Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kur spausdinate nuotraukas?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kur spausdinate nuotraukas?

    Taigi pasidarė įdomu kur spausdinate nuotraukas?

    #2
    Namuose
    MIX diskusijų forumas

    Comment


      #3
      Gal koki foto printeri turi? Aš tai kartais irgi namie spausdinu, bet kokybė nelabai netenkina,nes spausdintuvas papigai ir popierius ne iš brangiųjų O šiaip tai nešti į laba pigiau ir kokybiškiau

      Comment


        #4
        Gal pasiūlytumėt gerą interneto puslapį Lietuvoje kur galima uploadinti nuotraukas ir jas atspausdina, ir tada tik reikia pasiimt.

        Comment


          #5
          Parašė taimis Rodyti pranešimą
          Gal pasiūlytumėt gerą interneto puslapį Lietuvoje kur galima uploadinti nuotraukas ir jas atspausdina, ir tada tik reikia pasiimt.
          http://fotoservisas.lt/

          Pats pora kadru per interneta spausdinau, viskas tvarkoj.
          Jedi power!

          Comment


            #6
            Esu 4-5 kartus naudojęsis www.eurokosfoto.lt ir nenuvylė. Nuotraukas padaro per kelias dienas, o kaina viena iš mažiausių Lietuvoje.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #7
              Reiks ir man eurokos išbandyti,kainos tikrai mažos Gal kas bandėt http://www.canon.lt/products/about.asp?id=1730 tokį ar panašu spausdintuvą, kaip kokybė?

              Comment


                #8
                Em Draugės tėvukas CANON'ą spausdintuvą [nuotraukom] nusipirko, tai labai puikiai spausdina ;D
                O pati, jei reikia parodom, tai dėstytojai suorganizuoja viską :]]
                O jei reikia keliu nuotraukyčių, tai nešu atspausdinti i projektavimą :>
                Kažkaip vis noriu spausdinti per Euroką, bet vis suabejoju :[ Dėl kokybės
                xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                Comment


                  #9
                  Puse velnio tas Eruokos, pigu, gali uploadint is namu. Tik asileliam sunku i galva ikalt kad korekciju jokiu nedarytu tai tenka pasinervuoti kartais.

                  Comment


                    #10
                    eurokosas.... nu jeigu jau eurokose spausdinat tai ka zinau.... kas kad kaina viliojanti, argi gaila uz kokybe keliasdesimt centu sumoket ? ?

                    Pats fotolabe dirbu, su naujausia minilaboratorija Frontier 500 ir tikrai skirtumas didziulis ir akivaizduos, nuo eurokosu turetumet begt kaip nuo velnio

                    jei ka domina didesni kiekiai galit asmenine zinute parasyt, gal ka sutarsim, kokybe pas mane tikrai nenusivilsit
                    Pamišimas... Tų pačių dalykų darymas tikintis kitokių rezultatų.

                    Comment

                    Working...
                    X