Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Nemuno gatvėje:
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      #62
      Originalus kadras. Tikrai į šią gatvę tokio gabarito transporto priemonės retai užsuka.

      Comment


        #63
        Tai kaip ten ištikrųjų Prodigal Stranger ? Ar įsigyjo KLAP naują MB autobusą ar ne ?

        http://fotobus.msk.ru/photo/273068/

        Comment


          #64
          Šiandien.
          Prie Autobusų parko Klaipėdoje:
          Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.18, 19:44.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            #65
            Susiję pranešimai atkelti iš temos Viešojo transporto fotogalerija.
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              #66
              Atėjo metas ir Klaipėdai kokį nors autobusą išbandyt

              http://www.verslosavaite.lt/index.ph...autobusas.html

              Comment


                #67
                nesuprantu kuo tie Solariai žavi.. Man jie nepatinka, kokybe tikrai nepasižymi, plius nėra stabilūs.. Kažkaip labiau tikėčiau investicija į kokį MB, Volvo autobusą, o ne Solarį..

                Comment


                  #68
                  Solariai žavi kaina
                  O miesto politikams vis tiek dzin, jie juk autobusais nevažinės, tai ir renkas pigiausią variantą, nesvarbu jiems kiek metų laikys tas pigus daiktas, jų valdžioj jau nebebus

                  Comment


                    #69
                    Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                    Solariai žavi kaina
                    O miesto politikams vis tiek dzin, jie juk autobusais nevažinės, tai ir renkas pigiausią variantą, nesvarbu jiems kiek metų laikys tas pigus daiktas, jų valdžioj jau nebebus
                    Reikalavimus konkurso dalyviams pateiks autobusų parkas, kurio vadovams nėra tas pats, kokie autobusai važinėja.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      #70
                      Manau, metas atnaujinti Klaipėdos autobusų galerija. Praėjusį ketvirtadienį sumaniau apvaikščioti pietinę dalį. Ieškojau privatininkų bazių. Pasisekė, nes suradau abi. Taigi pradedam:

                      Setra S215ÜL, Liubeko gatvėje


                      MAN SL 202, 2 maršrutas, UAB "Pajūrio autobusai", Kurėno stotelė, Taikos prospektas


                      Mercedes Benz O 407, KLAP 60, 18 maršrutas, Taikos prospektas


                      Pačiame miesto pakraštyje, Žardupės gatvėje užtikau "Pajūrio autobusų" MAN SL 202


                      MAN NG 272, KLAP 87, Jūrininkų stotelė, Taikos prospektas
                      Paskutinis taisė groundzer; 2011.02.14, 20:20.

                      Comment


                        #71
                        Pietų metas. MB 407, KLAP 57, Šilutės plentas




                        Šalia KLAP priklausančio MB stovėjo ši Setra S215H. Šiuo autobusu vežami įmonės "Mars Lietuva" įmonės darbuotojai

                        Comment


                          #72
                          Gerai pažįstamos vietos - Pietų Klaipėda. Ačiū už nuotraukas.

                          Comment


                            #73
                            Vienas iš naujų "Pajūrio autobusų" pirkinių MB O 405 N2. Autobusas priklausė Hamburge dirbančiam privačiam vežėjui: Orthmans Reisedienst GmbH. Autobusas tądien dirbo 6 maršrutu. Mogiliovo gatvė


                            Salono vidus


                            Vairuotojo vieta


                            Ir galiausiai, pasisekė "pagauti" naują "Gintarinio vairo" pirkinį MAN NL222. Autobusas priklausė Rheinbahn Düsseldorf kompanijai. Išlaikytas išties gerai. Autobuse sumontuotas naujesnės kartos vairuotojo prietaisų skydelis.




                            Salono vidus

                            Comment


                              #74
                              Tikrai MAN NL 222 lb grazei išsilaikęs, esu važiavęs Klaipėdoj autobusais tai manau reiktu ne 4 durų bet 5 arba 6 dviašiu nes lb sunku išliupti kai buna autobusas pilnas.

                              Comment


                                #75
                                Taigi, pora nuotraukėlių į šią temą:



                                www.autobusas.4l.lt +
                                www.facebook.com/Autobusas4l

                                Comment


                                  #76
                                  ar Klaipėdos gatvėmis važinėja 18metrų ilgio 4durų "MB"? prieš porą metų buvau pajūryje, tai mačiau tokį autobusą
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    #77
                                    Važinėja dar jis http://fotobus.msk.ru/photo/301401/
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      #78
                                      Prieš porą savaičių mačiau važinėjantį.

                                      Comment


                                        #79
                                        Atrodo, turiu šio autobuso nuotrauką. Ją ir daugiau nuotraukų iš Klaipėdos pasistengsiu įkelti artimiausiu metu.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          #80
                                          rodos kiek neįprasta matyt "MB" autobusą su keturiom durim
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X