Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    6 mikriuko keleiviai Vilniuje avarijoje su šviesaforo nestebinčiu autobusu. Video

    Reik tikėtis nestipriai.
    Autobusas buvo po reiso. Matyt pavargę.
    Paskutinis taisė Fulgur; 2017.03.10, 09:52.

    Comment


      Šiandien. 309 ir sunkvežimio nežymi, bet daug problemų sukėlusi avarija...
      Kaip supratau iš vairuotojo buvo kažkaip taip:

      Raudonas - Troleibusas
      Žalias - Sunkvežimis
      (C) maps.lt
      Pradžioj sunkvežimio vairuotojas pripažino kaltę ir dėl to abi TP buvo patrauktos iš įvykio vietos, bet po to sunkvežimio vairuotojas pradėjo spyriotis ir buvo iškviesta Policija, ir tada prasidėjo bylinėjimasis iki amžinybės. Sunkv. Vairuotojas pradėjo kurti pasakas, kad neva troleibusas buvo sustojęs toje stotelėje (Nors ten po 6T panaikinimo joks troleibusas nestoja...), dar paskui pradėjo kaltink kažkokia mergina su mašina, kuri jį neva prispaudė, žodžiu "pekla"... Pabaigos nelaukėme, bet iš Policininkų kalbų supratau, kad kaltas liks sunkvežimio vairuotojas, nors realiai išsiaiškinti kaltininką kaip jie patys sakė "nelabai ir įmanomą"...

      Nuostolis nebuvo didelis, kam reikėjo tiek nesąmonių sunkvežimio vairuotojui sukelti...
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Šiandien ryte 6 forto žiede buvo troleibuso ir takso susidūrimas. Troleibusas priekiu atsitrenkė į takso šoną, nr nemačiau

        Comment


          Šiandien 19:24 Pramogų arenos stotelėje link Licėjaus stotelės parūko MAN'as #4013 dirbęs 5G maršrute. Mėlyni dūmai sklido iš kairiojo galinio rato. Dūmai pasirodė sustojus sankryžoje Kareivių g.-Kalvarijų g.- Ozog. Vairuotoja jau sustojus stotelėje pradėjo gesinti ratą gesintuvu.

          P.S. Tai ne balandžio 1-osios pokštas

          Comment


            507 galas apgadintas :
            http://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=74274840

            Comment


              Nesunkiai apgadintas Kuršėnų AP 262.
              http://etaplius.lt/i-taksi-atsitrenk...ti-kito-reiso/

              Comment


                Girtas jaunuolis Naujojoje Vilnioje atakavo maršrutinį autobusą

                Gegužės 8 d., apie 20.15 val., Vilniuje, Pramonės g., visuomeninio transporto stotelėje, girtas (2,09 prom. alkoholio) Darius B. (gimęs 1996 m.) spyrė ir suskaldė maršrutinio autobuso Nr.31, važiuojančio maršrutu Naujoji Vilnia-Stotis, priekinį stiklą bei, paėmęs du akmenis, metė į kabinoje sėdintį vairuotoją.

                Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Čia paūmėjimas koks ar ką? Kauno 806 irgi stiklą išdaužė. Pavakary Kauno pilies galinėje dėl to policija buvo

                  Comment


                    Atitinkamoje stadijoje priešinosi Verygai, išreikšdamas savo protestą ataka prieš autobusą.

                    Comment


                      2017-05-04
                      Prie „Megos“ užsiliepsnojo autobusas

                      http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...tobusas-810212

                      Lyg apie šita nebuvo info forume. Įdomu taisys ar ne? Atrodo smarkiai, bet lyg kažkada vienam smarkiau kliuvę buvo tai sutaisė.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        2017-05-04
                        Prie „Megos“ užsiliepsnojo autobusas

                        http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...tobusas-810212

                        Lyg apie šita nebuvo info forume. Įdomu taisys ar ne? Atrodo smarkiai, bet lyg kažkada vienam smarkiau kliuvę buvo tai sutaisė.
                        nieko jam neatsitiko pats lygtais grįžo į parką.
                        Tiesiog murzini varikliai viskas aptekėja tepalais.

                        Comment


                          Minus vienas Neoplanas 997.


                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Kažkokie nelaimingi Neoplanai pas mus:
                            Iš pradžių degė 998, paskui 999, dabar 997 (aišku, pastarasis iš visų trijų nukentėjo mažiausiai).
                            Žinant kaip dirba 993 (o dirba ne itin gerai, bent jau kiek pastebėjau), tai irgi šviečiasi jų brolių 998 ir 999 likimas.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Kažkokie nelaimingi Neoplanai pas mus:
                              Iš pradžių degė 998, paskui 999, dabar 997 (aišku, pastarasis iš visų trijų nukentėjo mažiausiai).
                              Žinant kaip dirba 993 (o dirba ne itin gerai, bent jau kiek pastebėjau), tai irgi šviečiasi jų brolių 998 ir 999 likimas.
                              O kaip apie 994? Irgi tas pats, kaip ir 993?

                              Comment


                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                2017-05-04
                                Prie „Megos“ užsiliepsnojo autobusas

                                http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...tobusas-810212

                                Lyg apie šita nebuvo info forume. Įdomu taisys ar ne? Atrodo smarkiai, bet lyg kažkada vienam smarkiau kliuvę buvo tai sutaisė.
                                Remontuojamas. Sudegė variklio laidynas, generatoriai, oro filtro korpusas, vairo stiprintuvo tepalo ir ventiliatoriaus tepalo bakeliai, centrinio tepimo bakas, kuro vamzdeliai ir filtrų korpusai, apdegė ir išorė, išsilydė viršutinis gabaritinis žibintas, ir dar daugybė smulkmenų, kurių neverta minėti.
                                O kaip, anot straipsnio, gali užsidegti oro filtras, man nesuvokiama. Nuo generatoriaus užsidegė.

                                Comment


                                  Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                  O kaip apie 994? Irgi tas pats, kaip ir 993?
                                  993 ant ribos, o 994 tiesiog dažnai genda. 993 pastoviai su atidarytu kapotu važinėja, dėl kaitimo, ko gero.

                                  Comment


                                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                    O kaip apie 994? Irgi tas pats, kaip ir 993?
                                    994 irgi man ne itin patinka savo važiavimu, jeigu atvirai.
                                    Kaip kolega Mantas minėjo, 993 visad su pradarytu dangčiu važinėja. Ar taip pat 998 ir 999 važinėja su pradarytais variklio dangčiais, neaišku.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                      Remontuojamas. Sudegė variklio laidynas, generatoriai, oro filtro korpusas, vairo stiprintuvo tepalo ir ventiliatoriaus tepalo bakeliai, centrinio tepimo bakas, kuro vamzdeliai ir filtrų korpusai, apdegė ir išorė, išsilydė viršutinis gabaritinis žibintas, ir dar daugybė smulkmenų, kurių neverta minėti.
                                      O kaip, anot straipsnio, gali užsidegti oro filtras, man nesuvokiama. Nuo generatoriaus užsidegė.
                                      Iliustracija žmonėms kurie nežino apie ką kalbame.

                                      Nedubliuojant pranešimų, 637 ir 886 stovi be variklių, 623 pilnai (ir ratlankiai) perdažytas, 721 ir 750 Kauno gatvių nebematys. 750 gaila, patogūs šitie Premierai, bet tuos kaip 721 tai jau metas... metas.
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        2886 remontuojamos variklio galvutės, kertasi vožtuvai. 1637 pilnas variklio kapitalinis.

                                        Comment


                                          O šalia kuris Vanhool išrinktas? 682?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X