Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

ten kažkur Akropolis :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ten kažkur Akropolis :)

    33
    10
    6,06%
    2
    9
    15,15%
    5
    8
    9,09%
    3
    7
    30,30%
    10
    6
    27,27%
    9
    5
    6,06%
    2
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    6,06%
    2

    #2
    Labai jau negraziai tie lempu flare'ai atrodo...
    Jedi power!

    Comment


      #3
      Man tai vienas is graziausiu tiltu kokius esu mates.Labai fainai ypac vakare atrodo

      Comment


        #4
        per tuos lempu flare jei neklystu triuksmas lenda.. o siaip tai net nzn :< 6 duosiu
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          #5
          Cool man patinka Aleksoto tiltas, ir tos šviesos tilto ir nevien. Tik manau ta tvorelė po kaire puse truputuka vaizda sugadino 9

          Comment


            #6
            Nieko taip. užvakar važiavau anuo tiltu, tai mačiau kad šitų mėlynų žibintų kai kurios lempukės neveikia, o kai kurios mirksi

            Comment


              #7
              Labai neblogai. Tik lempos ir pats centras baisoki.
              8

              Comment


                #8
                Pasiziurek archyvus buvo ir grazesniu nuotrauku su siuo tiltu. Matosi tavo technika neisnesa apspjaut pries tai buvusiu darbu. Pasieiskok nauju vietu. Kas del sios nuotraukos, tai prisiukslinta nereikalingu dalyku: kam tas betoninis pagrindas kairej, lempos baisios ir vanduo nesiziuri. Na gi pasistenk, idesi ka nors kas is tikro nematyta ir idomu

                Comment


                  #9
                  Taip ir nesuprantu kur tas akropolis?P))
                  Sypsokites. Sypsena nieko nekainuoja.

                  Comment


                    #10
                    Uždedi ant paprasto tilto "neonines" lempas, panašias į tas, kurios prie akropolio stovi ir iškart jis tampa gražiausiu tiltu ir vienu iš labiausiai fotografuojamų objektų.

                    Comment


                      #11
                      Ir vėl kompleksų aiškinimaisi prasidės nuo vieno toli gražu ne itin protingo post'o... Atrodo Edd nenustygsta vietoj Kauno adresu ko nors nepaleidęs...
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        #12
                        Parašė Donatas Rodyti pranešimą
                        Taip ir nesuprantu kur tas akropolis?P))
                        Pačiame nuotraukos viduryje. Balta šviesų juosta, atsispindinti Nemune. Tai Akropolio garažas
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #13
                          Nekaunietis as tai nezinau
                          Sypsokites. Sypsena nieko nekainuoja.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edd Rodyti pranešimą
                            Uždedi ant paprasto tilto "neonines" lempas, panašias į tas, kurios prie akropolio stovi ir iškart jis tampa gražiausiu tiltu ir vienu iš labiausiai fotografuojamų objektų.
                            Edduti, tai gal įvesk nuomonių cenzūrą ar pažymėk žemėlapyje kur galima fotografuot, o kur jau nebe

                            Patinka atspindžių ir jų spalvų žaismas

                            O kompleksais tai turbūt reikėtų kaltint ne Edd, bet aršiaką, kuris jau antrame (o tik dviejuose šiandien ir buvau) balsavime su Kauno nuotrauka duoda 1-ą
                            Paskutinis taisė ; 2007.03.09, 22:12.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #15
                              Pareikšk savo nelabai gerą nuomonę apie kažkokį objektą Kaune ir per kelias minutes jau 5 kažkuo kaltinantys pranešimai. Tai kas čia nori pas mus įvesti cenzūrą ir kas čia kompleksuoja?
                              Nesugebat susitaikyti su netokia kokios norit nuomone ir iškart puolat į asmeniškumus.

                              Comment


                                #16
                                Parašė amiko
                                Piktas kaip žiežula Niekis, suprantam, penktadienis
                                Parašė amiko
                                Edd, kas yra? ko nelaimingas? kodėl kankina kompleksai?
                                Nežinau amiko ar pastebėjai, bet aš pareiškiau savo nuomonę apie tiltą ir daugybę jo nuotraukų (ne aš pirmas šioje skiltyje kalbu apie nusibodusius objektus). Tuo tarpu tu vis kalbi apie mane. Dar taip tęsis - penktadieninei nuotaikai praskaidrinti pražangos garantuotos. Kitiems galioja tas pats.

                                Comment


                                  #17
                                  Peace!
                                  Sypsokites. Sypsena nieko nekainuoja.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Pareikšk savo nelabai gerą nuomonę apie kažkokį objektą Kaune ir per kelias minutes jau 5 kažkuo kaltinantys pranešimai. Tai kas čia nori pas mus įvesti cenzūrą ir kas čia kompleksuoja?
                                    Nesugebat susitaikyti su netokia kokios norit nuomone ir iškart puolat į asmeniškumus.
                                    Matai, Edduti, aš noriu pasakyt tai, kad nuomonę išreikšti reikia mokėti ir taip pat leisti ją išreikšti kitiems. Tu ten ne vien peiki pačią nuotrauką ar tiltą, bet ir tai jog jis apskritai buvo fotografuojamas ar kad kažkam patinka, kas yra tik tų "kitų" reikalas
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Dar taip tęsis - penktadieninei nuotaikai praskaidrinti pražangos garantuotos. Kitiems galioja tas pats.
                                      Grasini? Hm, negražu iš tavo pusės Tu kaip niekas kitas daug esi čia kaltinimais kompleksais žarstęsis, tad pirmiausia "užbanink" save, na o tada galės mus kiti pražangomis bausti
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        #20
                                        Manau visi aiškiai mato ką aš parašiau, nes tai yra neredaguotas ir netrintas pranešimas, nekaip kaikurių iš jūsų. Aš kalbu apie tiltą, tuo tarpu jūs puolat mane kažkuo kaltinti ir lįsti į asmeniškumus: "Edduti", "ko toks nelaimingas?", "kankina kompleksai?" ir t.t. ir pan. Manau laikas būtų suvokti, kad asmeniškumams forume ne vieta. Jei jums kito žmogaus nuomonė nepriimtina, tai dar nereiškia, kad galit jį įžeidinėti ar iš jo šaipytis. Jei nesutinkat su kito žmogaus nuomone, juk galima pateikti savo nuomonę ir kažkuo pagrįsti, o ne leistis žemyn ir aiškinti, kad tas kurio nomonė ne tokia kaip mano yra toks ir toks.
                                        Dar kartą kartoju, kad forume asmeniškumams ne vieta. Galit bandyti pūsti burbulus "grasini? negražu" ir pan., tačiau manau suprasti laikas, kad natūralu, jog gali būti skiriamos pražangos tiems, kurie to nesupranta, net kai būna pakartota kelis kartus.

                                        Ši tema baigta, kas norit, rašykit man ar kitiems moderatoriams/administratoriams ir pan. asmenines žinutes.

                                        Toliau - diskusijos apie nuotrauką.
                                        Paskutinis taisė Edd; 2007.03.09, 23:50.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X