Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kazka is kanonu tada. cia nera itin didelio pasirinkimo sitoj vietoj. o bet taciau, Tamrono surinkimo kokybe tokiapat kaip ir kitu nauju T gaminiu.
    www.tomflagman.com

    Comment


      gal ir klystu as, taciau noreciau tvirtesnio... kazkaip akys vis krypsta i canonus... greiciausiai, kad iprotis...

      Comment


        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
        Profesionalas yra tas, kuris savo siauroje srityje, puikiai ismano visas darbo subtilybes ir specifika, ir puikiai ta darba atlieka. Nesvarbu jis pripazintas ar ne, sau ar kitiems dirba, uzdirba ar skursta. Rezultate esme.
        Mano nuomone nesikeis musu mastymas skiriasi tad kazka cia diskutuot beprasmiska.
        R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

        Comment


          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
          Kolegos, keiciat mano nuomone... taciau sako, kad Tamronas yra gan plasmasinis. Ka dar galetumete pasiulyti?
          Jei nori geležies - imk Jupiter ar Helios.

          Comment


            Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
            gal ir klystu as, taciau noreciau tvirtesnio... kazkaip akys vis krypsta i canonus... greiciausiai, kad iprotis...
            Tvirtesnio ar prabangesnio?

            Nes subjektyvus pojuciai daugiausia priklauso nuo pavirsiaus plastiko fakturos kuri savo ruoztu praktiskai neturi itakos daikto tvirtumui.

            Va tarkim mano 70-200L plastikas nors ir atrodo "rimtesnis" uz mineta tamrona, bet tvirtumo poziuriu jis niekuo negeresnis.

            Kitaip tariant, sveika ivardinti ko istikro norisi.

            Comment


              Tuomet lieka šie du arkliukai:

              1. Tamron SP AF 70-200mm F/2.8 Di LD (IF) Macro - geras kokybes ir kainos santykis
              2. Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L USM - pakankamai brangus ir noretusi uz tokius pinigus IS

              kaip manot, kolegos?



              O siaip svajonė: Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L IS USM
              Paskutinis taisė zydrunasss; 2009.06.26, 11:30.

              Comment


                Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                Tuomet lieka šie du arkliukai:

                1. Tamron SP AF 70-200mm F/2.8 Di LD (IF) Macro - geras kokybes ir kainos santykis
                2. Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L USM - pakankamai brangus ir noretusi uz tokius pinigus IS

                kaip manot, kolegos?



                O siaip svajonė: Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L IS USM
                Na,aš tai prieš savaitę visgi paėmiau Tamroną, nes reikėjo geros kokybės už priimtiną kainą. Manau, pagrindinis jo trūkumas yra lėtas autofokusas, bet kadangi man tai nėra labai svarbu, pasirinkau labiausiai tinkantį variantą.
                Beje, objektyvą pirkau iš Vokietijos per eBay (taip pigiau), bet vis dar laukiu kol ateis. Dabar jis jau yra Centriniame pašte, manau yra tikimybė, kad šiandien atveš iki mano pašto
                Why visit Vilnius?

                Galerija

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  profesionalai siulo imti 17-40 + 50 + 70-200.
                  tas 17-40 juk f4
                  Studija8...

                  Comment


                    Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                    Tuomet lieka šie du arkliukai:

                    1. Tamron SP AF 70-200mm F/2.8 Di LD (IF) Macro - geras kokybes ir kainos santykis
                    2. Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L USM - pakankamai brangus ir noretusi uz tokius pinigus IS

                    kaip manot, kolegos?


                    O siaip svajonė: Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L IS USM

                    Na va, apsisprendei jau. Dabar liko vienos klasės stiklai. Tik kaina labai skirtinga.
                    Tas pats ir mums, Nikonistams, yra tas Tamron 70-200, 2.8 (Sigmą praleidžiu), ir yra Nikkor analogiškas +VR ir dar visokie privalumai, optikos tikslumas... Bet jų kaina skiriasi 4~5 kartus. Yra tarpinis variantas Nikkor 80-200, 2.8, be VR, 1996 metų stiklas, bet esmės tai nekeičia, yra ta 70-200 2.8 klasė ir arba perki pigesnį, arba geresnį. Kažkur skaičiau šios klasės stiklų palyginimą, kur buvo paminėtas WAF - wife acceptable fator. Kitais žodžiais, profesionalas akivaizdžiai renkasi geriausią, kokybė yra jo duona, bet megėjas turi atsižvelgti ir į šeimos biudžetą, todėl dažnai apsiriboja geru Tamrono kokybės-kainos santykiu.

