Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Tegul klijuoja nors ir ant duslintuvo, kad tik kuo dažniau važiuotų ir bilieto kaina nebedidėtų.
    o čia žinai nesutikčiau kažkada Kaune, prieš kokius 5-10 metų, buvo keli troleibusai apklijuotais langais. Kad šiesą praleistų matyt, buvo ten labai įdomia medžiaga apklijuota, kažkokiais burbuliukais. Kaip tinklas koks. Tai maximum pora stotelių tokiu galėdavau pavažiuot, nuo mirgėjimo ne tik, kad akys paskausdavo, bet bloga darydavosi.... net atsiminus dabar nesmagu pasidarė...

    Comment


      #42
      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Apgailėtinai atrodo dauguma

      NIekaip nesuprantu kodėl užsakovai šventai tiki tuo, kad kažkas skaitys tuos jų ilgiausius tekstus, puls užsirašinėti jų telefonus ir būtinai aplankys pavyzdžiui "Vytauto" mineralinio vandens interneto tinklapį?

      Reklama ant transporto tai visada momentinis įspūdis keliaujančiam per miestą žmogui. Ji turi būti "skani", estetiška ir netikėta. Niekas nesigilina į produkto aprašymus, gamintojo rekomendacijas ir visą kitą.
      Vat tu ne kaip ne nori suprasti kad pagaminti tokia yra pigu


      O tokia yra brangiau, plius užsakovai neturi fantazijos, reikalauja ko greičiau, paprasčiau, pigiau.
      Paskutinis taisė Edvard; 2010.11.18, 13:55.
      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

      Adam Mickiewicz

      Comment


        #43
        Parašė qwe Rodyti pranešimą
        o čia žinai nesutikčiau kažkada Kaune, prieš kokius 5-10 metų, buvo keli troleibusai apklijuotais langais. Kad šiesą praleistų matyt, buvo ten labai įdomia medžiaga apklijuota, kažkokiais burbuliukais. Kaip tinklas koks. Tai maximum pora stotelių tokiu galėdavau pavažiuot, nuo mirgėjimo ne tik, kad akys paskausdavo, bet bloga darydavosi.... net atsiminus dabar nesmagu pasidarė...
        Taip. Tai yra speciali plėvele klejoti ant langu, o iš vidaus taip kaip matei.
        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

        Adam Mickiewicz

        Comment


          #44
          man smagu skaityti "edvard'o" komentarus. lietuviškai rašyti nemoka, bet nors stengiasi, šaunuolis
          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

          Comment


            #45
            Parašė Edvard Rodyti pranešimą
            Vat tu ne kaip ne nori suprasti kad pagaminti tokia yra pigu
            Atvaizdas


            O tokia yra brangiau, plius užsakovai neturi fantazijos, reikalauja ko greičiau, paprasčiau, pigiau.
            Atvaizdas
            Aš suprantu, patikėk
            Užsakovai nori pigiau, paprasčiau ir greičiau todėl, kad jie dažniausiai yra neišsilavinę idiotai, turintys šiek tiek pinigų "reklamėlei"...

            Bet mes juk čia kalbame apie principus, ane?
            Keista, bet parduotuvėje tie užsakovai neperka kokio nors "sūrio produkto" ar "mėsos pakaitalo", ar antisanitarinėse sąlygose pilstomo pigaus baltarusiško alaus...
            Todėl ir miestas privalo turėti estetinius kriterijus, pagal kuriuos visos tos "š..reklamos" tiesiog negalėtų būti patvirtintos viešam demonstravimui.

            Comment


              #46
              Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
              man smagu skaityti "edvard'o" komentarus. lietuviškai rašyti nemoka, bet nors stengiasi, šaunuolis
              Išmoks. Prieš kažkiek metų ir aš panašiai rašiau

              Comment


                #47
                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Aš suprantu, patikėk
                Užsakovai nori pigiau, paprasčiau ir greičiau todėl, kad jie dažniausiai yra neišsilavinę idiotai, turintys šiek tiek pinigų "reklamėlei"...

                Bet mes juk čia kalbame apie principus, ane?
                Keista, bet parduotuvėje tie užsakovai neperka kokio nors "sūrio produkto" ar "mėsos pakaitalo", ar antisanitarinėse sąlygose pilstomo pigaus baltarusiško alaus...
                Todėl ir miestas privalo turėti estetinius kriterijus, pagal kuriuos visos tos "š..reklamos" tiesiog negalėtų būti patvirtintos viešam demonstravimui.
                Apie tai aš jau rašiau kitoj temoi.................
                "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                Adam Mickiewicz

                Comment


                  #48
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Išmoks. Prieš kažkiek metų ir aš panašiai rašiau
                  Mintį supratot............
                  "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                  Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                  Adam Mickiewicz

                  Comment


                    #49


                    Nors užmuškite, aš niekada nenueisiu į parduotuvę, leidžiančią sau tokias "š..reklamas"!

