Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SG. Singapūras / Singapore

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    SG. Singapūras / Singapore

    Dėkui už temą, John.

    Būtų gal įdomiau pamatyt daugiau gatvės nuotraukų, nes dabar tik dangoraižiai ir nesijaučia ta tikroji dvasia. Įdomu, ką dar tas miestas turėtų parodyt
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Šiaip gatvės primena amerikietiškas, kas mane labiausiai ir gąsdina Šiaip matosi, kad tvarkinga
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Daug vandens ir zalumos, plotas nera milziniskas, o aukstingumas didelis, vos ne perfect city

      Comment


        #4
        Rojus žemėje? Baik jau, pirma gal nuvažiuok ten, o tada tokius vertinimus
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          siaip tas "rojus zemeje" atrodo visai pakeciamai, neabejotinai viena geriausiu vieteliu Azijoje.

          Comment


            #6
            SG. Singapūro dangoraižiai

            Sveiki, keletas mėgėjiškų vaizdelių iš šios valstybės-miesto. Daryta pernai metais, Canon A70. Jeigu patiks, galesiu atsiųsti daugiau miestelių vaizdų iš kaimyninių šalių (Malaizijos, Tailando).

            Singapūro simbolis - žuvis su liūto galva


            Dangoraižiai nuo Marina Bay įlankos


            Esplanade - duriano vaisiaus formos teatras ant įlankos kranto



            "Truputį sugrūsti" pastatai:



            Miesto gatvėse



            Visus šiuos vaizdus ir daugiau sudėjau čia:
            www.ferrum.lt/malaysia

            Geros dienos!

            Comment


              #7
              Tikrai geros nuotraukos!

              Dėk visas kiek turi

              Beje sveikinu atvykus į forumą

              Comment


                #8
                oho, super vaizdeliai Singapuras atrodo tikras Azijos perliukas.

                Comment


                  #9
                  Dėkui, smagu, kad patiko.

                  Dėl to Singapūro dieviškumo - čia aišku, asmeninis dalykas, bet kažkaip man tai nepasirodė "šiltas" ir jaukus miestas... Galbūt labiau dėl pačių žmonių ir jų požiūrio į darbą. Aišku, kaip turistui ten yra nuostabu, tikrai yra ką pamatyti. Bet kalbant apie jausmą tiesiog gyvenant ten, tai kažkaip labai nesužavėjo :/. Teko dirbti metus Kuala Lumpure, ir kartais darbo reikalais būdavau SG (nuo KL jis nėra toli). Tai pastebėdavau, kad kaskart truputį džiaugdavausi "grįžęs namo" į KL, nors KL ir nėra toks žalias ir blizgantis kaip SG.

                  Šiaip, jei KL darbo ir gyvenimo tempas tikrai didelis (lyginant su LT), tai Singapūre jis dar 5x didesnis :/. Žmonės pasirodė gerokai užsiparinę, skubantys... Jie turi tokį terminą "kia su", kas reiškia "bijantis pralaimėt", ir tas perdėtas konkurencingumas labai jaučiasi visur - tiek bendraujant su jais darbo reikalais, tiek šiaip pramogaujant... ai, apskritai čia didelė tema diskusijoms.

                  Šiaip jei įdomu, turiu sudėjęs šiek tiek rašliavų apie gyvenimą ir keliones ten (įskaitant SG) čia:

                  http://www.ferrum.lt/malaysia/laiskai/laiskai.htm

                  Ok, tada sekančiuose postuose įmesiu kažkiek vaizdų iš kitų vietų.

                  Comment


                    #10
                    Sveikas atvykęs, rob

                    Nuotraukos tikrai puikios ir laukiame daugiau
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Na, kaip sakiau, čia asmeninis dalykas. Be abejo, tai verčia tobulėti materialine prasme, tik ką norėjau pabrėžti - europietiškos ir azijietiškos darbo kultūros skirtumus. Teko šnekėtis su nemažai europiečių, kuriems pirmos darbo dienos toje aplinkoje buvo tikrai nesaldžios. Man irgi asmeniškai toks jų materialinės gerovės sureikšminimas (ir todėl toks užsiparinimas dėl darbo, kasdien nerealūs viršvalandžiai, darbas savaitgaliais ir t.t.) truputį kiek perdėtas atrodo. Nors be abejo, būtent dėl to tikriausiai tos ir šalys iškilo.

                      Ir šiaip tokios būna beveik anekdotinės situacijos, kai susipažinus su žmogum, po klausimų "kuo vardu ir where are you from" sekantis ir visiškai rimtas klausimas būna "o koks jūsų valiutos santykis su mūsų valiuta". .

