Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Manau, kad reikėtų truputį atsargiau žodžius rinkt. Nors nachalų ir ir šiaip degradavusių asmenų yra nemažai, jokiu būdu negalima šio šleifo užmesti visiems lietuviams, nes daugelis jų tiesiog nėra atsakingi už tą blogąją savo tautos dalį.
    Apskritai tai nereik varyt dievo ir su didėjančia gerove visa tai mažės. Nemanau, kad korektiška lygintis su vakarų valstybėmis, tarsi per paskutinius dešimtmečius būtume turėję vienodas galimybes pasiekt tokį kultūrinio išsivystymo lygį.
    Nemanau, kad pasakiau kažką grubaus. Išsakiau savo nuomonę, savo jausmus, kurie mane užplūdo. Beje, kalbu ne tik apie Vakarų šalis, bet kaip minėjau ir kitas - konkrečiai Albaniją - antrą ar tai trečią skurdžiausią šalį Europoje, kuri taip pat dabar yra tranzitinės ekonomikos iš komunizmo šalis. Ir ten aš mačiau daug aukštesnės kultūros visuomenę nei mūsiškė.

    Aš ir nemetu ant visų, bet pripažinkime, jei didelė dalis visuomenės yra tokia - nori nenori ji meta tokį šleifą mums visiems. No offence. Yra kaip yra.
    Jūsų,
    Analitikas PlėtRa™

    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

    Comment


      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
      Nemanau, kad pasakiau kažką grubaus. Išsakiau savo nuomonę, savo jausmus, kurie mane užplūdo. Beje, kalbu ne tik apie Vakarų šalis, bet kaip minėjau ir kitas - konkrečiai Albaniją - antrą ar tai trečią skurdžiausią šalį Europoje, kuri taip pat dabar yra tranzitinės ekonomikos iš komunizmo šalis. Ir ten aš mačiau daug aukštesnės kultūros visuomenę nei mūsiškė.

      Aš ir nemetu ant visų, bet pripažinkime, jei didelė dalis visuomenės yra tokia - nori nenori ji meta tokį šleifą mums visiems. No offence. Yra kaip yra.
      Nežinau, kaip yra Albanijoje, tad sunku apie tai kalbėt, nors esu girdėjęs, kad Tirana yra neblogoje situacijoje, kalbant apie išsivystymą ir gyvenimo kokybę. Visgi abejoju, ar objektyviai nuomonei susidaryti užtenka keleto dienų ar savaičių.

      Pats pasakei, kad mūsų nacija yra degradavusi, taigi metei šleifą ant visų lietuvių, įskaitant save, mane ir kitus galbūt nieko dėtus tautiečius. Gali įžeidinėt tuos, kurie tokie yra, bet ne visus.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Oh come on, Mantas, aš tik išreiškiu savo nuomonę. Esu šalies patriotas ir tikrai norėčiau taip nekalbėti, bet esu analitikas ir matau, kas ir kaip, kad ir kaip man ta tiesa būtų skaudi. Tai tik nuomonė, į kurią man teisę garantuoja mūsų konstituciją.

        Taip, Tirana yra tikras atradimas bet kam, kas atvyksta. Bet ne apie išsivystymą ir gyvenimo kokybę kalbam - apie žmonių kultūrą. Ir kiek aš jos mačiau ji ganėtinai aukšta, palyginti su mumis. Net nepaisant to, ką mačiau ir dar pamatysiu, objektyviai galiu pareikšti SAVO NUOMONĘ - kad didžioji dalis mūsų tautos neina į priekį, o tik atvirkščiai. Prie pat mano namų įsikūrusi visa benamių kolonija, kuriai prišikti viešojo transporto stotelėje nieko nereiškia. O tai yra pati Vilniaus širdis - Centras.

        Be to, skaitykite disclaimer'į paraše. Mano nuomonė yra mano nuomonė, kiti gali su ja nesutikti, bet niekas jos nepakeis, kol nepasikeis didžioji tautos dalis.
        Jūsų,
        Analitikas PlėtRa™

        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

        Comment


          Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
          Taip, Tirana yra tikras atradimas bet kam, kas atvyksta. Bet ne apie išsivystymą ir gyvenimo kokybę kalbam - apie žmonių kultūrą.
          Negi teigi, kad gyvenimo kokybė ir kultūros išsivystymas yra visiškai nesusiję dalykai?

          Prie pat mano namų įsikūrusi visa benamių kolonija, kuriai prišikti viešojo transporto stotelėje nieko nereiškia. O tai yra pati Vilniaus širdis - Centras.
          Kodėl mes čia apskritai apie benamius kalbam? Gerai, jei jau apie tai ir galbūt tau dar neteko pagyventi toje pačioje JAV - daugelyje vietų ten benamių gerokai daugiau, nei bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje ir jie ne tik bet kur šika, bet ir akiplėšiškai kaulija iš tavęs pinigų. Visgi ką tai sako apie amerikiečius kaip naciją?

