Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kalniečių PC rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    o vidiniam kieme jau seniai kaskas tvarkoma... ?

    Comment


      #42
      Parašė fotopilotas.lt Rodyti pranešimą
      ne kino, o videosalė
      O kuo skiriasi kino salė nuo video salės?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #43
        Konkrečiai toj (galbūt) nebuvau, bet kiek pamenu, tais laikais teko žiūrėt Terminatorių per televizorių, o salė buvo ne ką didesnė negu eilinis mokyklos kabinetas. Galbūt toks ir skirtumas

        Comment


          #44
          man būti neteko, buvau dar mažas bet kiek pasakoja tėvai, tai susirinkdavo 20 žiūrovų ir žiūrėdavo filmą iš videko per teliką
          AerialMedia.LT
          žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

          Comment


            #45
            Visgi nugriovė. Nafyg. Vakar nuomoti sunkvežimiai jau išsivežė plytas, arba tiksliau - tai, kas liko iš jų. Gaila, nuotraukų neįdėjau ankščiau, dėl laido stokos. Greitai padarysiu fotoatnaujinimą.

            Comment


              #46


              Štai, persiprašau už kokybę, persiųstas keletą kartų, ir niekaip neišsivalau objektyvo. Rodos, apnašos iš vidaus. Na gerai, tam ne tema. Šiandien tas pats Bobcat'as ir sunkvežimis, keli statybininkai naikina likusias sienas. Duodu kokias dvi dienas. Čia fotografija, berods penktadienio.

              Comment


                #47
                Parašė fotopilotas.lt Rodyti pranešimą
                man būti neteko, buvau dar mažas bet kiek pasakoja tėvai, tai susirinkdavo 20 žiūrovų ir žiūrėdavo filmą iš videko per teliką
                paciam teko ziuret. Atsimenu kaune , buvusiam azuolyno kine, kazkokia gipsine pertvara, telikas ir baisios kokybes video... o uz pertvaros ziuri kazkas kita filma...garsas girdisi... vaizdas ir garsas siaubingi...20 zmoniu sedi...bet tai buvo vienintele galimybe paziuret holivudiniu filmu
                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                Comment


                  #48
                  Vel viska griauna ,geriau senamiesti tvarkytu ,o sita kazkaip irgi galima buvo renovuot.

                  Comment


                    #49
                    Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                    Vel viska griauna ,geriau senamiesti tvarkytu ,o sita kazkaip irgi galima buvo renovuot.
                    Manau Kalniečių PC tvarko privatus kapitalas. O logiškai man paaiškink, ką privatus kapitalas Senamiestyje galėtų tvarkyti? Ne sau priklausančius pastatus?
                    Beje, ar Kalniečių PC griauna? Kada dalį pastato pagriovė, tai nereiškia, kad griaus visą.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #50
                      IMO, ta dalis labai "parazitinė" buvo. Kiek pačiam teko žiūrėti, su kitom dalim nieko nevyksta, o dabar kiek mažesnėm pajėgom valo tai, kas liko po jų uraganinio griovimo. Atlaisvins erdvę, kaip minimum. O gal ir kažką darys. Dabar ten uždengta, gal įsmuksiu pasižiūrėti. Kada nors.

                      Taisymas: Beje, nežinau, kiek jum pravers ta informacija, tačiau visa ten naudojama įranga - nuomota, o darbininkai bent jau nepriklauso jokiai didelei kompanijai, nes tos ir savo įrangos turi, ir kitų būdų pasireikšti turi.

                      Comment


                        #51
                        Pašalintas viršutinis pastolių aukštas. Keli darbininkai sukiojosi prie Savanorių pr. pusės. Dabar, pasižiūrėjus į tą pastatą, atrodo, kad pašalinus tas dalis užtektų labai nedidelio patvarkymo, ir jis ten visai puikiai įsipaišo .

                        Comment


                          #52
                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                          Pašalintas viršutinis pastolių aukštas. Keli darbininkai sukiojosi prie Savanorių pr. pusės. Dabar, pasižiūrėjus į tą pastatą, atrodo, kad pašalinus tas dalis užtektų labai nedidelio patvarkymo, ir jis ten visai puikiai įsipaišo .
                          Tai kaip suprantu, tiesiog dalis pastato nugriauta - sumažinta erdvė.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            #53
                            Bus dar pristatoma dalis, tik ne anksčiau kaip pavasarį. Projekto matyt neteko, bet info iš investuotojų.
                            Who is Zaiza?

                            Comment


                              #54
                              Parašė Luigi Rodyti pranešimą
                              Bus dar pristatoma dalis, tik ne anksčiau kaip pavasarį. Projekto matyt neteko, bet info iš investuotojų.
                              jei reiktu lazintis sakyciau - stiklainis

                              Comment


                                #55


                                Visai norėčiau, kad tas lažybas prakištum .

                                Comment


                                  #56
                                  Jei sita griaus tai bus kaip su merkurijum ,bet maciau ,kad pagriove ir nustojo uzdejo celofana ir tuom viskas baigesi.

                                  Comment


                                    #57
                                    Šitie protingesni - griauna gabaliukais. Ir jie, mano žiniom, išties sudarys paprastą laisvą plotą. Kai kur jo nebus, bet ten irgi, kokią sieną perstatinės, ar kažkas tokio. Dėl to rekonstrukcijos ryškiai nesimatys, bet ji vis dėlto daroma, ir mano nuomone, už jų pačių pinigus. Todėl ir neskuba, ir nieko žaibiško nedaro.

                                    Tas išsikišimas seniai nugriautas, dabar eina gilyn.

                                    Comment


                                      #58
                                      Lėtai stato kaip tik todėl, kad ne už savo pinigus - bankas labai atidžiai žiūri kiek ir kam pinigų duoda.
                                      Mano supratimu priestatas dygs iš galinės pusės, kur išgriauta lauko siena nuo Savanorių prospekto žiūrint į dešinę nuo Maximos, šiuo metu ten turėtų vykti metalinių kolonų ir sijų montažas, tik gal dirba užsidangstę.
                                      Who is Zaiza?

                                      Comment


                                        #59
                                        Man ten ta vieta iš viso primena jovalą. Būtų mano valia viską lauk versčiau su visu turgumi ir pan.

                                        Comment


                                          #60
                                          Ten buvo jovalas, nes ten buvo daug tu62io ir purvino ploto. Jį išvalius, gautųsi visai pakenčiamai. Na, kaip buvo. Vidutiniškai. Bet man pačiam jau įdomu, kokiu keliu jie pasuks - ar derinsis prie jau buvusio stiliaus, ar darys stiklianių, panašų į Aušros Medicinos Centrą kitoje gatvės pusėje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X