                      Šiaip sutinku su John, pažangos priežastis slypi kinų nerealiame atsidavime darbui. Materalinė gerovė (ką jie gan keistai mums angliškai verčia kaip "success" ir "luck") kinams yra ypatingai svarbi. Pats padirbus kiniečių kompanijoj, matosi kad verslumo ir pardavimo įgūdžiai yra tiesiog jų kraujyje... O istorija, matyt, tą irgi patvirtina - Singapūras atsiskyrė nuo Malaizijos prieš 48 metus (anksčiau tai buvo viena valstybė), ir šiandien išsivystymo skirtumas matosi plika akim, tiesiog pasivaikščiojus mieste... Taigi reikia sutikti su p. Čekuoliu, kad valstybės išsivystymas priklauso nuo kinų koncentracijos % (ir palankios politinės padėties) .

                      Dėl kinų Malaizijoje - jų ten apie 30%, taigi primityviai sakant šalies verslas yra jų rankose, o politika - malajų, kas sukuria šiek tiek trinties visuomenėj, na bet čia offtopic.

                      Comment


                        #12
                        Cia dar pora idomesniu vaizdeliu - "pripuciamas tiltas" ir bauda uz vaisiaus duriano isinesima i metro .


                        Comment


                          #13
                          kas cia per vaisius? atseit, jog zmoniu nebadytum?


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #14
                            beje, Rob, sveikas atvykes


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Dėkui už sveikinimus visiems, džiaugiuosi atradęs šį forumą. Iš tikro puiki vieta virtualiai pabūti savo svajonių miestuose (ir pamatyti realaus gatvių gyvenimo vaizdus, o ne "gražias" turizmo brošiūras).

                              Alonso: bauda už duriano įsinešimą į metro yra todėl, kad šis labai populiarus pietryčių azijoje vaisius turi YPAČ specifinį ir stiprų kvapą. Gal kažkas panašaus į supuvusį kiaušinį, tik dar šlykščiau. Net vietiniai nevisi jį mėgsta (nors daug kas dievina), taigi jo dažnai negalima įsinešti į viešbučius, metro, ir pan. viešas vietas. Netgi prek. centruose šie vaisiai parduodami truputį atskiroje "lavočkose"... Mano bandymas jį ragauti, galima sakyt ir baigėsi bandymu, nors vietinė chebra valgė su pasimėgavimu tą slidžią snarglėtą masę... :/

                              Comment


                                #16
                                Rob, ačiū už nuotraukas. Jos- išties puikios.

                                Comment


                                  #17
                                  aciu uz nuotraukas ir pasakojimus, Singapuras atrodo puikiai, nors gal net kiek per daug "steriliai"

                                  Comment


                                    #18
                                    Kaip lietuviai latviai bei estai slystejosi durjanu galejot stebeti realybes sau - "dziungles". smagus vaizdas buvo. Labai noreciau paragauti

                                    Comment


                                      #19
                                      Sveikas atvykęs, rob

                                      Parašė rob
                                      bauda už duriano įsinešimą į metro yra todėl, kad šis labai populiarus pietryčių azijoje vaisius turi YPAČ specifinį ir stiprų kvapą. Gal kažkas panašaus į supuvusį kiaušinį, tik dar šlykščiau. Net vietiniai nevisi jį mėgsta (nors daug kas dievina), taigi jo dažnai negalima įsinešti į viešbučius, metro, ir pan. viešas vietas. Netgi prek. centruose šie vaisiai parduodami truputį atskiroje "lavočkose"... Mano bandymas jį ragauti, galima sakyt ir baigėsi bandymu, nors vietinė chebra valgė su pasimėgavimu tą slidžią snarglėtą masę... :/
                                      Teko ragauti to duriano keliuose renginiuose (draugai dalijosis įspūdžiais iš Tailando ir kitų PR Azijos šalių). Konsistencija panaši į minkštą bananą, skonis - kiek primena kriaušių ar kokių kitų vaisių marmeladą. Kiti kažkodėl atsisakė daug ragauti. Aš turėjau slogą. Buvo skanu. Tik aplinkiniai gerą pusvalandį į mane kažko žiūrėjo...
                                      Išvyniojus iš blizgančio popieriuko tą geltoną masę visus aplinkinius kvapus užmuša supuvusio svogūno kvapas (tą sužinojau ragaudamas vėliau, išsigydęs slogą).

                                      Comment


                                        #20
                                        >Singapuras atrodo puikiai, nors gal net kiek per daug "steriliai"

                                        Aha, visiskai sutinku. Toks jausmas, kad perdaug ten viskas "sureguliuota" ir sutvarkyta, tiesiog kaip robotas koks jautiesi - "eikite cia, ziurekite cia, darykite taip, jei padarysite kitaip, bauda stai tokia" ir t.t. Tiesiog kazkiek pabuvus labai pasiilgsti nors truputi jaukaus bardakelio, chaoso ir siaip kazkokio netiketumo .

                                        Comment

                                        Working...
                                        X