Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų renovacija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Šildomas grindys galėtų būti tik pirmame aukšte įėjus per duris. Nestovėtų sniegas, vanduo ir mažiau purvo neštųsi. O kitur pilnai pakanka radiatoriaus. Jei laiptinėje geri langai sudėti ir durys tai manyčiau pilnai pakaktų ir 16 laipsnių šilumos. Laiptinėje niekas gi negyvena, o tik praeina porą kartų per diena. Nebent laiptinė labai jau siaura ir išlindus į išorę visas laiptinės blokas, jei dar stiklinė, tada be šildomų grindų nelabai ką geresnio ir būtų galima sugalvoti.

    Comment


      #42
      buvo vakar bendrijos susirinkimas, pristatinėjo renovacijos reikalus, buvo iš agentūros prižiūrinčios moteris atėjusi, pasakė kiek kainuoti investivinis projektas, kad sužinoti sąmata ir t.t. aišku rėksnės moterys iškart NEEEE ir viskas, net nebuvo įmanoma padiskutuoti, kad verta tą planą pasidaryt... bandžiau sakyti čia minėtus skaičius, kiek mažiau žmonės moka, bet protingųjų tačiau niekuo nesidominčių bobelių neįtikinau... gal kas galėtų pasidalinti sąskaitomis iki renovacijos ir po jos? galima ir per pm, labai padėtumėt dėl šito reikalo. ir dar svarbus klausimas - kaip suprantu dabar tik 15% valstybė kompensuoja? lyg ir eina kalbos, kad padarys 50%?

      Comment


        #43
        Parašė represser Rodyti pranešimą
        Turbūt ir pats supranti, ką reiškia pakeisti vieną radiatorių ir ką reiškia visose laiptinės perdangose išvedžioti vamzdžius, kloti naujas grindis ir t.t. Laikas, darbų sudėtingumas ir kaina iš skirtingų galaktikų. Bet tiesą pasakius visai norėčiau tus namus apžiūrėti gyvai. Tik noriu paklausti, ar tie namai renovuoti buvo ar yra visiškai naujos statybos?
        aš ir nekalbėjau apie darbų sudėtingumą ir jų atlikimo kaštus nors eksplotacinės išlaidos tikėtina būtų mažesnės.
        Mano paminėti namai yra naujos statybos.

        Dėl didesnės finansavimo dalies -> http://vzinios.lt/straipsnis/2011/05...teorine_PAPIL2 kas yra virš "šakėmis ant vandens"

        Comment


          #44
          Parašė AllFOLK Rodyti pranešimą
          aš ir nekalbėjau apie darbų sudėtingumą ir jų atlikimo kaštus nors eksplotacinės išlaidos tikėtina būtų mažesnės.
          Mano paminėti namai yra naujos statybos.

          Dėl didesnės finansavimo dalies -> http://vzinios.lt/straipsnis/2011/05...teorine_PAPIL2 kas yra virš "šakėmis ant vandens"
          Na matai šita tema apie daugiabučių renovaciją, dėl to ir sakau, kad nematau pliusų tame ką tu pasiūlei. Beje eksploatacinės išlaidos mažesnės? Įsivaizduok radiatoriaus avariją ir šildomų grindų. Ką lengviau suremontuoti?
          Naujos statybos atveju tavo minėtas variantas gal ir turi jau šiokių tokių pliusių, žinoma priklauso nuo situacijos kaip vienas prieš mane parašė. O šiaip tai viskas ir atsiranda nuo tokių iš pirmo žvilgsnio kvailų idėjų. Net nebūčiau pagalvojęs aš, bet ką gali žinoti

          Comment


            #45
            Topoliu g. 2 namo renovacija. Darbus atlieka UAB "Autairas"





            Comment


              #46
              Sveiki,
              kaip žadėjau kelios foto iš jau beveik pabaigtos renovacijos šiame name...




              Apšildymo darbai pabaigti.
              Šiuo metu daroma paskutinė renovacijos dalis - šildymo mazgų, radiatorių keitimas.
              Šildymo sistema (įrengta rūsyje) automatiškai palaikys nustatytą šilumą. Butuose įdės radiatorius sureguliuotus pagal patalpų plotą.

              Man asmeniškai keista, kad neįrengė butuose skaitliukų, būtų žymiai daugiau sutaupę šilumos ir pinigų.

              Renovacijos kaina.....

