Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Serialai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutinis taisė Taut.; 2012.03.17, 01:15.
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      Esu sitcom mėgėjas taigi mėstamiausias visų laikų serialas man be konkurencijos - "F.R.I.E.N.D.S". Nerealus serialas, kad ir kiek kartų serijos matytos gali vis tiek per naujo pažiūrėt - prajuokina kaskart
      "How I Met Your Mother" - iš tiesų turi daug panašumų (spoilers) su "Friends", bet taip pat yra savotiškai geras ir visuomet laukiu naujų serijų
      "The Big Bang Theory" - taip pat labai geras, įdomus, juokingas serialas, su gerais aktoriais.
      "Chuck" - Mažai kam žinomas, bet tikrai geras veiksmo/komedijos žanro serialas (deja, jau pasibaigęs).
      Taip pat žiūriu visiem žinomus "House MD" ir (jei juos galima pavadint serialais) "The Simpsons" su "Top Gear"
      Yra ir daugiau, bet nereik čia daug plėstis )

      Comment


        Tai pridek parks and recreations prie komediju, man jis perspjauna dauguma tavo isvardintu.

        Comment


          Tuputį primiršta tema...
          Ką šiuo metu žiūrit? Kokių serialų naujų sezonų labiausiai laukiat?
          Aš pradėjau žiūrėt "Vikings". kolkas tik 4 serijos yra, tačiau labai kabina.



          Labiausiai laukiu "Game Of Thrones" ir "Breking Bad" naujų sezonų.

          Dėja "The Walking Dead" sezonas jau į pabaigą...
          No one really knows
          Which way the wind blows

          Comment


            Vieninteli Walking Dead ziuriu kol kas. Gal sakau, reikes is jusu rekomenduojamu paziureti...
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Shameless (US), Walking dead, House of lies is butent siuo metu rodomu paziuriu.

              Comment


                Pora HBO serialų...
                Enlightned (promo labai jau saldžiai perteikia pačią idėją)


                Veep
                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                Dordrechtas/Haarlemas
                Nesebaras/Plovdivas
                Kiolnas

                Comment


                  Game of Thrones laukiamiausias. Laukti liko nebedaug.

                  Šiuo metu - Californication. Kiek išsikvėpęs, bet bukowsiškas Mudžio ir Ranklo elgesys yra kultinis

                  Comment


                    http://thechive.com/2013/04/03/a-few...ead-33-photos/ Walking dead dalykai

                    Comment


                      http://www.cwtv.com/shows/arrow/
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė rat
                        Dėl to ir neatlaikė nervai po 3-4 epizodų, nežinau kaip gali kažkam patikti.
                        Tas pats ir su Homeland, totalus š... gabalas.
                        Va va... man ir tas pats... su tavo postais...

                        Comment




                          Turbut madingiausias serialas

                          Comment


                            Nors pirmų Kalėjimo Bėglių nežiūrėjau ir siužeta tik grubiai žinau iš žmonos pasakojimų (jai Wentworth Miller iš vis gražiausias vyras pasaulyje), bet pažiūrėjus kartu pirmas 5 min jų prisikėlimo, iš kart užkabino nesveikai
                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              Silpnas serialas šiaip, bet neišlepintiems serialų gerbėjams visai tinkamas, maždaug daug rimtesnė muilo opera.

                              Comment

                              Working...
                              X