          O kad rusu tautai reik aiškint kas buvo, tai tikrai nėr prasmės - ten iki šiol pilna idiotu tikinčiu, kad per Sausio 13 lietuviai į beginkliu rusų kareivius šaudė

          Comment


            #45
            JAV Kongrese siūloma Rusijai pasmerkti Lietuvos, Latvijos ir Estijos sovietinę okupaciją


            Parašė Delfi.lt

            Nuolatinis Baltijos šalių rėmėjas, JAV kongresmenas Johnas Shimkus (Džonas Šimkus) inicijavo rezoliucijos projektą, kuriuo Maskva raginama pasmerkti Baltijos valstybių sovietinę okupaciją. Vadinamos paralelinės - JAV Kongreso Atstovų rūmų ir Senato - rezoliucijos projekte teigiama, kad "Rusijos vyriausybė turėtų aiškiai ir nedviprasmiškai pripažinti ir pasmerkti neteisėtai Sovietų Sąjungos 1940-1991 metais įvykdytą Baltijos valstybių Estijos, Latvijos ir Lietuvos okupaciją ir aneksiją".

            Anot rezoliucijos projekto, toks Rusijos valdžios žingsnis "reikšmingai padidintų nukentėjusių tautų gerą valią ir sustiprintų regioninį stabilumą".

            Rezoliucijos preambulėje, be kita ko, pažymima, kad Baltijos šalių inkorporavimas į SSRS buvo įvykdytas prieš suverenią šių tautų valią, JAV kelis dešimtmečius nuosekliai laikėsi Estijos, Latvijos ir Lietuvos aneksijos nepripažinimo politikos, sovietinė okupacija atnešė Baltijos tautoms kančias, masinius žudymus ir deportacijas į Sibiro lagerius, pavergtos tautos drąsiai ginklu ir politinėmis priemonėmis priešinosi sovietinei agresijai.

            Respublikonų partijos narys, aktyvus Baltijos sambūrio JAV Kongrese dalyvis J.Shimkus inicijuotame projekte taip pat akcentuoja, kad 1939 metais stalininės SSRS ir hitlerinės Vokietijos pasirašytą Molotovo-Ribbetropo paktą bei jo slaptuosius protokolus, lėmusius Baltijos šalių okupaciją, pasmerkė tiek Vokietija, tiek pačios buvusios Sovietų Sąjungos Liaudies deputatų suvažiavimas.

            Pagal JAV Kongreso procedūras, rezoliucijos projektas bus svarstomas Atstovų rūmų Tarptautinių santykių komitete, kuris nuspręs, ar pataisa bus teikiama balsavimui Atstovų rūmuose ir Senate.

            Praėjusią savaitę kitas kongresmenas - Respublikonų partijai atstovaujantis Atstovų Rūmų narys Thaddeusas G. McCotteris (Tadeušas Makkoteris) paragino Baltijos šalis ir Ameriką drauge reikalauti, kad Rusija pripažintų ir atsiprašytų už komunizmo nusikaltimus ir sovietinę okupaciją.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #46
              Sakykit ka norit, bet Izraelis yra jega

              Izraelis gali surengti atakas prieš Irano branduolinius įrengimus


              Izraelis planuoja iš oro ir sausumos surengti atakas prieš Irano branduolinius įrengimus, jei nepavyks įtikinti Teherano nutraukti branduolinę programą, teigiama Londono dienraštyje "Sunday Times".

              Pasak laikraščio, Izraelio premjero Arielio Sharono ministrų kabinetas praeitą mėnesį preliminariai pritarė vienašališkoms atakoms prieš Iraną.

              JAV pareigūnai patikino, kad jie netrukdytų šiems žydų planams, jei nepavyktų rasti diplomatinio problemos sprendimo, rašoma dienraštyje.

              "Jei visos diplomatinės pastangos įtikinti Iraną negaminti branduolinio ginklo žlugtų, JAV vadovybė paremtų Izraelį", - laikraščiui sakė žydų saugumo pareigūnas.

              Teheranas teigia, jog šalies branduolinė programa skirta tik taikiems tikslams, tačiau Vašingtonas ir Europos Sąjunga (ES) įtaria, kad Iranas siekia pasigaminti branduolinį ginklą.

