Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš inicijavau straipsnį! Kas aš per žmogus!

    Comment


      jau yra straipsnis sios dienos kas vyksta Kaune su paaiskinimu, kad del kaimynu betonavimo darbu pristabdyta veikla, kad jiems nekenkti.
      http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/03/2...iovimo-darbai/

      Comment


        Parašė algizaz Rodyti pranešimą
        jau yra straipsnis sios dienos kas vyksta Kaune su paaiskinimu, kad del kaimynu betonavimo darbu pristabdyta veikla, kad jiems nekenkti.
        http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/03/2...iovimo-darbai/
        Geriau niekam nekenkti ir pristabdyti arklius, gal per ta laika bus sugalvotas budas kaip isvengti NZT, galbut vyriausybe kazka padarys siuo klausimu, lyg jau girdejo apie sia problema
        I love INNUENDO!

        Comment


          Parašė Magician Rodyti pranešimą
          Galiu pasakyti situaciją, kurią girdėjau iš keletos tarpusavyje nesusijusių ir skirtingu laiku dirbusių darbuotojų ir neturiu jokio pagrindo abejoti jų teisumu. Atsiprašau už offtopic'ą, tačiau projekto problemų neviešinimas visgi yra svarbu.

          KVK vadovas (kurio pavardę galima išsigooglinti per +- 8 sekundes) yra tai, ką zoologai pavadintų "maitėda". Naujienos apie avarijas, nužudymus, emigracijas, išprievartavimus, nužudymus, avarijas yra tai, kas jam smarkiai patinka. Nu nes natūralu, clickai yra clickai. Žmogus ne tik gyvena sensacijom ir yra nuo jų absoliučiai priklausomas, bet ir baisiai jomis tiki.

          Ar KVK yra nupirkti? 97% ne. Savivaldybė turi žiauriai gerą viešųjų ryšių skyrių, kuris jiems ir kitiems žiniasklaidos tinklams mėto informaciją greičiau, negu jie spėja sureaguoti. If anything, KVK nemėgsta savivaldybės, nes atėjus naujai valdžiai jie žiauriai svajojo, kad Krabas atsuks kranelį ir pradės mėtyti žuvis jiem į nasrus. O gavosi taip, kad jis užsakė muziką ir dabar tenka rašyti tai, kas pasitaiko ir kas patinka žmonėms. O žmonėms, ačiū šiaip neblogam mero darbui ir VR skyriui, patinka meras, tad KVK per suspaustus dantis turi ne tik rašyti tai, kas patiks žmonėms bei valdžiai, bet ir neužlipti pastarajai ant skaudžios vietos - kad kada nors, prisireikus pagalbos, tie pinigai keliautų būtent KVK, o ne kam nors kitam.

          O dabar mano spėjimas/teorija dėl dabartinio žiniasklaidos tylėjimo. Tokie vargšiukai (lol) kaip KVK bijo likti kvailių vietoje, jeigu viskas susitvarkys. Tiek pažadų, tiek pasidalintų video ir tiek ateities planų užlipus ant skaudžios vietos galėtų baisiai greitai nuplaukti. O štai pvz 15min ar Kauno Dienai dabar esanti Respublikos situacija dar nėra tokia baisi, kad reikėtų skalambinti varpais. Tad ir turim. Tokį vakuumą.

          Iš esmės, jeigu norisi dėmesio ir garsų, reikia rašyti Kupčinskui į facebook'ą. Kas pirmas?
          Aš tik pagalvoju: kad mums tokį vietinį Varlamovą. Kuris pirštu baksnotų į realias miesto problemas ir jam būtų BBD ant ciesioriaus malonės ir nemalonės.

          Krabas ok, gali jo mėgti ar nemėgti diedas judina miestą ir tą visi mato. Bet vienas dalykas yra likusi komanda sena. Antra pats krabas visų miesto užkampių ir problemų neprižiūrės. Trečia jo valdymo stilius autokratiškas ir apie kritiką jis net nenori girdėti. Ketvirta opozicija mieste silpnoka ir deja dalinai susikompromitavusi (mano nuomone)

          Ką aš čia noriu Jums pasakyti, kad jeigu kam kiltų mintis kurti puslapį apie miesto realijas, tai ką rašome čia miestuose.net ir pan, tai aš būsiu pirmas kuris prisidės prie to projekto.

          Ar bent jau TEMĄ Geras/Blogas Kaunas galime ir čia atidaryti pradžiai, kur visokius miesto pūlinius dėtume. Kaip manote?

          Comment


            Parašė simsim Rodyti pranešimą
            Aš tik pagalvoju: kad mums tokį vietinį Varlamovą. Kuris pirštu baksnotų į realias miesto problemas ir jam būtų BBD ant ciesioriaus malonės ir nemalonės.

            Krabas ok, gali jo mėgti ar nemėgti diedas judina miestą ir tą visi mato. Bet vienas dalykas yra likusi komanda sena. Antra pats krabas visų miesto užkampių ir problemų neprižiūrės. Trečia jo valdymo stilius autokratiškas ir apie kritiką jis net nenori girdėti. Ketvirta opozicija mieste silpnoka ir deja dalinai susikompromitavusi (mano nuomone)

            Ką aš čia noriu Jums pasakyti, kad jeigu kam kiltų mintis kurti puslapį apie miesto realijas, tai ką rašome čia miestuose.net ir pan, tai aš būsiu pirmas kuris prisidės prie to projekto.

