Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos miestai.net forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
    Grąsios tos reklamos, nori spauti kokį mygtuka ir va tau iššoka reklama, o kad išjungti reklama dar reikia pavargti, bet iš reklamų forumas gauna pinigų....
    Iš tiesų, gaila, kad daugleyje svetainių reklamų vis daugiau.

    Comment


      #22
      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Po pastabų dėl reklamos dydžio viskas susitvarkė.
      Visi žinom, kad reklamos reikalingos, bet ten buvo nesusipratimas.
      Aš neapsikentęs instaliavau AdBlock, nors šiaip esu gana tolerantiškas reklamoms. Bet kas per daug, tas nesveika

      Comment


        #23
        Reklamos miestai.net forume

        Nežinau, ar esu vienintelis, bet pastaruoju metu reklamos www.miestai.net forume tapo itin įkyrios ir sunkiai išjungiamos (reikia būti įvaldžius itin staigius mauzo judesius, jei nori pasižiūrėti forumo turinį). Nejau reklamos užsakovai tapo svarbesni nei forumo dalyviai ir ar negalima rasti "humaniškesnio" vartotojo atžvilgiu reklamų formato?

        Nežinau kaip kitiems, bet kai pasijaučiu tarsi prievartaujamas pasižiūrėti, man automatiškai įsijungia atmetimo reakcija ir nė velnio neatsimenu apie ką reklama, bet atsimenu, kad tai sunervina.

        Jei esu vienas toks, tebūnie, bet įdomu išgirsti ir forumiečių reakcijas.

        Comment


          #24
          Pastaruoju metu ir man reklamos pradėjo įkyrėt, bet pasinervini, išjungi ir toliau naršai. Nepatinka, aišku, bet ir saitui reikia iš kažko išsilaikyt.

          Comment


            #25
            jau atsibodo kas kart išjunginėti įkyrias reklamas.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              #26
              Reklamų apstu visur, čia palyginus jos dar LABAI savo vietoj. Aš, nors ir esu tikrai lietuvis, bet džiaugiuosiu už tai, kad miestai.net įkūrėjai, sūkurę šią puikią erdvę mums visiems, dabar iš to ir duoną valgyti gali. Ir baikit mykt, gnydos esat ir ką bepadarysi vis vien atsiras dėl ko verkti.
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                #27
                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                Reklamų apstu visur, čia palyginus jos dar LABAI savo vietoj. Aš, nors ir esu tikrai lietuvis, bet džiaugiuosiu už tai, kad miestai.net įkūrėjai, sūkurę šią puikią erdvę mums visiems, dabar iš to ir duoną valgyti gali. Ir baikit mykt, gnydos esat ir ką bepadarysi vis vien atsiras dėl ko verkti.
                Skundimasis dėl reklamos nėra gnydiškumas - tai normalu. Tavo požiūris šiuo atveju nelabai dera. Dėl reklamos žmonės ir turi būti nepatenkinti, o forumo administracija ir turi į tai nekreipti dėmesio - toks tas reklamos pasaulis.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #28
                  Ar taip sunku parsisiųsti AdBlock programą, ar kažkokios kitos bėdos kyla?

                  Comment


                    #29
                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                    Ar taip sunku parsisiųsti AdBlock programą, ar kažkokios kitos bėdos kyla?
                    Kad gal kai kuriuos erzina ne reklamos matymas (nes ją tikrai galima išspręst), o žinomas, kad ji čia yra
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #30
                      Palyginus su kitais rimtais puslapiais, miestuose jos labai mažai.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Palyginus su kitais rimtais puslapiais, miestuose jos labai mažai.
                        Vadinasi, puslapis nerimtas.

                        Comment


                          #32
                          Būtent. Naudoju ir nematau jokios reklamos, net nustebau pradžioj pamatęs tokią temą
                          Dear Sir,

                          Comment


                            #33
                            O aš specialiai dar paspaudžiu karts nuo karto ant tų reklamų, nes žinau jog taip papildomai kokį centą įberiu į puslapio sąskaitą. Tiems, kurie labai jomis piktinasi siūlau susisiekti su puslapio administracija, susižinoti reklamos svetainėje įkainius ir pervesti atitinkamą sumą pinigų į svetainės sąskaitą už tam tikrą svetainės laiką be reklamos ar bent jau prisidėti prie talpinimo išlaidų. Jei nei vieno, nei kito dar nepadarėt, kažkaip mažų mažiausiai negražu kažkuom piktintis ar agituoti kitus blokuoti svetainėje veikiančią reklamą.

                            Comment


                              #34
                              Senbuviai supranta, jaunimas ne Aš kaip ir pauliaK, dar retkarčiais nuvėžlioju į tas reklamas, kad centukai prikapsėtų savininkams ir žinodamas, kad reklamos užsakovai analizuoja duomenis, dar ilgiau palaikau tą puslapį įjungtą ir daugiau puslapių pravartau, bei būtinai nueinu į kontaktus ar į pirkimo funkciją
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                #35
                                Reklama yra naudinga, tiek vartotojui, tiek paslaugos tiekėjui šiuo atveju. Naudotis specialiomis programomis, kad nerodytų reklamų yra tas pats, kas vogti degtinę iš Maksimos.
                                Flickr

                                Comment


                                  #36
                                  Opera suteikia galimybę nematyti grafinės reklamos o ant tekstinės kartais ir aš paspaudžiu

                                  Comment


                                    #37
                                    Deja, forumo talpinimą reklama vos vos atperka ir vis dar gyvename iš iki 2008-ųjų sukrauto fondo. Sumažinus reklamos kiekį tektų ieškoti kitų finansavimo šaltinių.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Jeigu Donate galimybė Aš visai mielu noru, karts nuo karto paspausčiau šitą mygtuką
                                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                                      Comment


                                        #39
                                        Ko gero, nebloga idėja. Niekas nežino, kada forumą gali ištikti finansinės problemos. Galimybė prisidėti finansiškai, manau, būtų apsvarstyta tikrai ne vieno forumo nario, įskaitant mane patį.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          administracija, kuri ir gauna atlygį
                                          Ar šitą irgi reikia komentuoti ?..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X