              ELTA
              Ir galetu tai daryti kuo greiciau . Betruko tik to, kad religiniu islamo fanatiku valdomas Iranas pasigamintu branduoline bombike, tokiu atveju butu visiskas krachas.

              Comment


                #47

                Visiskai su tuo sutinku ! ! !

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #48
                  cia ir issakyti pagrindiniai argumentai UZ vaziavima Maskvon

                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...php?id=6247864


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    #49
                    Manuo nuomone Adamkus prieme labai gera sprendima nevykti i Maskva.

                    Comment


                      #50
                      "Baltijos kelias"

                      na galvojau nezinau ar gerai sugalvojau bet... kaip visi zinome atsventeme lietuvos gimtadieni.na as esu lietuvos patriotas ir man netas pats kas vyksta lietuvoje visi mes matome kokie vyksta grasinimai Rusu sankscijos ir taip toliau.As esu linkes labiau prie politikos esu desinysis nacionalistas.sugalvojau jei leisite cia ikursiu savo mini laikrasti "Baltijos kelias" tenai stengsiuos aprasyti naujausius ivykius su Lietuvos ir Rusijos santykiais.busiu dekingas uz palaikyma ir zinoma rasykit ir jus visokias skandalingiausias ir maziau skandalingas naujienas susijusiu su Rusija i nepriklausoma mano laikrasti.

                      Comment


                        #51
                        Na nežinau kaip čia bus, matai čia apsilanko ir rusų, tad nemanau, jog jiems bus malonu matyti, jog čia tokie dalykai vyksta.

                        Mano asmenine nuomone, anuos laikus jau reik pradėt po truputį užmiršt, o į Rusijos kažkokius grąsinimus per daug dėmesio neskirt.

                        Taip pat manau būtų tikslinga, jei ši tema būtų apskritai apie Lietuvos santykius su kitomis valstybėmis, o ne būtinai su Rusija. Kitaip abejoju, ar tokia tema čia tinkama
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #52
                          .............

                          na as ant tu paprastu rusu kurie lietuvoj gyvena nevarau aisku turiu savo nuomone bet as rasysiu astriausius santykius ka raso tikrieji zurnalistai lt.nieko neperdiesiu.

                          Comment


                            #53
                            Na kol kas galim palikt, bet turėk omenyje, kad ši tema labai jautri
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #54
                              suprantu...

                              Comment


                                #55
                                laikrastis "Baltijos kelias" laisve Lietuvai...

                                Vilniui vis sunkiau susikalbeti su Rusijo URM

                                Lietuvos uzsienio reikalu ministras Antanas Valionis pareiske esas nustebes del, jo teigimu,neteisingos pokalbio su Rusijos kolega Sergejumi Lavrovu, interpretacijos, kuria paskelbe tos salies urm, taip pat ir del Rusijos ambasadoriaus Vilniuje "nekorektisku" pasisakymu apie lietuvos ziniasklaida.Ministras taip pat uzsimine apie galima neivardinto Rusijos diplomato issiuntimo is Vilniaus.
                                Rusijos URM tinklalapyje paskelbtame pranesime apaudai apie pirmadieni ivykusi A.Valionio ir S Lavrovo pokalbi telefonu be kita ko, teigiama,kad "Lietuvos ministrui buvo pareikstas pasipiktinimas del nedraugiskos kampanijos Rusijos ir jos diplomatu atzvilgiu,sukurstytos pastaruoju metu Lietuvoje kai kuriu salie vadovybe atstovu iniciatyva.

                                Comment


                                  #56
                                  Yra skyrelis politika, cia miestu forumas. Alio ?
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    #57
                                    „Rusija įprato žiūrėti į Baltijos valstybes kaip į savo vergę Izaurą, per kažkokį nesusipratimą staiga tapusią laisvą“.

                                    Pareiškė rusų žurnalistė J.Tregubova, kuri išgarsėjo knyga „Kremliaus digerio pasakėlės“ apie Rusijos vadovų B.Jelcino ir V.Putino veiklos užkulisius.

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #58
                                      rodos ir Rusijoj zodzio laisve jau nebevarzoma


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #59
                                        ........

                                        jei kas galit perkelkit mano straipsnius i skyreli politika.dekui.

                                        Comment


                                          #60
                                          FM, kad ten ne skyrius, o tiesiog tema:
                                          http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1047


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X