Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos futbolo stadionai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė bronius Rodyti pranešimą
    Straipsnis iš futbolas.lt puslapio. Šiaip straispnis apie kitką, bet yra viena dėmesio verta pastraipa:

    Visas straipsnis: „Vilnius“ netrukus pasistiprins keletu brazilų

    P.S. O tas parkas kartais ne "Jomanto parku" turėtų vadintis?
    Nu, kad čia pripainiota kažko... Pagal kažkokius kadaise buvusius planus, turėtų būti rekonstruotas stadionas Jomanto parke, Baltupiuose (rašiau kažkada šiek tiek pas save), bet ten, berods ne tas, taip vadinamas "Kuro aparatūros" stadionas yra. Arba čia jau aš kažką painioju.

    Na o tokio Jovaro parko tai iš viso nėra

    Comment


      Sidabrinės komandos – sidabrinis tikslas
      Juozas RAŠKAUSKAS ("Marijampolės laikraštis")


      Jau kitą mėnesį startuoja naujasis futbolo sezonas. Apie jį „Miesto laikraščio" pokalbis su futbolo klubo „Sūduva" prezidentu Vidmantu Murausku.

      - Kada sirgaliai galės stebėti praėjusių metų šalies vicečempionės „Sūduvos" komandos pirmąsias rungtynes Marijampolėje?
      - Jeigu oro sąlygos leis, kovo 4 dieną Baltijos lygos rungtynes su Talino „Levadia" komanda

      „Sūduva" žais savo aikštelėje, o atšalus teks vykti į Vilnių ir rungtyniauti „Sportimos" manieže. Kovo 22 dieną laukia A lygos čempionato pirmosios rungtynės su „Šilutės" vienuolike namuose.

      - Kokia komandos sudėtis, ar ji keisis?
      - Šiais metais formuodami komandą pasirinkome kiek kitokią taktiką - į peržiūrą kviečiame tik po du tris žaidėjus, kad treneriai galėtų jiems skirti daugiau dėmesio. Anksčiau į peržiūrą vienu metu atvykdavo net iki septynių žaidėjų, buvo itin sunku įvertinti jų „kokybę". Komandoje liko pagrindinė sudėtis, kurią ir šį sezoną norėjo matyti komandos vyriausiasis treneris Algimantas Gabrys, išskyrus Liną Klimavičių ir Tomą Miklinevičių, kurie pasirinko naujus klubus - pirmasis Dnepropetrovsko „Dnipro", o Tomas - FBK „Kauną". Pagal galiojančias sutartis jie galėjo tai padaryti. „Sūduvoje" turėtų būti 18-20 žaidėjų ir trys vartininkai, nors A lygoje teks rungtyniauti mažiau nei pernai (liko devynios komandos), bet prisideda Baltijos lyga, tad krūvis bus nemažesnis nei praėjusį sezoną.
      Dabar komandoje yra penki gynėjai, devyni saugai ir du puolėjai. Paskutiniame pasiruošimo etape Slovakijoje dalyvauja ne tik Panevėžio „Ekrane" žaidęs Povilas Lukšys (su juo jau sudaryta sutartis), bet ir naujas žaidėjas iš Brazilijos, puolėjas Alanas Brunas, kuris priklauso „Vasko de Gama" klubui, yra žaidęs šio klubo jaunimo komandoje. Slovakijoje į peržiūrą iš Brazilijos bei Bosnijos ir Hercogovinos turėtų atvykti du trys gynėjai - jų grandį būtina stiprinti. Du žaidėjai įtraukti iš „Sūduvos" dublerių komandos. Gal prasidėjus čempionatui atsiskleis dar keletas futbolininkų, bet ar jie įsitvirtins pagrindinėje komandoje, parodys laikas ir pačių žaidėjų noras, tobulėjimas.
      Vartininkai Saulius Klevinskas ir Dominykas Urba gydosi traumas, bet, manau, čempionatui spės pasiruošti. O kuris iš trijų „Sūduvos" vartininkų bus pagrindinis, lems jų pasirengimas sezonui.

      - Kaip jam ruošiasi „Sūduvos" dubleriai?
      - Jų komandoje įvyko keletas esminių pasikeitimų. Ekipa tapo jaunesnė, ją sudaro 16-17 metų žaidėjai ne tik iš Marijampolės. Komandą papildė keturi sportininkai iš Vilkaviškio, vienas iš Kazlų Rūdos, tariamės dėl dviejų žaidėjų iš Kalvarijos. Praėjusį sezoną pagrindinėje sudėtyje buvo daug žaidėjų, todėl daugelis jų rungtyniavo dublerių ekipoje. Tai nebuvo gerai, nes pagrindinės sudėties žaidėjai ir dubleriai treniravosi atskirai, todėl rungtyniavo tarsi „sulipdyta" komanda. Dubleriai taip pat žaidžia draugiškas priešsezonines rungtynes ir, manau, nenuvils klubo ir žiūrovų.

      - Ar brangs bilietai į rungtynes?
      - Kol žaisime sename „Sūduvos" stadione nebrangs, o naujajame... apie tai dar negalvojame, bet, manau, turėtų išlikti ta pati kaina. Prieš trejus metus, kai pabranginome bilietus, kaina gal ir atrodė didoka, bet šiandienai tai jau ne. Palyginus kiek kainuoja bilietai į lietuviškų popatlikėjų koncertus, kuriuose dainos skamba „negyvai" (nuo 20 iki 100 litų), įėjimas į futbolo rungtynes labai pigus. O juk vienu metu aikštelėje „gyvai koncertuoja" bent jau 25 atletai, o kur dar atsarginiai žaidėjai, treneriai. Ir visa tai trunka mažiausiai 90 minučių.

