Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tai vadinasi remixuotojai vis tiek ant mišinio taupo...

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      /\ Įdomu bus miesto patirtis šiuo klausimu. Vilniuje keliose vietose taip darė, tai verkė, bet užmiršo greitai, po to vėl verkė dėl kitų vietų ir t.t. Ilgainiui taip reikėtų atnaujinti bene visas gatves.
      Ašaros jau liejasi

      Comment


        Parašė Austras Rodyti pranešimą
        Gal galit pasidalint, kuriuos žinot? Aš manau, kad "Uošvės liežuvį" dabar geriausiai atitinka vingiuota Švenčionių g. atkarpa, bet, jei gerai atsimenu, tikrasis "Uošvės liežuvis" galėjo būti dabar jau neegzistuojanti gatvė nuo Žaliakalnio link Neries, kažkur netoli dabartinės Nuokalnės g.
        A.A. Tėvukas kokiais 1980 m. vežė mane, dar vaiką, su mašina ir sakė - šita gatvė vadinama "Uošvės liežuviu", bet nepamenu kur tai buvo . O, kad Radvilėnų pl. neturi nieko bendro su "Uošvės liežuviu" esu įsitikinęs.
        Jūs teisus, toji gatvė link Neries tikrai vadinosi "Uošvės liežuviu" , aš irgi vaikas ten važiavau ir tėvo draugas, kuris vairavo, taip apie tą kelio atkarpą sakė. Bet, kadangi senojo liežuvio dabar nebėra, liaudis kitam vingiui pavadinimą priklijavo...
        Keliauju per Lietuvą

        Comment


          Partizanų gatvės laukia atgimimas: darbai prasidės jau netrukus
          • Darbų laikotarpis: balandžio pabaiga/gegužės pradžia - liepos mėn. pabaiga
          • Remonto metu gatvėje bus ribojamas eismas, tačiau visiškai jos uždaryti neketinama.
          • Kaina: 1,5 mln EUR.
          • Nauja asfalto danga ir borteliai (pirmas etapas)
          • Nauji šaligatviai ir apšvietimas (antras etapas)
          • Atnaujinami visi ties Partizanų g. esantys šviesoforai.
          • Platinama Pramonės pr. ir Partizanų g. sankryža, įrengiant papildomas eismo juostas ir taip padidinant pralaidumą. Kas konkrečiai bus platinama, neatskleidžiama.

          Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/04/0...#ixzz4dqQWH5gL

          Comment


            Jau išversta Verkių g., siūlymas aplenkti, nes darbai rimti ten, pravažiavimą per Prancūzų g. lyg ir paleido, bet dar nebandžiau. Vienkryptis šviesoforas buvo ir pravažiavinas truko >5 min 200 metrų atkarpai.
            As much power as necessary, as much freedom as possible

            Comment


              Šią savaitę pradėjo lupti bortus Lazdijų g. (nuo Veiverių iki Pilviškiškių g.). Panašu, kad atėjo metas ir šia gatvę pagaliau perasfaltuos. Tik įdomu ar dalį gatvės, ar vistik sutvarkys visą - iki pat Europos pr.
              Mano blogas

              Comment


                Partizanų g.

                Straipsny buvo minėta, kad darbai prasidės tik už kelių savaičių, t.y. tai išeitų kažkur balandžio pabaiga/gegužės pradžia, bet panašu, kad darbai vyksta jau dabar. Atkarpoj tarp Pramonės ir Krėvės pr. vienoje pusėje sudėtos vad. nukreipiamosios gairės, ant asfalto vietomis sužymėti skaičiukai, jau net vykdomi kažkokie asfalto darbai.

                Comment


                  Sveiki,
                  Gal kas turi informacijos, ar kas nors ateityje planuojama daryti su paveikslėlyje pavaizduotu keliu? Jis eina už "Seno bebro" nugaros palei miškelį, ir juo galima nuvažiuoti iki oro uosto pabaigos. Kadangi ten planuojame netoliese tiesti "Rail baltica", o plius ir oro uosto infrastruktūra plečiasi, gal šis baisus žvyrkelis irgi bus "pagerintas" (teko viena ausimi kažkur girdėti, boba bobai sakė, bet info nerandu).

                  Comment


                    Vytauto prospekte darbai tęsis ir vasarą
                    http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...-vasara-809134

                    Comment


                      Permainos Partizanų g. Gatvės dangos keitimas, nauji bortai ir pėsčiųjų takai.











                      Paskutinis taisė Knope; 2017.05.03, 12:06.