              Comment


                #47
                Ir skardos tos...
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  #48
                  Aišku skardos nėra labai estetiškai patrauklios, bet bent jau ilgaamžės. Žinant kaip kokybiškai pas mus nutinkuoja ir nudažo išorines sienas, tai didelė tikimybė, kad ši skarda po kokių 5 metų bus gražiausia fasado dalis.

                  Comment


                    #49
                    skardos tai isties gan slykstokai atrodantis vaizdas...

                    Comment


                      #50
                      Nemuno krantinė 30 netvarkytas, šalia toks pats namas renovuotas:



                      Comment


                        #51
                        [QUOTE=negative;558823]Nemuno krantinė 30 netvarkytas, šalia toks pats namas renovuotas (...)

                        Puikuma. Sutvarkai fasadą ir skurdo (bent išoriškai) nebelieka. Jeigu dar balkonai būtų neįstiklinti (arba visi įstiklinti), tai išvis gerai būtų.

                        Comment


                          #52
                          Parašė negative Rodyti pranešimą
                          Nemuno krantinė 30 netvarkytas, šalia toks pats namas renovuotas (...)

                          Puikuma. Sutvarkai fasadą ir skurdo (bent išoriškai) nebelieka. Jeigu dar balkonai būtų neįstiklinti (arba visi įstiklinti), tai išvis gerai būtų.
                          Tai kad matomi iš foto balkonai visi ir yra įstiklinti. Man tik įdomu, antroje nuotraukoje matomi kyšantys vamzdžiai iš fasado labai panašūs į turbo kaminus. Ar tai reiškia kad renovuota pilnai ir šildymo sistema kiekviename bute įdiegiant dujinį katilą ir šildantis kiekvienam atskirai..? Ar tai tik ventiliacija.. ?

                          Comment


                            #53
                            man orginalus labiau patiko. Dabar keistokai atrodo, spalvos sau, o pastato architektura sau...

                            Comment


                              #54
                              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                              Tai kad matomi iš foto balkonai visi ir yra įstiklinti. Man tik įdomu, antroje nuotraukoje matomi kyšantys vamzdžiai iš fasado labai panašūs į turbo kaminus. Ar tai reiškia kad renovuota pilnai ir šildymo sistema kiekviename bute įdiegiant dujinį katilą ir šildantis kiekvienam atskirai..? Ar tai tik ventiliacija.. ?
                              Pirmam aukšte neįstiklinti

                              Comment


                                #55
                                Parašė Knope Rodyti pranešimą
                                Pirmam aukšte neįstiklinti
                                Pirmam aukšte ten balkonų išvis nėra

                                Comment


                                  #56
                                  Namas tikrai grazus bet dabar aplinka visai nebedera ;D

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                                    Namas tikrai grazus bet dabar aplinka visai nebedera ;D
                                    Jo, čia iššūkis. Belieka tikėtis, kad akivaizdus kontrastas paskatins gyventojus keisti ir aplinką. Aš tai tik tokią viltį turiu. Bet čia praeis kokie 30 metų, kol tai parūps

                                    Comment


                                      #58
                                      Na jei ryžosi renovacijai, tai reiškia, kad gyventojams tikrai ne vis tiek, kur ir kaip jie gyvena, tad tikėtina, kad ir aplinką susitvarkys, nes tai tai tik smulkmena, palyginus su visu namu.

                                      Comment


                                        #59
                                        Man asmeniškai keista, kad neįrengė butuose skaitliukų, būtų žymiai daugiau sutaupę šilumos ir pinigų.
                                        Renovacijos kaina.....
                                        Kas galit paaiškinti, kodėl devyni butai nuo apačios mokėjo už langų keitimą laiptinėje, bei radiatorių keitimą brangiau nei likę butai??? Kas čia per skaičiavimo stebuklai. Nes normalioje praktikoje bendri dalykai skaičiuojami pagal butų skaičių. Ne nuo plotų ar dar kažko.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė kempas Rodyti pranešimą
                                          Kas galit paaiškinti, kodėl devyni butai nuo apačios mokėjo už langų keitimą laiptinėje, bei radiatorių keitimą brangiau nei likę butai??? Kas čia per skaičiavimo stebuklai. Nes normalioje praktikoje bendri dalykai skaičiuojami pagal butų skaičių. Ne nuo plotų ar dar kažko.
                                          Paskutiniuose butuose didesnės patalpos ir daugiau kambarių. Dvejose laiptinėse po 3 butus vienam aukšte, o trečioje laiptinėje po du butus todėl moka ir už laiptinių langus brangiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X