      - Žurnalas „Veidas", kiti solidūs leidiniai prognozuoja „Sūduvai" 2008 metų sezone ne mažesnę kaip trečiąją vietą. Kokius tikslus komandai keliate jūs?
      - Tai darysime, kai komanda bus baigta komplektuoti. Bet mintis pakartoti praėjusio sezono rezultatą kirba. Tai vienas iš uždavinių. Kitas būtų sėkmingiau nei pernai pasirodyti UEFA taurės turnyre, nors čia labai daug priklausys nuo burtų: jeigu teks silpnesni varžovai, yra galimybių iškovoti daugiau pergalių. Nors teoriškai šių metų „Sūduva" nebus silpnesnė nei pernai, tačiau ir kitos A lygos komandos nesnaudžia. O žinant, kad prieš čempionato prizininkus žaidžiama su dviguba energija, apginti „sidabrą" bus sunku.

      - Ar įmanoma, kad jau šiais metais UEFA taurės turnyro rungtynes „Sūduva" žais naujajame stadione?
      - Viskas priklauso nuo statybininkų, bet tai visai įmanoma. Rungtynės naujojoje arenoje būtų gražus 2008 metų futbolo sezono akcentas.

      Paskutinis taisė bronius; 2008.02.15, 13:12.

      Comment


        bet kad jau labai letai su tuos stadiku sukas

        Comment


          bet kad jau labai letai su tuos stadiku sukas
          - Dar prieš pradedant statybas buvo planuotas atidarymas 2008.09.01. Iš pirmo žvilgsnio atrodo spėja, o kaip yra iš tikro, žino tik statantys.

          Comment


            Bet bijau, kad pastačius naują stadioną, Marijampolė gali prarasti gausiausiai futbolo varžybas lankančiųjų miesto vardą. Pirmas stipresnis lietus nuplaus visus tuos, kurie netilps po stogu.

            Comment


              laikui bėgant susiprotės gal stogą išplėst

              Comment


                Parašė mag Rodyti pranešimą
                laikui bėgant susiprotės gal stogą išplėst
                Projekte tai numatyta ateičiai.

                Comment


                  Bet jei jau naują stadioną stato, tai automatiškai iškart reikėjo dėt visą stogą, nejaugi tai tiek brangiai atsieitų, nes toje tribūnoje, kur stogas, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jis užima 1/2 tos tribūnos.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    sakyciau gal tik 1/3.
                    bet tai cia ka, rimtai??? Nejaugi is tikro jau dabar numato, kad ateity papildomas tribunas statys???
                    cia didziausia kvailyste ir lesu netaupymas mano galva. Visu pirma statybos brangsta, taip pt ir statybines medziagos, plius reikes perdarinet tai, kas bus padaryta. Esu isitikines, kad tas stogas viso projekto vertes kontekste sudarytu tikai mizeri... o jo irengimas veliau atsieitu tikrai ne maziau negu dviubai lyginant su dabartine jo kaina.
                    cia panasiai ir su nacionalinio stadiono arka.
                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                    Comment


                      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                      sakyciau gal tik 1/3
                      Na kad 1/2 labiau Kai per vidurį, tai ir atrodo 1/3.
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        O tribunos bus aplink visa stadiona??
                        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                        Comment


                          fotografijoj kaip suprantu matos, kiek tas stogas apsaugos nuo lietaus ten kur šviesiau nepakliūna krituliai,jeigu ten žinoma nuo kritulių tribūna patamsėjusi atrodo

                          Comment


                            http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=101

                            siaip gal vertetu visus pranesimus nuo 203 is sitos temos perkelti i ta kita tema
                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              Panevezy jau aplink stulpus skydines pastate

                              Comment


                                Parašė bronius Rodyti pranešimą
                                Bet bijau, kad pastačius naują stadioną, Marijampolė gali prarasti gausiausiai futbolo varžybas lankančiųjų miesto vardą. Pirmas stipresnis lietus nuplaus visus tuos, kurie netilps po stogu.
                                nu Panevezy tai stogas apsaugo tuos kurie po stogu ir prie pat sienos o visi kiti po stogu buna kiaurai permirke ir tas stogas jokios pagalbos nesuteikia

                                Comment


                                  Šiaulių stadiono stogas gerai atrodo ir apsaugo, na, nebent kelias pirmas eiles galėtų "apipurkšti" lyjant ir pučiant stipriam vėjui į dengtų tribūnų pusę.

                                  Dar reikia apšvietimo bei švieslentės ir bus viskas ok. Ateityje bus galima uždengt ir likusias tribūnas pagrindinės šonuose, bet dabar tokio poreikio nėra.

                                  Stadionas pats jaukesnis ir dėl to, jog kairiam nuo pagr. tribūnų šone dygsta 3 aukštų daugiabutis, tad nebesimatys laukų ir surūdijusios tvoros, o vietoj jų gražus daugiabutis, kaifas būtų ten butuką turėt.
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    cia kaip per carlzberg reklama
                                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                    Comment


                                      Aha, ten butą nusipirkti būtų neblogai tikrai kaip per Carlsberg reklamą

                                      Comment


                                        o jeigu dar futbolo lygis būtų kaip reklamoje...

                                        Comment


                                          tai varyciau i Siaulius gyvent

                                          Comment

                                          Working...
                                          X