Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip man labai įdomi pasirodė šitų troleibusų aušinimo sistema. Mišri sistema! Dyzelinis variklis aušinamas oru, o generatorius - skysčiu. Bent ant kuro filtro mačiau jau gana retai sutinkamą "MAGIRUS DEUTZ" logotipą.

    Comment


      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
      Šiandien į Kauno TP mačiau atitempė dar viena Berkhof ex. 5221. Metai čia gaunas 2001, tad manau ant dalių nupirko, kad kiti išvažiuotų
      Šiemet gal ir daugiau pasirodys. Kovo 21 d. vėl paskelbtas sujungtų žemagrindžių troleibusų pirkimas https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...PP=notices.asp
      Viso 8 vienetai, pagaminti ne ankščiau kaip 2001 metais.

      Kaunas su troleibusais tvarkosi geriau nei Vilnius

      Comment


        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
        Šiemet gal ir daugiau pasirodys. Kovo 21 d. vėl paskelbtas sujungtų žemagrindžių troleibusų pirkimas https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...PP=notices.asp
        Viso 8 vienetai, pagaminti ne ankščiau kaip 2001 metais.

        Kaunas su troleibusais tvarkosi geriau nei Vilnius
        Keista, turėjo būti 10vnt... :/
        Apie tvarkymasi troleibusai iš dalies tiesa iš dalies ne... Vairuotojai džiaugiasi, kad tie ilgi nevažiuojantys daugiau nei puse... Tai nafik reikia dirbt tam parke jei nepatinka... Sako tipo olandai jais ir atsikratė, kad nevažiuojantys ir tipo prasti labai, tai gal nereikėjo sudrožt jų... Situacija su tais ilgais dabar labai bloga... Nemoka prižiūrėt ir kalba nesąmones... Tikėkimės atvažiuos dar

        Ooo tas parašymas apie ex 5221 tai... data šios dienos yra 04-01 Bet būtų smagu, kad ant dalių atvarytų...
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Šiandien 045-8 sugedo prie KTK stoteles, uzkirto stabdzius -> pakeite 049 (iš rezervo). Taipogi šiandien 337-8. Reisas baigiasi KTK stoteleje. Apsisuka klinikose, atstova prie Lašo g. Stoteles.
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Panemunėje avarija dėl stabdžių?
            http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/04/0...igesi-medyje/#
            www.kaunotvirtove.lt

            Comment


              Parašė qwerty_ Rodyti pranešimą
              Panemunėje avarija dėl stabdžių?
              http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/04/0...igesi-medyje/#
              naujokas vairavo.

              Comment


                Avarija iki rėmo ir dar nedidelis gaisras? Suprantu, kad baisus trukumas, bet tikriausiai #Rip253...
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Neblogas troleibusas,palyginus dar buvo,kovo dvi paskutines savaites dirbau, kaiptik kartais ,,gazo" nepriimdavo elektriniu stabdžiu pastabdžius,kažkaip keista.

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    Avarija iki rėmo ir dar nedidelis gaisras? Suprantu, kad baisus trukumas, bet tikriausiai #Rip253...
                    tai ir kitais maršrutais pradės važiuot autobusai ne tik 8. Auksarankiai ne po tokios avarijos ne vieną autobusą atstatė nuvarys ir po kelių savaičių bus kaip naujas.

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                      Avarija iki rėmo ir dar nedidelis gaisras? Suprantu, kad baisus trukumas, bet tikriausiai #Rip253...
                      Per ,,planinius" remontus,juos netiek pervirina,nebus tuoj su kuo važiuot.

                      Comment


                        Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                        Per ,,planinius" remontus,juos netiek pervirina,nebus tuoj su kuo važiuot.
                        autobusų parke irgi ne ką geresnė situacija lieka po kelis vos autobusus nepanaudotus

                        Comment


                          Šiandien prasta diena autobusams.Jei neklystu,mačiau tempiamą Solaris Urbino 12 ir dar 2 Van Hool New A330.Gal kas galit tiksliau papildyti.

                          Comment


                            Parašė lukas001 Rodyti pranešimą
                            Šiandien prasta diena autobusams.Jei neklystu,mačiau tempiamą Solaris Urbino 12 ir dar 2 Van Hool New A330.Gal kas galit tiksliau papildyti.
                            Taipogi viena kažkurį ispaną nutempė į Vilnių (tikriausiai į garantini ar panašiai).
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              Taipogi viena kažkurį ispaną nutempė į Vilnių (tikriausiai į garantini ar panašiai).
                              Negaliu fakto nei patvirtinti, nei paneigti. Tačiau per telefoną sužinojau, kad 2815 ištemptas į transmitto servisą. Kol nemačiau savo nuosavais veizolais, su šita informacija atsargiai.

                              Comment


                                Antradienis, 15 valanda, Breslaujos gatvės stotelė. po minutės autobusas, velkamas tralo, pajudėjo iš vietos.

                                Comment


                                  Gal kas žino kada keisis tvarkaraščiai? Į vasaros? Ačiū!

                                  Comment


                                    Parašė Kaunietis Aidas Rodyti pranešimą
                                    Gal kas žino kada keisis tvarkaraščiai? Į vasaros? Ačiū!
                                    Birželį, kaip ir visada

                                    Comment


                                      Sveiki! Norėčiau pasidomėti, koks renginys ar kažkas tokio vyksta, kad mačiau penktadienio rytą Šančiuose, kai dvi gyvatės važiavo vieną paskui kitą link Panemunės, pažymėtos lentele A5 bei A7 (kažkas panašaus)? Šiandien taip pat tą patį pastebėjau vakare, apie 19 valanda, Panemunej, prie Maximos. Tik šį kartą jie važiavo link Centro bei su pilnut pilnutėliais žmonių.

                                      Comment


                                        Parašė Nike123 Rodyti pranešimą
                                        Sveiki! Norėčiau pasidomėti, koks renginys ar kažkas tokio vyksta, kad mačiau penktadienio rytą Šančiuose, kai dvi gyvatės važiavo vieną paskui kitą link Panemunės, pažymėtos lentele A5 bei A7 (kažkas panašaus)? Šiandien taip pat tą patį pastebėjau vakare, apie 19 valanda, Panemunej, prie Maximos. Tik šį kartą jie važiavo link Centro bei su pilnut pilnutėliais žmonių.
                                        Veža NATO kareivius. Dar ten buvo 3 Ollex autobusai.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Šiandien 47 maršrute mačiau gyvatę. Lyg g.n. 84* Stovi dabar prie karo ligoninės g. su keleiviais ir avariniu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X