                    Beje, apie profesionalus. Pats žodis rodo, kad profesionalas - žmogus, kuriam tam tikra veikla (fotogrofavimas, dainavimas, tapyba...) yra profesija. Iš profesijos gyvenama, užsidirbama pinigu. Tai vienintelis rodyklis. Visai kitas aspektas - meistriškumas. Meistras gali nebūti profesionalu, o profesionalas meistru nors, aišku, geriausia kai tai yra vieno žmogaus savybės.
                    Tiesiog dažnai apie žmogų, kuris gerai daro savo darbą, sakoma: "O, profas". "Profesionalumas" dažnai naudojamas vietoj, ar kaip sinonimas "meistriškumo".
                    Paskutinis taisė [sp]; 2009.06.27, 10:52.
                    Reikia fotografo?

                    Comment


                      atsakymas

                      Atvirai kalbant, didelio skirtumo nera - kainu atzvilgiu, tarp siu dvieju issirintu objektyvu. Siuo atveju: prioritetas - kokybe.

                      www.efoto.lt tinklalapyje, vieno zmogucio nuomone yra tokia:
                      ,,Tamronas neblogai atrodo testuose, bet gyvos nuotraukos darytos su Canon akiai mielesnės, ypač jei reikia išplauti foną (pas Tamroną gaunasi kažoks aštrus, sakyčiau netgi grubus lyginant su Canon)"

                      kaip manai ar tai tiesa?

                      Comment


                        Canon'u labai nesidomėjau, bet beveik įsitikinęs, kad jeigu kaina nesvarbu, Tamron'as iš esmės net nesvarstytinas, ypač turint omeny AF.

                        Comment


                          Internete tiek daug test nuotrauku. imi ir ziuri kas ir kaip. o pati daikta juk paciupineti gali parduotuveje, uzsimauti ant fotiko ir pazaisti. ka mes cia galim tau pasakyti? nieko praktiskai.
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            nuomone

                            Pirmiau teorija, paskui praktika

                            Comment


                              www.efoto.lt
                              sarunas: ,,atmeciau kaip varianta po sito issamaus testo
                              http://www.the-digital-picture.com/R...ns-Review.aspx

                              Comment


                                Turiu sita daikta tikrai labai geras. Rekomenduojamas.

                                Canon 70-200mm f4 IS
                                R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                                Comment


                                  Jau man pradeda patikti, kai zmones tikrai turedami realiai siuos binoklius rekomenduoja...
                                  1. Ar stabilizatorius labai pasitarnauja patalpoje? Nes vis delto F4?

                                  Comment


                                    Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                    Jau man pradeda patikti, kai zmones tikrai turedami realiai siuos binoklius rekomenduoja...
                                    1. Ar stabilizatorius labai pasitarnauja patalpoje? Nes vis delto F4?
                                    Pilnai savaites dar neturiu, bet IS traukia kaip reikalas 1/30 bent man istrauke. Stiklas tikrai labai geras. Nesitikejau, kad IS taip gali pasitarnaut. Tik vienintelis minusas, kad akuma jis valgo kaip reikalas reikes uzsipirkt Battery grip. Po geru dvieju dienu fotkinimo smigo akumas.
                                    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                                    Comment


                                      Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                      Jau man pradeda patikti, kai zmones tikrai turedami realiai siuos binoklius rekomenduoja...
                                      1. Ar stabilizatorius labai pasitarnauja patalpoje? Nes vis delto F4?
                                      Apie kokias patalpas kalba? Vidutiniam statistiniam kambary ant kropines kameros jis kiek ilgokas.

                                      Seip tas F4 nera jau tiek baisu kaip atrodo. Reikia nepamirst, kad F2.8 kartu su sviesumu reiskia ir siauresni DOF. Kartais to reikia, kartais tai trukdo, kaip yra tavo atveju zinai tik tu pats.
                                      Stabilizatorius anot kanono "laimi" 4 stopus, realiai tarkim 2-3. T.y. jei fotografuojam nepernelyg greitai judancius objektus, tai F4 su IS tamsoje realiai netgi lenkia F2.8 be IS.

                                      Dar verta nepamirst, kad 70-200/2.8 mazdaug 2 kartus sunkesnis uz 70-200/4LIS. Bent jau man kelionese tai labai svarbu.

                                      Mineta 70-200/4LIS turiu jau pora metu, visai patenkintas. Ipac uzapvalintais diafragmos lapeliais.

                                      Comment


                                        Prisiruošiau ir aš atsinaujinti savo tele "patranką"

                                        Sigma 70-200mm F/2.8



                                        Comment


                                          Aš ir turiu šitą, visai smagi, fokusas greitas, tik kiek backfokusina, bet galima pasireguliuot... Nors tiesą sakant dulka nenaudojamas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X