Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[JON] Jonavos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Jonava-Kaunas kiek pelningesnis yra tik dabar, kada neliko dviejų iš trijų privačių vežėjų mikroautobusais, taip pat savaitgaliais veža tik Jonavos AP. Greičiausiai savivaldybės neatsainus požiūris ir finansinė politika VT atžvilgiu leidžia Jonavos AP visai gerai laikytis.
    "Fenomeno", kaip kai kurie sako, čia visai nėra. Jonavos savivaldybė laikosi įstatymo nuostatos ir su vežėju atsiskaito laiku. Vežėjas dirba iš širdies ir administracija netaupo savo laisvalaikio valandų jei labai reikia padaryti ką nors naudinga keleivių gerovei. Gal net administracijoje nedirba giminės, draugai ir kaimynai, kaip Kauno autobusuose ar Vilniaus VT. Šie ir kiti faktoriai lemia sėkmingą įmonės veiklą. Iš Jonavos AP turi ko pasimokyti net didesni Lietuvos vežėjai... Vien mąstysena Jonavos AP nėra sovietinė, direktorius supranta, ko nori keleiviai, ko jie tikisi, stengiasi patenkinti jų norus, išpildyti lūkesčius, galvoja apie įmonės ateitį (!). Rodos, turėtų būti taip visose įmonėse, bet nėra. Kodėl? Yra daug objektyvių priežasčių.
    Paskutinis taisė Ametistas; 2015.11.10, 13:05.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Fenomenas čia yra, žiūrint visos Lietuvos kontekste. Kai, pvz. VVT lygio betvarkė yra normalus reiškinys.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Fenomenas čia yra, žiūrint visos Lietuvos kontekste. Kai, pvz. VVT lygio betvarkė yra normalus reiškinys.
        Manymas, kad gerai besitvarkantis vežėjas ir jo veikla yra fenomenas, yra tam tikra meškos paslauga. Reikėtų mąstyti atvirkščiai - fenomenas Europos kontekste yra Vilniaus VT ir pan.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Taip, sutinku. Tiesiog žiūrint iš skirtingų perspektyvų gaunasi būtent taip.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            penktadienio pavakarę stotyje:bandomasis irisbus crosway le

            Comment


              šeštadienio popietę parke:autobusu parko pirkinys-mercedes benz conecto
              vidus:

              Comment


                ir dar leli perdažyti:neoplan gn61

                setra gn64

                mb gn59

                ir baigiamas ,,žudyti'' ikarus

                Comment


                  Sakyčiau, jog čia naujesnis Irisbus brolis IVECO Crossway. Nes lempos ir priekis yra naujesnės gamybos, nei pas Irisbus
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    IVECO yra naujas Irisbus pavadinimas. Faktiškai tai yra tas pats.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Tikslus modelis būtų Crossway LE Line 10.8M
                      http://www.iveco.com/ivecobus/en-us/...EN_Euro_VI.pdf
                      http://www.iveco.com/ivecobus/en-us/...el_Euro_VI.pdf


                      Gaila Ikaruso... Kam reikėjo tiek laiko jį pūdyti? Galėjo nurašius iškart supjaustyti...

                      Comment


                        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                        Gaila Ikaruso... Kam reikėjo tiek laiko jį pūdyti? Galėjo nurašius iškart supjaustyti...
                        Gal dar tikėjosi bandyti prikelti, visgi muziejinė vertybė būtų...

                        Comment


                          Tikrai gaila Ikarus'o O priminkit Conecto čia pigus turkiškas MB trečiosioms šalims?

                          Comment


                            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            Tikrai gaila Ikarus'o O priminkit Conecto čia pigus turkiškas MB trečiosioms šalims?
                            Panašiai...
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė Elis Rodyti pranešimą
                              Gal dar tikėjosi bandyti prikelti, visgi muziejinė vertybė būtų...
                              Nelabai tikėtina buvo - jei nesugebėjo didžiųjų miestų AP tai padaryti. Sprendžiant iš sudaužytų (ne išimtų) langų ir lempų, autobusas buvo panaudotas kaip "bokso kriaušė" kokiam "Arui" treniruotis "vaduojant įkaitus".
                              Gaila...

                              Comment


                                Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                Nelabai tikėtina buvo - jei nesugebėjo didžiųjų miestų AP tai padaryti. Sprendžiant iš sudaužytų (ne išimtų) langų ir lempų, autobusas buvo panaudotas kaip "bokso kriaušė" kokiam "Arui" treniruotis "vaduojant įkaitus".
                                Gaila...
                                Ne. Sakė man kai paskutinį karta buvau, kad kažkokie "pacanai" perlipe tvora jį sudaužė. Tada kai Valius ir po kelių dienų Aš buvome jis dar galėjo užsivesti, bet dabar nelabai jau ka ir bepadarysi... Melavo sakė dar prikelinės...
                                Paskutinis taisė rytis001; 2016.05.09, 19:07.
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Štai kaip jis atrodė po "pacanų" išdaužymo. Mano video:
                                  https://www.youtube.com/watch?v=o_H5UQ4-mDY
                                  Dabar manau patys parko vairuotojai jį išdaužė iki galo...
                                  Paskutinis taisė rytis001; 2016.05.09, 19:07.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Na klydau. Šiandien buvau Jonavoje ir pasidomėjau dėl ikaruso...
                                    1. Jį antra o gal ir trečia karta vėl išdaužė jaunimas
                                    2. Jo niekas restauruoti nesiruošė. Jį planavo palinkti muziejinį kol surudys...
                                    Ta proga foto: Kiitokori OmniStar #75 4 maršrutas, pertrauka stotije
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Palikti muziejinį kol surudys... Kokia prasmė? Tai geriau iš karto į metalo laužą priduoti, bent nauda šiokia tokia piniginė...

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Palikti muziejinį kol surudys... Kokia prasmė? Tai geriau iš karto į metalo laužą priduoti, bent nauda šiokia tokia piniginė...
                                        Šito ir aš nelabai supratau bet... Savaitės - mėnesio bėgyje išvežimas į metala... RIP
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Jonavos ap įsigijo naująjį otokar vectio t

                                          Comment

                                          Working...
                                          X