                      Comment


                        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                        Kai išnyks ta perėja ties ja įstatyt inkilą ir drąsiai 60 paleist.
                        Nuokalnės gatvėj, ties buvusia perėja, stato inkilą, mano prognozė pildosi Beliko greitį iki 60 kilstelt

                        Comment


                          Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                          Nuokalnės gatvėj, ties buvusia perėja, stato inkilą, mano prognozė pildosi Beliko greitį iki 60 kilstelt
                          Inkilo reikėjo, kai buvo perėja. Dabar tai tik eilinis biznis vairuotojų sąskaita. Dabar ten saugiai ir 80 gali važiuot....
                          As much power as necessary, as much freedom as possible

                          Comment


                            Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą
                            Inkilo reikėjo, kai buvo perėja. Dabar tai tik eilinis biznis vairuotojų sąskaita. Dabar ten saugiai ir 80 gali važiuot....
                            Kad 80 paleist reiktų atitvarų, kad nepasitaikytų mirtinų kaktomušų. 80 galima būtų paleist nuo Sukilėlių pr. viaduko, Nuokalnės g., Varnių tilto iki Neries krantinės sankryžos Tik dieną tokiam greičiui trukdytų didelis eismo intensyvumas, užtektų max 70 km/h. Naktį, kodėl gi ne

                            Comment


                              Senamiestyje pakvipo šviežia asfalto porcija. Paklojo naują asfaltą Jonavos gatvės dalyje patenkančioje į senamiestį. Per kelis metus vos ne visą senamiestį perasfaltavo. Tik įdomu pagal ką jie renkasi kur keisti bortelius kur ne, nes dabar vienoje pusėje keitė, o prie Lituanikos pastato nejudino. Per paskutinius porą metų tikrai labai didelis dėmesys pilies prieigoms. Tikiuosi, kad gal jau atėjo laikas ir akmeninę dangą perkloti.

                              Comment


                                Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                Nuokalnės gatvėj, ties buvusia perėja, stato inkilą, mano prognozė pildosi Beliko greitį iki 60 kilstelt
                                Man įdomu tai, kad vakar kai važiavau, inkilą statė, bet visai kitokį nei kad šitam straipsnyje matosi: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...radaras-810426

                                Tą, kurį mačiau montuojant, tai jis atrodė toks labiau futūristinis.

                                Comment


                                  Keletas nuotraukų iš Vytauto prospekto. Kadangi nuo Parodos iki Miško gatvės troleibusų stulpai jau buvo pastatyti, tai šaligatvio klojimo darbai eina į pabaigą. Bet nesuprantu, kur bus sodinami medžiai? Ar jų visai nesodins ar vėliau vėl pjaustys plyteles, kas duobes, dės bordiūrus. Na, nė vieno "lizdo" medžiams nepadarė - nuo Parodos iki Miško plynas šaligatvis...





                                  Man labai įdomu kaip statomos troleibusų atramos. Iškasė duobes, sudėjo šulinio rentinius, į juos įgrūdo armatūros, sukišo plastikinius vamzdžius kabeliams, po to įbetonavo konstrukciją su storais varžtais. Bet kaip patį stulpą prie tų varžtų primontuos, na, niekaip nesuprantu...

                                  Keliauju per Lietuvą

                                  Comment


                                    Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                    Man labai įdomu kaip statomos troleibusų atramos. Iškasė duobes, sudėjo šulinio rentinius, į juos įgrūdo armatūros, sukišo plastikinius vamzdžius kabeliams, po to įbetonavo konstrukciją su storais varžtais. Bet kaip patį stulpą prie tų varžtų primontuos, na, niekaip nesuprantu...
                                    Užsuks veržles, uždės stulpą ir vėl užsuks veržles. Tada viskas pasislėps po gruntu. Man tik įdomu, nejaugi pakanka šito vieno rentinio stulpui atlaikyti. Bet gal ten giliau išgręžta.

                                    Comment


                                      Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                      Užsuks veržles, uždės stulpą ir vėl užsuks veržles. Tada viskas pasislėps po gruntu. Man tik įdomu, nejaugi pakanka šito vieno rentinio stulpui atlaikyti. Bet gal ten giliau išgręžta.
                                      Čia rentiniai greičiausiai du. Nes armatūros konstrukcija gal net daugiau dviejų metrų ilgio. Ne visa ji į tuos šulinius telpa, dalį vėliau nupjauna.
                                      Keliauju per Lietuvą

                                      Comment


                                        dėl medžių gyrėsi savivaldybė facebook'e, kad bus rudenį čia medžių dar daugiau nei nupjauta atsodinta, ir kad vietos užteks. Kur jie tai darys, velnias žino, nes nu jeigu pjaustys naują šaligatvį, tai neturiu žodžių...

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          dėl medžių gyrėsi savivaldybė facebook'e, kad bus rudenį čia medžių dar daugiau nei nupjauta atsodinta, ir kad vietos užteks. Kur jie tai darys, velnias žino, nes nu jeigu pjaustys naują šaligatvį, tai neturiu žodžių...
                                          Man atrodo visai logiška, kadangi sodins tik rudenį, tai per vasarą bus normalus pilnas šaligatvis (ir keli verkimų straipsniai), o po to rudenį, kur reikės išims plyteles, kiek reikės supjaustys jas ir paruoš vietą medžiams.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X