Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Briedi:
    Aišku, dėkui už info.

    Prodigal Stranger:
    Tai vis dėl to tu Irvine iš viso bus 9, ar 12 (Vakarų ekspreso dienraščio duomenimis) ?

    Comment


      #22
      Šiandien 6 maršrute dirba naujas "Pajūrio autobusų" autobusas - baltas MAN'as (valst. nr. FOS 100). Labai panašus į jau dirbantį pilką MAN A20 (FEV 945). Baltasis man atrodo gražesnis

      Comment


        #23
        Miesto autobusų parkas pasipildė dar vienu MB O530 Citaro autobusu. Greičiausiai jis priklauso Gintariniam vairui valst. numeris FRN 050. Autobusas buvo pagamintas 1998 metų lapkričio mėnesį. Turėtų artimiausiu metu išvažiuoti į gatves.

        Comment


          #24
          Paparacis

          Ar aš gerai įžiūriu, kad ant autobuso parašyta 'Keliauk'?
          Paskutinis taisė Briedis; 2012.01.06, 16:36.

          Comment


            #25
            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
            Paparacis

            Ar aš gerai įžiūriu, kad ant autobuso parašyta 'Keliauk'?
            Į vidų nenorėjau eiti, nes reiktų tada prašyti sargo leidimo. Ant autobuso jau yra užklijuota http://www.keliauk-bus.lt reklama.

            Comment


              #26
              Parašė groundzer Rodyti pranešimą
              Į vidų nenorėjau eiti, nes reiktų tada prašyti sargo leidimo. Ant autobuso jau yra užklijuota http://www.keliauk-bus.lt reklama.
              Taip ir galvojau. Ačiū už informaciją

              Comment


                #27
                Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                Į vidų nenorėjau eiti, nes reiktų tada prašyti sargo leidimo. Ant autobuso jau yra užklijuota http://www.keliauk-bus.lt reklama.
                Tai "Keliauk" ir Gintarinio vairo savininkai tie patys?
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  #28
                  Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                  Tai "Keliauk" ir Gintarinio vairo savininkai tie patys?
                  Abejoju, matyt "Keliauk" užsakė reklamą ir tiek.

                  Comment


                    #29
                    Šiandien 8 maršrute dirba ilgasis Irvinas (nr. 121) su įjungta švieslente!

                    Comment


                      #30
                      Man įdomu Klap"o gar.nr.13 jau nurašytas ar važinėja?

                      Comment


                        #31
                        neveltui 13)
                        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                        Comment


                          #32
                          Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                          neveltui 13)
                          O kam ji dar laiko? jei stipriai genda ir dvejus metus nevažinėja.

                          Comment


                            #33
                            Parašė IKARUS2118 Rodyti pranešimą
                            O kam ji dar laiko? jei stipriai genda ir dvejus metus nevažinėja.
                            Jį laiko kaip detalių donorą, nes mieste dar važinėja du tokie patys MAN markės autobusai (gar. nr. 14,15)

                            Comment


                              #34
                              Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                              Jį laiko kaip detalių donorą, nes mieste dar važinėja du tokie patys MAN markės autobusai (gar. nr. 14,15)
                              Man įdomu kuo skirias Klap"o Man gar.nr.14 ir 15 nuo gar.nr.67 ir 68?

                              Comment


                                #35
                                Parašė Prodigal Stranger
                                Hmm... Ir iš kur tokia informacija?...
                                Tiesiog spėjimas

                                IKARUS2118 13,14,15 mašinos yra naujesnės laidos ir turi galingesnius variklius (310 KW), tuo tarpu 67,68 mašinose įtaisyti varikliai turintys 270 KW.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                  Tiesiog spėjimas

                                  IKARUS2118 13,14,15 mašinos yra naujesnės laidos ir turi galingesnius variklius (310 KW), tuo tarpu 67,68 mašinose įtaisyti varikliai turintys 270 KW.
                                  Dėkui už paaiškinimą

                                  Comment


                                    #37
                                    Paskutinis mėnuo, kurį dirbs vienintelis dar važiuojantis Arna, priklausantis PA
                                    http://fotobus.msk.ru/vehicle/102335/#n110570

                                    Be to, paskutinis mėnuo ir šiam MAN SL202
                                    http://fotobus.msk.ru/vehicle/207262/#n219358

                                    Comment


                                      #38
                                      Kuo pakeis?

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Kuo pakeis?
                                        Ta Arna jau galim sakyti perkelta į rezervą. Ją pakeitė naujausias PA pirkinys MAN NL 202, kuris atkeliavo iš Švalmtalo (Schwalmtal) miesto, Vokietija.

                                        http://fotobus.msk.ru/vehicle/413352/#n464222

                                        Na o MAN SL 202 su Grandus prekybos centro reklama dar reguliariai važinėja. Jį pakeisiantis autobusas matyt pasirodys šį mėnesį. Greičiausiai tai bus paskutinių laidų (1999 m.) NL 202, arba trečiosios kartos MAN su A21 arba A20 kėbulu.

                                        Comment


                                          #40
                                          Pagaliau irgi prisijungiau prie transporto komandos
                                          Gal kažkas žino dėl neveikiančių KLAPo Säffle 5000 ir Säffle 2000? Kada jų planuoja supjaustyti? Ir aišku turiu klausimą to Prodical Stranger: Gal kažka žinote dėl garažinio 15-to autobuso? Kodėl nebedirba?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X