Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "IRIS" prekybos salonas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KAU] "IRIS" prekybos salonas Kaune

    Sveiki,

    norėjau jūsų, tai yra kauniečių ir miesto svečių, kokia jūsų nuomonė yra apie interjero saloną "IRIS" Kaune, Savanorių pr. 288? Man jūsų nuomonė svarbi. Tikrosios priežasties nesinori atskleisti

    Laukiu jūsų pasisakymų... Ačiū
    You've got one life! Live it!

    #2
    Atskleisk priezasti tikrai idomu... nu panevezyje kiek teko lankytis ir ka pirkti del remonto...tai puse bedosD tik kainos nemazos...

    Comment


      #3
      keistas klausimas.
      nuomone lygiai tokia pat kaip ir apie visus kitus stat. medz. prekybininkus.

      Comment


        #4
        Šiaip dažnai būna, kad kažko kažkas neranda, kad aptarnavimas prastas ir t.t..... Todėl klausimas nemanau, kad yra keistas.
        You've got one life! Live it!

        Comment


          #5
          Būtent - aptarnavimas apgailėtinas. Reikėjo daug plyteliu (daug), o kadangi esu pakankamai jaunas, tai matyt pasirodžiau nerimtas klientas nes kitaip tokio aptarnaimo nesuvokiu. Tiksliau jokio aptarnavimo, nes nieks nepriėjo, nieks nepaklausė ko reik, ko nereik (o sukinėjaus gan nemažai) sėdėjo ir vaidino kad dirba prie stalų Plytelių apsipirkau EuroTope, pribėgo iš kart, išrinko plyteles, vos ne išbučiavo ir pan.

          Comment


            #6
            /\ ieškojau lovos, prieškambario komplekto, tai sėdėjo ausis suglaudę, kol pats nepriėjau ir nepasiteiravau, kas čia galėtų padėti, tol niekas į mane beveik dėmesio nekreipė

            Comment


              #7
              Na su tuo aptarnavimu tai kaip kada, jei nieko nenori pirkt, tik apsižiūrėt, tai kartais nervuoja, kai vos įėjus jau klausia gal padėt... Toks perdėtas mandagumas O kai nori pirkt ir nieks nepadeda irgi negerai, bet juk neproblema pačiam paklausti? Na aišku jei jau labai susidomėjęs ir ilgai sukiuojies, tai galėtų ir patys prieiti, o apie IRIS nuomonės neturiu... Man ten ir atrodo gana brangi parduotuvė...

              Comment


                #8
                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                Na su tuo aptarnavimu tai kaip kada, jei nieko nenori pirkt, tik apsižiūrėt, tai kartais nervuoja, kai vos įėjus jau klausia gal padėt... Toks perdėtas mandagumas O kai nori pirkt ir nieks nepadeda irgi negerai, bet juk neproblema pačiam paklausti? Na aišku jei jau labai susidomėjęs ir ilgai sukiuojies, tai galėtų ir patys prieiti, o apie IRIS nuomonės neturiu... Man ten ir atrodo gana brangi parduotuvė...
                Manau mažesnė problema pasakyti kad atėjau tik apsižiūrėt, nei eiti kažkur ir ieškoti kas galėtų parduot prekę

                Comment


                  #9
                  Apie Kauno Iris nieko pasakyti negaliu, bet Vilniaus Iris tinka toks pasakymas - kam pirkti gerokai brangesnes plyteles ar kitas medžiagas iš Iris, jei tokių pačių tik pigiau gali nusipirkti kitose parduotuvėse.
                  Parašas :)

                  Comment


                    #10
                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Sveiki,

                    norėjau jūsų, tai yra kauniečių ir miesto svečių, kokia jūsų nuomonė yra apie interjero saloną "IRIS" Kaune, Savanorių pr. 288? Man jūsų nuomonė svarbi. Tikrosios priežasties nesinori atskleisti

                    Laukiu jūsų pasisakymų... Ačiū
                    Pries metus teko busta isirengineti, tai ir Irise kai ka pirkau, bet is esmes tai smulkmenas (apdailos juostas, glaista plyteliu tarpams, bet tik todel, kad salia darbo ir del tokiu nieku kitur nebuvo kada vaziuoti), nes kazkaip pasiklausius kaip jie su nepatenkintais klientais bendrauja tai begti kuo toliau panorau - moteriske norejo grazinti nekokybiska maisytuva, tai jie vos nereke ant jos.. siaip jei plyteles domina tai labiausiai 1000 plyteliu rekomenduociau, tik juos del pristatymo terminu reikia paspausti, kainos ju tikrai geros, dar ir pasidereti galima. Jei reikia santechnikos - Tavydas (galia prie Muravos degalines) arba Muresta (bet ten irgi labai letai pristatineja), pas abu geru nuolaidu gali tiketis.

                    Comment

                    Working...
                    X