Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelione i Vilniu :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kelione i Vilniu :)

    Na va isipilde viena is seniai lauktu mano svajoniu tai kelione i Vilniu Lapkricio 20d is klp iswykom i "nauju galimybiu miesta" tad tik iwaziuojant i vln ispudis zweriskas, iskarto matosi kaip viskas auga grazeja dideja bei keiciasi I akis iskart krenta zaliasis dangoraizis Dideli ispudio mums visiems paliko versko trikampis Pagaliau savo akimis pamaciau Europa, savivaldybe,ir t.t Tik kas pasirode keista kad salia Akropolio tokia apleista vieta, girdejau jog ten stadionas turejo buti...Kas idomiai atrodo kad aplinkui matosi vien kranai tad pagalwojau kad po 3 metu Vln nebeatpazinsiu.Dar kas patiko tai naujosios pozemines perejos, su komercinemis patalpomis .Karaliaus mindaugo tilta isiwaizdawau kitoki, man jis pasirode per prastas (turiu omeny jo iswauzda, o del stiprumo tai zinau kad atlaiko nemazai) Krc net nebezinau ka pasakyti...tiesiog man ispudziu liko daug...Dar iki siol neiseina naktinio Vilniaus vaizdai...Tie ekranai kur gatvese stovi tikrai atrodo ispudingai Vnz VILNIUS yra tikrai siuolaikiskesnis nei pries 2 metus (tada paskutini karta ten buwau) Seip si karta i sostine vaziawau tik delto nes norejau pamatyti aukstuminius pastatus, bei sugunde kvietimas i lnk bara Ir tikrai manau kad Vilnius vertas to "Nauju galimybiu miesto" vardo
    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

    #2
    Smagu, kad tau patiko. Manau tiems, kurie Vilniuje gyvena, nelabai ir pasistebi tokie pokyčiai Lauksim atvykstant dar po poros metelių
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Mes patys pora dienu pasedeje ir iseje i miesta galim amo netekt kuria diena

      Comment


        #4
        Pokyciai tikrai nera nepastebimi ir tiems, kurie cia gyvena (bent jau man), taciau pasiziurejus i pokycius kai kuriuose kituose pasaulio miestuose, pasidaro aisku, kad tie musu "pokyciai" is esmes yra labai kuklus
        Nors aisku ir tai yra gerai.

        Comment


          #5
          Patikekit manimi kaip buwau pries pora metu ten tai buwo eilinis miestas su sawo senamisciu istorija ir bla bla bla...O dabar wien iwaziawus i Vilniu iskart matosi kad miestas kyla, forizonte vien kranai Statybu aikstele Is tiesu vilnius atrodo tikrai graziai SUPER, o sakykit kas per dangoraizis yra tarp reval hotel Lietuva ir europos per viduriuka Jis iswis neapswiestas naki, gaila kad europa nakti mazai apswiecia savivaldybe atrodo liuxiskai
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment

          Working...
          X