Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21

    suprantam, Mantai gi katik po persikraustymo esam

    Comment


      #22
      Tiesa dar vienas blogas dalykas, po tų "database errorų" dingsta nauji pranešimai ir temos (čia po klaidos dingo mano tema apie Antakalnį).

      Comment


        #23
        Taip, ačiū jozikui, kad tai anksti pastebėjo ir man pranešė. Paskutinis nulūžimas ir buvo iki 17 val. prarastų pranešimų atstatymas. Taviškė, deja, buvo sukurta iki to laiko dėl to ir dingo.

        Na buvau patikintas, kad serverio tvarkymo darbai iš esmės baigti, bet bala žino, kas gali nutikti
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          As is savo balticum ieiti i foruma negaliu Dabar informa. Kazi ar geras zingsnis buvo pereiti i si serveri.. Kiek matau dug problemu...
          %)

          Comment


            #25
            Kaip suprast negali, kodėl? Gal pamėgink adresu http://miestai.sutartis.net, nes gali būti su nukreipimu bėdos

            Na šiandein gan švariai praėjo, tik 2 kartus klaidos kažkam įvyko, kai vakar buvo virš 1000.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              kur dingo Palanga 2005 sausį, prospekte. Atsidarau, o ten tuscia?
              Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

              Comment


                #27
                Primink dar, kas ją siuntė ir kokios ten nuotraukos buvo. Pamenu liutass kažkokias siuntė, bet ar ten ta pati tema?

                Tema turbūt ištrinta, nes nerandu net savo archyve. Ji galėjo būti ištrinta dėl neveikiančių nuotraukų, nes su sveikom tikrai nebūčiau šalinęs.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  http://miestai.sutartis.net/showthread.php?t=914

                  Temos pavadinimas likes ir daugiau nieko... Net neisivaizduoju kas ten buvo...
                  Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                  Comment


                    #29
                    Aha, na tai forumo kilnojimo pasėkmė, tik mąstau, kodėl pranešimai dingę. Bandysiu dar pasiknist.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Parašė Draugelis
                      http://miestai.sutartis.net/showthread.php?t=914

                      Temos pavadinimas likes ir daugiau nieko... Net neisivaizduoju kas ten buvo...
                      Tvarkoj, tai buvo tiesiog originalios temos klonas. O originali tema (su pranešimais ir nuotraukom) randama čia

                      http://miestai.sutartis.net/showthread.php?t=913
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE I'm AAAALIVEEEE whahaha... Blin jau galvojau neteks cia apsilankyti Niekas manes nepasiilgo? Pagaliau leido mano IP turbut. Dziaugsmo dabar pilnos kelnes
                        %)

                        Comment


                          #32
                          Hehe, šaunu, kad pavyko prisijungt
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Jei ka tai man atrodo jog nebesisuka pranesimu skaitliukas 275 ir stovi vietoj kelinta diena, nieko svarbaus

                            Comment


                              #34
                              Parašė specz
                              Jei ka tai man atrodo jog nebesisuka pranesimu skaitliukas 275 ir stovi vietoj kelinta diena, nieko svarbaus

                              Jei vien tik cia rasai, todel ir stovi

                              Comment


                                #35
                                Parašė specz
                                Jei ka tai man atrodo jog nebesisuka pranesimu skaitliukas 275 ir stovi vietoj kelinta diena, nieko svarbaus
                                Apie Forumą, Miestai.NET bei Prospekte pranešimai nesiskaičiuoja
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Kažko man pradeda nebepatikti tie nauji namai forumo.
                                  Nžn bet dažnai iš vis į diskusiju direktorija ilįst neina, nekalbant jau apie tokį va nuotraukų žaidimą.

                                  Comment


                                    #37
                                    Šiek tiek paaiškink plačiau, nes labai sunku suprast, ką norėjai tuo pasakyti
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Mantaz
                                      Šiek tiek paaiškink plačiau, nes labai sunku suprast, ką norėjai tuo pasakyti
                                      Na šiendien kažkokios temos neatidarė (nepamenu berods Klp ir jos architektūra.....).pasiūlė i serverį kreiptis.
                                      Na dar va Mosk ankščiau idėjo nuotrauką o dabar neišeina.
                                      O didžiausia bėda tai kad (na būtent man): Miestai.net puslapį atidaro, o diskusijų prieigos ne. Apačioje kur afišuojamos naujausios temos, jų išviso nėr.O vakar iš vis nepriėjau prie Miestai.net.kažkur iki 10 ryto.
                                      Visos bėdos vyksta kiek pastebėjau ryte. kodėl.Gal tokiu metu mėgoti reik

                                      Comment


                                        #39
                                        Na čia ne toje temoje, kurioje reikia diskutuojame, tad šį mūsų pokalbį tuojaus perkelsiu į temą "Klaidos forume" forume "Apie forumą" (<= bene surimavau )


                                        Parašė Tomasl
                                        Na šiendien kažkokios temos neatidarė (nepamenu berods Klp ir jos architektūra.....).pasiūlė i serverį kreiptis.
                                        Na dar va Mosk ankščiau idėjo nuotrauką o dabar neišeina.
                                        O didžiausia bėda tai kad (na būtent man): Miestai.net puslapį atidaro, o diskusijų prieigos ne. Apačioje kur afišuojamos naujausios temos, jų išviso nėr.O vakar iš vis nepriėjau prie Miestai.net.kažkur iki 10 ryto.
                                        Visos bėdos vyksta kiek pastebėjau ryte. kodėl.Gal tokiu metu mėgoti reik
                                        Kai neatidarė temos, tai čia serverininkai kažką taisė ir trumpam išjungė duombazės palaikymą. Dėl nuotraukų dėjimo, tai nepykit, čia visai nesusiję dalykai, t.y. jei kažkas neįdeda nuotraukos, tai gali reikšti, jog jis to padaryti tiesiog nemoka

                                        Vakar tai taip, vėlai naktį lūžo serveris ir nebuvo to, kas galėtų tai pataisyti, t.y. serverininkai paprasčiausiai miegojo Šiaip kai gedimai įvyksta dieną jie tuojaus pat pašalinami.

                                        Beje, surasti talpyklą, kuri nelūžtų sunku ir ji kainuotų nepigiai
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Mantaz
                                          Na čia ne toje temoje, kurioje reikia diskutuojame, tad šį mūsų pokalbį tuojaus perkelsiu į temą "Klaidos forume" forume "Apie forumą" (<= bene surimavau )




                                          Kai neatidarė temos, tai čia serverininkai kažką taisė ir trumpam išjungė duombazės palaikymą. Dėl nuotraukų dėjimo, tai nepykit, čia visai nesusiję dalykai, t.y. jei kažkas neįdeda nuotraukos, tai gali reikšti, jog jis to padaryti tiesiog nemoka

                                          Vakar tai taip, vėlai naktį lūžo serveris ir nebuvo to, kas galėtų tai pataisyti, t.y. serverininkai paprasčiausiai miegojo Šiaip kai gedimai įvyksta dieną jie tuojaus pat pašalinami.

                                          Beje, surasti talpyklą, kuri nelūžtų sunku ir ji kainuotų nepigiai
                                          Na teks susitaikyti.Ka jau padarysi.
                                          Kelk pokalbį ten kur jam ir vieta

                                          Comment

                                          Working...
                                          X