                    Edvard, ne tu darei?

                    Comment


                      #50
                      Ir taip čia jums per daug pasakiau, pagaus kada ir rankas nukapos.
                      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                      Adam Mickiewicz

                      Comment


                        #51
                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Atvaizdas


                        Nors užmuškite, aš niekada nenueisiu į parduotuvę, leidžiančią sau tokias "š..reklamas"!

                        Edvard, ne tu darei?
                        Ne tokia ......pi....... nedaryčiau.
                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                        Adam Mickiewicz

                        Comment


                          #52
                          Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                          Ir taip čia jums per daug pasakiau, pagaus kada ir rankas nukapos.
                          Kas?

                          Akcja Wyborcza Polaków na Litwie?

                          Comment


                            #53
                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Kas?

                            Akcja Wyborcza Polaków na Litwie?
                            Ne politikai.....
                            "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                            Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                            Adam Mickiewicz

                            Comment


                              #54
                              Grįžkime prie temos

                              Estai ir šioje srityje man pasirodė pažangesni už mus:













                              Comment


                                #55
                                Man patiko.

                                "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                Adam Mickiewicz

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                  o čia žinai nesutikčiau kažkada Kaune, prieš kokius 5-10 metų, buvo keli troleibusai apklijuotais langais. Kad šiesą praleistų matyt, buvo ten labai įdomia medžiaga apklijuota, kažkokiais burbuliukais. Kaip tinklas koks. Tai maximum pora stotelių tokiu galėdavau pavažiuot, nuo mirgėjimo ne tik, kad akys paskausdavo, bet bloga darydavosi.... net atsiminus dabar nesmagu pasidarė...
                                  Keista, man nepasitaiko nei mirgėjimo pojūčio, nei akių skausmo. Pagaliau galima važiuoti tp priekyje, kur bent priekinis stiklas neapklijuotas, ir bus mažiau panašių problemų. Tačiau sprendžiame dilemą — ar susitaikyti su tegul ir neskoninga reklama, ar visi mokame už vienkartinį bilietą po 2,5-3Lt?
                                  Beje, akys neskaudės, jeigu eisi pėsčias Parkams nemažinant skolų, galima tikėtis dar didesnio tvarkaraščių retinimo. Koks tikslas bus važiuoti miesto VT, jeigu jo laukti reikės ~1h, kai kelionė pėsčiomis trunka tik 40min.?
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    #57
                                    Druskininkuose net ant dviejų Temsa Opalin uždėjo Moki Veži reklamas...

                                    Comment


                                      #58
                                      nufotografuok, kad ir telefonu, kai turėsi galimybe, labai norisi pamatyti kaip tai atrodo

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Keista, man nepasitaiko nei mirgėjimo pojūčio, nei akių skausmo. Pagaliau galima važiuoti tp priekyje, kur bent priekinis stiklas neapklijuotas, ir bus mažiau panašių problemų. Tačiau sprendžiame dilemą — ar susitaikyti su tegul ir neskoninga reklama, ar visi mokame už vienkartinį bilietą po 2,5-3Lt?
                                        Beje, akys neskaudės, jeigu eisi pėsčias Parkams nemažinant skolų, galima tikėtis dar didesnio tvarkaraščių retinimo. Koks tikslas bus važiuoti miesto VT, jeigu jo laukti reikės ~1h, kai kelionė pėsčiomis trunka tik 40min.?
                                        Na matyt akys mūsų skirtingos bet aš vistik manyčiau, kad ten kažkas buvo negerai atlikta, nes kituose troleibusuose apklijuotais langais nekildavo tokių nepatogumų. ar tai medžiagos negeros ar dar kas, nežinau nes apie stiklų apklijavimą nieko nesuprantu ir praktiškai visi to darbo niunasai, technologijos manęs nedomina.
                                        Vietoj VT naudojant savas kojas, akys tikrai neskaudės(nebent paakiai, vakare per prastą rajoną einant), bet kojos pavargt gali
                                        Kaip oranger'is ir minėjo būtų smagu jei reklamos būtų linksmos, įdomios, bet tuo pačiu jos būtų brangesnės ir gal mažiau užsakovų būtų. Tačiau dabar kai VT finansiniai reikalai tikrai nėra ypač geri, tai sakyčiau gali klijuoti ant transporto priemonių ką tik nori, bet kita vertus ir užsakovam verta pagalvot ar tas "ką tik nori" nesuveiks kaip antireklama.

                                        Comment


                                          #60
                                          Tikrai būtų įdomu pamatyti Opalinus su reklama
                                          Kautra šią vasarą pirmieji Lietuvoje uždėjo reklamas ant tarpmiestinių autobusų (šiuo atveju priemiestinis). Tokia reklama/savireklama dabar puošia maždaug pusę visų Kautra autobusų.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X