Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laivų stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Laivų stebėjimas

    Ar kas nors domitės laivais, jų stebėjimu? Noriu sužinoti ar Lietuvoj yra nors kokia paklausa laivų stebėjimo (shipspotting)? Jeigu yra žmonių kurie susidomėjo arba domisi, tai kurčiau interneto svetainę apie tai, su galerija. Plačiau apie tai: http://whatson.delfi.lt/archive/arti...oryID=12068705
    MIX diskusijų forumas

    #2
    Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
    Ar kas nors domitės laivais, jų stebėjimu? Noriu sužinoti ar Lietuvoj yra nors kokia paklausa laivų stebėjimo (shipspotting)? Jeigu yra žmonių kurie susidomėjo arba domisi, tai kurčiau interneto svetainę apie tai, su galerija. Plačiau apie tai: http://whatson.delfi.lt/archive/arti...oryID=12068705
    Įdomu ir kiek... keista. Pirmą kartą matau, kad yra ir laivų fanatikų

    Beje, neblogai būtų, jei analogišką straipsnį parašytų ir apie geležinkelių fanatikus

    Comment


      #3
      Na apie geležinkelio fanatikus nieko nežinau. Neseniai susidomėjau laivų medžiokle , tai pagalvojau jeigu yra žmonių kurie tuo domisi sukurčiau svetainę.
      MIX diskusijų forumas

      Comment


        #4
        Jei buciau Klaipedietis, galeciau valandomis sedeti prie uosto vartu ir fotografuoti siuos didelius grazuolius

        Comment


          #5
          Labai gaila tada, kad tu neklaipėdietis
          MIX diskusijų forumas

          Comment


            #6
            Neradau tinkamesnės temos tad, jūsų norėjau paklausti, ar yra čia asmenų kurie kolekcionuoja burinius laivus [suvenyrinius] ? Ar bent jais domisi?
            xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

            Comment


              #7
              Aš asmeniškai buriniais nei laivais, nei modeliais nesidomių. Man labiau patinka motoriniai laivai ir dar mėgstu didelius laivus. Jeigu kursiu svetainę, bus galima ir burinių laivų skiltį ar ką nors tokio padaryt.
              Paskutinis taisė Gaxas; 2008.03.10, 20:46.
              MIX diskusijų forumas

              Comment


                #8
                Jei jau kuriama tema fotografijos skiltyje, tai derėtų ir nuotraukų pridėt. Perkeliu į Prospektą.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Traukiniu stebejimas yra nuostabus dalykas.Kai mazas buvau kas diena tempdavau tevus link pervazos
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    #10
                    Ko tik žmonės nesugalvoja iš neturėjimo ką veikti. Žinau, kad yra nemažai tokių, kurie stebi lėktuvus.

                    Comment


                      #11
                      Man irgi laivai prie širdies Bet aš geriau stebėsiu vis trumpėjančius sijonėlius gatvėse

                      Comment


                        #12
                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Ko tik žmonės nesugalvoja iš neturėjimo ką veikti. Žinau, kad yra nemažai tokių, kurie stebi lėktuvus.
                        Aha, aš part-time stebėtoja . Nėra kur dėtis, kai gyveni 20 min mašina nuo oro uosto. Rytais išėjus pirmas dalykas yra suskaičiuoti kiek lėktuvų danguje .

                        O dėl laivų stebėjimo, tai kai būnu Klaipėdoje dažnai prie marių būnu. Bet čia toks jau tas ir stebėjimas .

                        Comment


                          #13
                          Reptilias:
                          ahą, mūsų kiemo bachūrai irgi traukdavo kas greičiau link pervažos, kai tik traukinį išgirsdavom - mat prekinis vietinis kursuodavo netoli.
                          O šiaip po to su broliu taip užsidegėm, kad važiuodavom iki visokių palemonų ir pan, ir ant tortų kartonų užrašinėdavom vagonų numerius, ant tilto sėdėdami
                          Mat tuo laiku popierius brangus buvo mum vaikam.
                          O kam? nežinau šiaip. vagonų stebėjimas

                          Comment


                            #14
                            Aš būdamas mažas stebėdavau pravažiuojančias fūras. Nuo mano namų matosi tiltas į tarptautinę jūrų perkėlą, tai žiūrėdavau ar ta fūra, kur pravažiavo pro mano namus, nuvažiuoja tuo tiltu...

                            Svetainę manau sukursiu apie laivų stebėjimą. Laukite
                            MIX diskusijų forumas

                            Comment


                              #15
                              Vakar pro ofiso langus paziurejau, gi lektuvas gremezdiskas leidzias pamazu, patyliukais. Po to isiziurejau, tatai aurelos B757 nutupinejo. Matyt su idegeliais is egipto
                              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                              Comment


                                #16
                                Tema, Gaxai, labai gera, ir be reikalo numarinta. Gal turi kokių super nuotraukų, kuriomis galėtum pasidalinti su forumiečiais?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Tema, Gaxai, labai gera, ir be reikalo numarinta. Gal turi kokių super nuotraukų, kuriomis galėtum pasidalinti su forumiečiais?
                                  Klaipėdos uosto dienoraštis (šiuo metu truputį sustojęs, bet turėtų atsigauti):
                                  http://www.flickr.com/photos/portofklaipeda/
                                  Propoganda ir penas mintims >>>

                                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                  www.ted.com

                                  Comment


                                    #18
                                    Nuotraukos tikrai nesuper, bet vistiek įdėsiu kelias.




                                    Iš tikrųjų kokybė tai apgailėtina, nes paveikslavau su triperiu fotoaparatu. Dabar turiu fotoaparatą normalų, bet nebėr laiko tam reikalui. Ateityje gal sukelsiu nuotraukas į kokį Flickr ar blog'ą sukursiu, bet dabar nesinori dėt šitokių nuotraukų.
                                    MIX diskusijų forumas

                                    Comment


                                      #19
                                      Nu cia nezinau ar labai pataikysiu i tema, bet turiu viena fotke kuria dariau pries pora metu Ventspili (Latvija).

                                      Tikrai nerealus laivas :]

                                      Comment


                                        #20
                                        Gerbiami forumiečiai, paaiškinkit man sausumos gyventojui:
                                        a) kas tai yra sausakrūvis laivas?
                                        b) kuo laivas skiriasi nuo kelto?
                                        c) koks yra standartinis (dažniausiai pasiekiamas) greitis prekiniuose ir keleiviniuose laivuose?
                                        Labai laukiu išmanančių dalyvių atsakymų ar paaiškinimų...
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment

                                        Working...
                                        X