Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    8 maršrute šiandien dirba kažkuris iš naujųjų ilgųjų Citaro. Gaila, kad neklijuoja garažinių ant kairio borto.

    Taip pat 8 maršrute senasis O405GN g.n. 88. Matyt paskutinės dienos gatvėse.

    Taisau 21:01. Citaro garažinis 37.
    Paskutinis taisė Briedis; 2016.12.23, 20:01.

    Comment


      Antra diena, kaip į sodus pagal naująją sutartį važinėja KlAP'as. Šiandien 40 maršrute - garažiniai 07 ir 09. Kiek stebina sprendimas į priemiestinį maršrutą išleisti visiškai miesto tipo autobusą (07), kuriame dalis sėdynių galinėje autobuso dalyje išdėstytos šonu. Didesnį atstumą taip važiuoti - ne kažką. 09 - puikus autobusas priemiesčiui, komfortu beveik nenusileidžiantis seniesiems O407.

      Comment


        Lietuvos realijose į tokius priemiesčius geriausiai tinka kaip tik vien tik autobusai su šoninėmis sėdynėmis. Vilniuje miesto autobusų galinės sėdynės labiausiai kenčia nuo vandalų būtent tokiuose priemiestiniuose maršrutuose.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Lietuvos realijose į tokius priemiesčius geriausiai tinka kaip tik vien tik autobusai su šoninėmis sėdynėmis. Vilniuje miesto autobusų galinės sėdynės labiausiai kenčia nuo vandalų būtent tokiuose priemiestiniuose maršrutuose.
          Gal tiesiog Vilniuje daug žmonių be kultūros? Senieji O407 nuo vandalų kentėdavo ne daugiau nei eiliniai miesto autobusai. O ir pagrindiniai keleiviai į sodus - pensininkai, kurie vandalizmu vargiai ar užsiima Ir šiaip Klaipėdoje vandalizmas autobusuose labai sumažėjęs.

          Jei ne nustatytos amžiaus ribos, šiuose maršrutuose laisvai galėjo dirbti KlAP'o žemagrindės Setros. Patogūs autobusai, o keleiviams, sakyčiau, net patogesni nei įprastas miesto MAN'as.

          Comment


            06 Citaro šiandien - 25 maršrute, 07 MAN'as - 41. Tampa įprasta, kad į priemiesčius važiuoja miesto autobusai.

            Comment


              Elektrinis autobusas jau Klaipėdoje. Šiandien - 5B maršrute.

              Comment


                Vakar važiavau 14 maršrutu dirbusiu HBK 175 važiuojant link Tauralaukio ties šviesoforu netoli Bibliotekos st. užgęso ir užvedęs niekaip negali pradėti važiuoti, vos spėjo pro šviesoforą o privažiavus stotelę vėl užgeso ir užvedė gal tik iš 10 karto užvedė.Užvedęs vairuotojas labai džiaugėsi.

                Comment


                  Panašu, kad sulig kovo 1-ąja, maršrutų pertvarkos į Dituvą diena, baigėsi KlAP'o O407-ųjų era. Šią savaitę automatiškai išregistruotas pirmasis - gar. nr. 61., po jo seks 58, 62 ir kiti. Paskutinis, turintis TA ir draudimą - 57-as, tačiau maršrutuose greičiausiai jau nepasirodys, nes neturi tam licencijos. Iki 2002 dirbę Vokietijoje, Klaipėdoje šie autobusai atitarnavo 15 metų. Verta paminėti, kad vienas iš jų, gar. nr. 63, 2015 m. parduotas Vežetai.

                  Comment


                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                    Panašu, kad sulig kovo 1-ąja, maršrutų pertvarkos į Dituvą diena, baigėsi KlAP'o O407-ųjų era. Šią savaitę automatiškai išregistruotas pirmasis - gar. nr. 61., po jo seks 58, 62 ir kiti. Paskutinis, turintis TA ir draudimą - 57-as, tačiau maršrutuose greičiausiai jau nepasirodys, nes neturi tam licencijos. Iki 2002 dirbę Vokietijoje, Klaipėdoje šie autobusai atitarnavo 15 metų. Verta paminėti, kad vienas iš jų, gar. nr. 63, 2015 m. parduotas Vežetai.
                    Man atrodo, kad su pastaruoju šiandien apsilenkiau magistralėje prieš Jakų žiedą. Buvo su KLAP'o numeriu 1063. Tikrai parduotas, ar tik "nenulupta" atributika?

                    Comment


                      Vežeta niekada neišsiskyrė dėmesiu savo technikos išvaizdai.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                        Man atrodo, kad su pastaruoju šiandien apsilenkiau magistralėje prieš Jakų žiedą. Buvo su KLAP'o numeriu 1063. Tikrai parduotas, ar tik "nenulupta" atributika?
                        Kaip tik vakar jam baigėsi TA galiojimas Tikrai parduotas, dirba(-o) maršrute į Vėžaičius.

                        Prieš kelis metus Vežeta iš KlAP'o buvo nusipirkusi Neoplan'ą gar. nr. 185, tai KlAP'o atributikos irgi neskubėjo pašalinti.

                        Comment


                          60-am šiandien sėkmingai atlikta techninė apžiūra. Tai matomai arba kažkas kitas nusipirko, arba toliau dirbs Klaipėdos priemiestyje.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            60-am šiandien sėkmingai atlikta techninė apžiūra. Tai matomai arba kažkas kitas nusipirko, arba toliau dirbs Klaipėdos priemiestyje.
                            Geras. O jau norėjau juos laidoti. Nepasiduoda taip lengvai
                            Šis tebepriklauso KlAPui, tik neaišku, į kokius maršrutus jį iškiš. Į priemiestį lyg ir netinka pagal amžių. Į tarpmiestį? Užsakomiesiems reisams?..

                            Comment


                              Galimas variantas, kad iškiš tarpmiesčiui bei užsakomiesiems reisams.
                              Arba įvyks stebuklas ir senąjį Mercedes pamatysime maršrute į Jokūbavą
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiandien į Dituvą 41-am maršrute dirba 96-as Man'as. Pakankamai ilgai nuo ilgų paleidimo 41-am dirbo 97-as.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Klaipėdiečiai, ar įprasta, kad savaitgaliais nedirba Irisbus'ai?
                                  Šiandien 1-am maršrute dirba 55-as.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Neteko niekad pastebėti kažkaip.

                                    Comment


                                      Įprasta. Šiauliai irgi kažkaip panašiai saviškius taupė (gal ir dabar taupo).
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Šiandien gintarinio vairo BGR 050 perdažytas ir dirba nr 9

                                        Comment


                                          Gintarinis vairas nusipirko Man A20 NU283. Valstybinis JZD 050. Pastebėtas šiandien Jūrininkų parkavimo aikštelėje
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X