            Ar bent jau TEMĄ Geras/Blogas Kaunas galime ir čia atidaryti pradžiai, kur visokius miesto pūlinius dėtume. Kaip manote?
            Visiškai pritariu situacijos analizei ir tikrai prisidėčiau prie idėjos.

            Comment


              Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
              Visiškai pritariu situacijos analizei ir tikrai prisidėčiau prie idėjos.
              Šiaip apie architektūrinius projektus A. Karalius pilotas.lt pasikandžioja, arba savo fb.

              Comment


                kaip tik mokausi web programavimo tai galėčiau prisidėt prie puslapio kūrimo jei rimčiau šita įdėja vystitusi, būtu man kaip praktika

                Comment


                  Aš irgi už!
                  Keliauju per Lietuvą

                  Comment


                    Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
                    kaip tik mokausi web programavimo tai galėčiau prisidėt prie puslapio kūrimo jei rimčiau šita įdėja vystitusi, būtu man kaip praktika
                    na ir pirmyn. Reikia sugalvoti pavadinimą ir formatą.

                    Comment


                      2017-03-26



                      Darbai visiškai sustoję. Net ant žemės jau kuris laikas nelabai judesio matosi.
                      Paskutinis taisė Pensininkas; 2017.03.27, 11:07.

                      Comment


                        Parašė Pensininkas Rodyti pranešimą
                        2017-03-26

                        Atvaizdas


                        Darbai visiškai sustoję. Net ant žemės jau kuris laikas nelabai judesio matosi.
                        Man tai čia kažkas keisto... Taigi "Arka" bus, berods 7 aukštų, ir kiekvieno aukšto perdangą betonuos, tai vadinasi, kol nepastatys "Arkos", tol negriaus "Respublikos"?
                        Keliauju per Lietuvą

                        Comment


                          Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                          Man tai čia kažkas keisto... Taigi "Arka" bus, berods 7 aukštų, ir kiekvieno aukšto perdangą betonuos, tai vadinasi, kol nepastatys "Arkos", tol negriaus "Respublikos"?
                          Kaip tu čia prie tokios išvados sugebėjai prieit

                          Comment


                            Įmonei gal trūksta patirties, kaip suprantu pirmas tokio mąsto griovimo objektas. Tokios mano prielaidos. Dėl to viskas taip ir lėtai vyksta, o dabar ir sustojo, nes ir įrangą reikiamą užsisakė

                            Comment


                              Na juk buvo oficialus paaiškinimas keletą postų aukščiau. Pasiskaitykite prieš spėliodami ir klausinėdami iš kur tokios išvados.

                              Comment


                                Parašė skyrma Rodyti pranešimą
                                Na juk buvo oficialus paaiškinimas keletą postų aukščiau. Pasiskaitykite prieš spėliodami ir klausinėdami iš kur tokios išvados.
                                Visada oficialiuose pranesyimuose buno nusleptu dalyku as taip pat manau kad firma iesko patirties dabar o tie darbu stabdymai del to kad drebina nera visapusiskai teisus juk gali ramiai griauti ne polius kala i zeme kurie drebintu stipriai

                                Comment


                                  Parašė skyrma Rodyti pranešimą
                                  Na juk buvo oficialus paaiškinimas keletą postų aukščiau. Pasiskaitykite prieš spėliodami ir klausinėdami iš kur tokios išvados.
                                  Perskaičiau prieš komentuojant.

                                  Parašė joksasp Rodyti pranešimą
                                  Visada oficialiuose pranesyimuose buno nusleptu dalyku as taip pat manau kad firma iesko patirties dabar o tie darbu stabdymai del to kad drebina nera visapusiskai teisus juk gali ramiai griauti ne polius kala i zeme kurie drebintu stipriai
                                  Būtent.

                                  Comment


                                    Kodėl sustojo Kauno vaiduoklio giovimo darbai? Darbų pertrauka vyksta dėl keleto priežasčių. Šalia vykdomose statybose šiuo metu atliekami pagrindinių objekto sijų, laikysiančių visą pastatą, betonavimo darbai. Suprantama, mūsų darbai kelia nemenką vibraciją, todėl kaimynai paprašė padaryti pertrauką, kol jie baigs betonuoti. Kadangi mūsų darbai vyksta pagal grafiką, todėl nematome problemos ir sutikome padaryti pauzę.
                                    Русский военный корабль, иди нахуй!

                                    Comment


                                      Neatrodo įtikinamai toks paaiškinimas...

                                      Comment


                                        Įdomu, o kaip kokiam Pekine, Paryžiuj ar Niujorke - vieni betonuoja, o kiti aplinkui sėdi, rūko, laukia? Absurdas ir paaiškinimai absurdiški. Na, neįtikima ir tiek...
                                        Paskutinis taisė Missoni; 2017.04.06, 12:16. Priežastis: pataisymas
                                        Keliauju per Lietuvą

                                        Comment


                                          Ten "po dūmais" galima perskaityti ir rimtesnių paaiškinimų:
                                          Jis aiškino, kad kai kurioms atraminėms ir pamatinėms konstrukcijoms, taip pat komunikacijų infrastruktūrai karpyti reikia papildomos įrangos. "Ją šiuo metu ir esame užsakę."

                                          Suprask:
                                          Metodas, kuriuo ardėme ne visai pasiteisino, reikia taikyti kitokius būdus, o tam reikia ir kitos techninkos, ir laiko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X