Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    .......

    na i tema siaip butu gerai.

    Comment


      #62
      Prunskiene nepatenkinta, kad Valionis pernelyg ziuri i Vakarus ir nusisuka nuo Rusijos
      http://www.omni.lt/?i$9359_127772$z_262965

      Comment


        #63

        uh labai jau nekokia mano nuomone apie sita "Dama" ar "Peleda"

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #64
          Gintarine ledi.. O vos netapo prezidente
          Butu galejusios tada dvi baltiskosios deives Geguze uz rankuciu susikibe i Maskva vaziuot

          Comment


            #65
            Parašė jozikas

            uh labai jau nekokia mano nuomone apie sita "Dama" ar "Peleda"
            Nuo tarnybos KGB laiku dar zinoma kaip "Satrija"

            Comment


              #66
              Parašė jozikas
              man asmeniskai tai jokio skirtumo kas tame rezerve buvo , labai didelis burbulas ispustas ;/ tie asmenis kurie buvo rezerve atrodo kad butu kokie nors zmogzudziai ar panasiai ..
              Jie buvo pasiryze tai padaryti ,kai reikes.

              Comment


                #67

                Kodel tu taip teigi ? tu juos asmeniskai pazysti .. ?

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #68
                  KGB rezervas. Cia santazine priemone, kuri paremta skandalo padaroma zala, o ne realiais kaltinimais ar teismais.
                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                  Comment


                    #69
                    Dūmos deputatai nepatenkinti, kad šalies žiniasklaida skiria daug dėmesio popiežiui

                    http://www.delfi.lt/news/daily/world...php?id=6415825

                    ale nei gedos nei sarmatos pas tuos Dumos deputatus... jau nekalbant apie Spaudos laisves ..

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #70
                      Deputatas. taciau ir Rusijos ivaizdi, kuris ir taip purve voliojasi - dar labiau apspjauna.


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        #71
                        Rusu politikai negali nusedeti vietoje. Tai susimusa dumoje, tai pareiskia, kad Rusija suskils po poros metu, tai Lietuva isvadina visokiais ***. Turbut kaltas metabolizmas.
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          #72
                          Neturiu nieko prieš silpnają lytį, bet tikrai džiaugiuosi kad Prunskienė netapo prezidente.
                          Pradedu galvot kad tiesą sako:moteris vadovaujasi jausmais, o ne sveiku protu.
                          Būtu puolusi kartu su estu prezidente PUTINUI po kojomis.(juk moterims:gražus,jaunas,stiprus,galingas,turtingas- tai juk idialus vyras vaikaičiams).

                          Beje karta teko su vienu tulu rusu "baliavot" iš Tiumėnės
                          berods.Tai diskusija prasitesė iki paričių.
                          Jie tikrai "visi" tiki, kad mus išvadavo,kad patys prie jų prisiprašėm ir t.tt..
                          Ir dar isižeidęs išvažiavo,koks aš jiem nedekingas,tarsi į širdį......
                          Jų istorijos knygos kitokios(deja jie jomis tiki).
                          VALIO ADAMKUI

                          Comment


                            #73
                            Parašė Tomasl
                            Neturiu nieko prieš silpnają lytį, bet tikrai džiaugiuosi kad Prunskienė netapo prezidente.
                            Pradedu galvot kad tiesą sako:moteris vadovaujasi jausmais, o ne sveiku protu.
                            Būtu puolusi kartu su estu prezidente PUTINUI po kojomis.(juk moterims:gražus,jaunas,stiprus,galingas,turtingas- tai juk idialus vyras vaikaičiams).
                            ne esme, moteris ar ne. manau Grybauskaite nebutu "puolusi Putinui po kojom. pasidomek, kokia Prunskienes praeitis.


                            Parašė Tomasl
                            Beje karta teko su vienu tulu rusu "baliavot" iš Tiumėnės
                            berods.Tai diskusija prasitesė iki paričių.
                            Jie tikrai "visi" tiki, kad mus išvadavo,kad patys prie jų prisiprašėm ir t.tt..
                            Ir dar isižeidęs išvažiavo,koks aš jiem nedekingas,tarsi į širdį......
                            Jų istorijos knygos kitokios(deja jie jomis tiki).
                            VALIO ADAMKUI
                            tokiom temom man su lenkais patinka labiau padiskutuoti


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #74
                              Paskaitykit http://english.pravda.ru/world/20/92...88_baltic.html

                              Man atrodo, ten žmogus nuoširdžiai tiki tuo, ką rašo...

                              Mano komentaras: labai tikiu, jog jei Lietuva būtų pasukusi tuo keliu, kaip Suomija, būtų dar ne tiek greitkelių pastatyta

                              Comment


                                #75
                                Taigi taigi
                                For about 200 years, the people of the Baltic countries were part of the Russian Empire. Both, Russian and Baltic people had a common history within a rather long period; they shared happiness and troubles.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #76

                                  matosi kad bergzdzias reikalas ka nors jiems irodineti ...

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė omni.lt

                                    V. Šustauskas galvoja apie vestuves

                                    Vytautas Šustauskas svajoja sugrįžti gyventi į uostamiestį. Jis kone kasdien atvyksta į Klaipėdą. Buvęs Seimo narys, Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) vadovas neslepia mąstantis vėl apsigyventi Klaipėdoje, savo jaunystės mieste, ir galbūt čia tęsti politinę karjerą. V. Šustauskas prasitarė, kad į uostamiestį jį vilioja ir kur kas romantiškesnės priežastys nei politika, - jo čia laukia mylima moteris, rašo "Klaipėda".

                                    Pasiteiravus, ar neketina darsyk vesti, V. Šustauskas samprotavo, jog vedybos - kaip loterija: "Juk ir Vokietijos kancleris keturis kartus vedė, ir tik ketvirtas kartas nemelavo".
                                    Klaipėda laikykis!!!!!!!
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      #78
                                      klaipedieciai, gal jus ten kokias barikadas pasistatykit nuo sustauskelio


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #79
                                        Kol daeis jis ten koja uz kojos kabindamas tai ir gala gaus

                                        Comment


                                          #80
                                          Siaip ar taip, bet Sustauskas visa jaunyste praleido Klaipedoje. Be to, jis zemaitis, be to - jureiveis. Svarbiausia, kad politikoje jo niekur neprileistu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X