Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto skilties struktūra

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Gal reiketų sujungti tema VLN autobusų fotogalerija ir VLN troleibusų fotogalerija į vieną [VLN]Vilniaus viešojo transporto fotogalerija.Jeigu reikės vėliau dar ir apie eismo stebejimą.

    Comment


      #42
      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
      Gal reiketų sujungti tema VLN autobusų fotogalerija ir VLN troleibusų fotogalerija į vieną [VLN]Vilniaus viešojo transporto fotogalerija.Jeigu reikės vėliau dar ir apie eismo stebejimą.
      Nepritariu - Vilniuje yra pakankamai didelis skaičius (keli šimtai) viešojo transporto priemonių, be to, yra žmonių, kurie dominisi tik kažkuria transporto rūšimi, trečias argumentas - ne šimtas gi temų "Miestų viešasis transportas" skyriuje, kad viską grūst į vieną temą.
      Už Vilnių be tramvajų!

      Comment


        #43
        Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
        Nepritariu - Vilniuje yra pakankamai didelis skaičius (keli šimtai) viešojo transporto priemonių, be to, yra žmonių, kurie dominisi tik kažkuria transporto rūšimi, trečias argumentas - ne šimtas gi temų "Miestų viešasis transportas" skyriuje, kad viską grūst į vieną temą.
        Kad galima butų sukurti temą VLN troleibusams.Nes visur kaišiojasi tas žodis VILNIAUS.

        Comment


          #44
          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Kad galima butų sukurti temą VLN troleibusams.Nes visur kaišiojasi tas žodis VILNIAUS.
          Tegul būna taip, kaip yra. Nereiškia, kad reikia jungti fotogalerijos temas, jeigu įmonės susijungė į vieną bendrą "VVT"
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            #45
            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Tegul būna taip, kaip yra. Nereiškia, kad reikia jungti fotogalerijos temas, jeigu įmonės susijungė į vieną bendrą "VVT"
            Jokiu būdu VLN VT fotogalerijos jungti negalima. Košė gautųsi.

            Comment


              #46
              Mano nuomonė apie autobusų ir troleibusų galerijų jungimą taip pat kategoriška - ne. Pažiūrėkit kas darosi temoje „Viešojo transporto fotogalerija“ - ten sugrūsta viskas, ką tik ten galima buvo ir dar daugiau to, ko negalima. Ten kažką surasti yra praktiškai neįmanoma. Aš jau nekalbu apie stebėjimų temos prijungimą prie galerijos - vienas iš absurdiškiausių pasiūlymų. Kodėl aš, norėdamas rasti kokio troleibuso nr. 2406 nuotrauką turėsiu versti 50 puslapių su kažkokiomis sapalionėmis kur kas šiandien važiavo? VT stebėjimo tema yra labai specifinė, kaip ir VT registracijos numeriai - jas skaito ir jų tikslą supranta tik saujelė forumiečių, todėl nereikia versti jas skaityti tiems, kam tai visiškai neįdomu/absurdiška.

              Tema Viešojo transporto fotogalerija pamažu yra skaidoma į (buvusių) apskričių temas (pasivarčius temų sąrašus, jas galima rasti). Skaidomos ir tvarkomos bus ir kai kurios kitos mega temos (Viešasis transportas, tarptautinių pervežimų, tarpmiestinių-turistinių bei užsienio vežėjų autobusų nuotraukų temos.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                #47
                Gal kartais būtų galimą sukurti ir tokią temą apie nemylimus mikroautobusus kurie aptarnauja miesto, priemiesčio,tarpmiesčio ir tarptautinius maršrutus kaip ne kaip jie (gal mes ne visi to norime)yra VTdalis.

                Comment


                  #48
                  Man atrodo jie ir taip įsipaišo į bendras VT temas / autobusų fotogalerijas.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    #49
                    Per mažai priteršei savo prieštaraujančiais vienas kitam pranešimais Vilniaus tramvajaus temoje, kad reikia dar vienos šiukšlių temos?
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      #50
                      Ar reikėtų temos Troleibusai Vilniuje:istorija, dabartis,ateitis (gali būti ir trumpesnis pavadinimas). I šią temą su laiku būtų sukelti pranešimai apie troleibusų išaugojimą ir pan.

                      Comment


                        #51
                        Apie tai nėra ko šnekėti - bus vieno ar dviejų žmonių monologas - tas pats per tą patį su kažkokiais neaiškiais skaičiavimais, bei ginčai su Al1.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          #52
                          Sveiki. Aš galvoju, kad reikėtų temos [VLN] Panaikinti viešojo transporto maršrutai. Būtų labai įdomu padiskutuoti apie juos, apie tai, ar prasminga buvo juos panaikinti, ar verta būtų grąžinti, gal reikėtų pakoreguoti kitus maršrutus. Kaip jūs manote?

                          Comment


                            #53
                            Kuo https://www.miestai.net/forumas/foru...mar%C5%A1rutai netinka?

                            Comment


                              #54
                              Ta tema yra tik apie tarpmiestinius maršrutus. Kaip sakiau, aš siūlyčiau kurti [VLN] temą.

                              Comment


                                #55
                                Tai bet juk apie tai galima diskutuoti Vilniaus viešojo transporto arba Vilniaus VT istorijos temoje

                                Comment


                                  #56
                                  O šiaip tai kiekvienas pats gali sukurti temą.

                                  Comment


                                    #57
                                    Tai, kad toje temoje rašoma praktiškai tik apie tarpmiestį, nereiškia, kad negalima rašyti apie miestą.
                                    Konkrečiai Vilniaus m. istorijai yra [VLN] Vilniaus miesto viešojo transporto istorija, o fantazavimui, kaip kas galėtų atrodyti - Hobis: Viešasis transportas (planai, tvarkaraščiai ir kt.)
                                    Mano manymu galima išsiversti ir su tuo, kas yra dabar.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      #58
                                      Pritariu, beveik numirusioj VT skiltyje, daugiau temų tikrai nepadės atsitiesti

                                      Comment

                                      Working...
                                      X