          Be to, skaitykite disclaimer'į paraše. Mano nuomonė yra mano nuomonė, kiti gali su ja nesutikti, bet niekas jos nepakeis, kol nepasikeis didžioji tautos dalis.
          Ir kodėl manai, kad nachalai ir degradavę yra būtent didžioji tautos dalis?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Nes didžioji dalis neina į rinkimus iš viso. O ta kita didžioji dalis, kuri eina - išrenka Paksių prezidentu, meru ir viskuo kuo tik nori, kartu tu Uspaskichais ir pan. Arba vos neišrenka Šatrijos raganos, KGB statytinės. Nes visi šaligatviai nuspjaudyti, visos pievelės šunų apšiktos. Kas dieną kas nors užmušamas keliuose, buitinėse išgertuvėse ar šiaip gatvėj sumušamas ir apiplėšiamas. Nes per visą savo gyvenimą nesu nė karto buvęs užleistas prieš daug pirkinių turintį pirkėją, nors pirkausi tik cigarečių pakelį. Nes 9 atvejais iš 10, kai kas nors užmina ant kojos neišgirstu atsiprašau. Nes vakare aš nesijaučiu saugus net miesto centre. Nes būdamas devynmečiu nesiuntinėdavau vyresnių į visas keturias puses įžūliu veidu ir nesityčiodavau iš senukų, vaikų ir visų kitų. galėčiau tęsti ir tęsti, bet kas iš to? Nuo to niekas nepasikeis. Mano nuomonė yra mano nuomonė. Aš gerbiu kitų nuomones, gerbkita prašau ir mano.
            Jūsų,
            Analitikas PlėtRa™

            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

            Comment


              PlėtRa visiškai teisus. Pvz. Romoj irgi buvo aukšta kultūra ir pragyvenimo kokybė nebloga, bet tai netrukdė rengt gladiatorių kautynes. Kas mano, kad didžioji dalis nedegradavusi nusivežkit hipį draugą į provinciją arba patys išeikit pabindzinėt naktį.
              Jau kitas klausimas, kaip žmonės išmokyti elgtis viešai. Kadangi žmonės augo tokiom sąlygom, kad kitą apsukt aplink pirštą skaitėsi norma, tai turim ką turim.

              Comment


                O baisiausia visame šitame yra tai, jog prieš kokius 5 metus galvojom - nu ok, čia žmonės sovietinio mastymo, užaugs nauja karta, viskas pasikeis ir bus miela malonu. Deja, pažiūrėkit į tą "naująją" kartą... Didelis klaustukas - kas geriau...?

                Comment


                  Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                  Nes didžioji dalis neina į rinkimus iš viso.
                  Kai bus pasirinkimas tada ir eisiu.

                  O ta kita didžioji dalis, kuri eina - išrenka Paksių prezidentu, meru ir viskuo kuo tik nori, kartu tu Uspaskichais ir pan. Arba vos neišrenka Šatrijos raganos, KGB statytinės.
                  Reikia leisti visiems norintiems susimauti, ką jie daro ir toliau sėkmingai darys.
                  Nes per visą savo gyvenimą nesu nė karto buvęs užleistas prieš daug pirkinių turintį pirkėją, nors pirkausi tik cigarečių pakelį.
                  Cigaretes galima pirkti kioske arba tabako pardoj be eilių. Jei užleisiu vieną su mažai prekių, tai tuoj visi degradai su bambaliu alaus užlįs.
                  Nes 9 atvejais iš 10, kai kas nors užmina ant kojos neišgirstu atsiprašau.
                  Ir taip aišku, kad ne specialiai lipa
                  Nes vakare aš nesijaučiu saugus net miesto centre.
                  Gal kiti nesijaučia ir dieną.
                  Nes būdamas devynmečiu nesiuntinėdavau vyresnių į visas keturias puses įžūliu veidu ir nesityčiodavau iš senukų, vaikų ir visų kitų.
                  Pagarba vaikų teisėms.

                  Comment


                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                    O baisiausia visame šitame yra tai, jog prieš kokius 5 metus galvojom - nu ok, čia žmonės sovietinio mastymo, užaugs nauja karta, viskas pasikeis ir bus miela malonu. Deja, pažiūrėkit į tą "naująją" kartą... Didelis klaustukas - kas geriau...?
                    Kad didžioji dalis pažangios naujos kartos išvyko iš Lietuvos

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Kad didžioji dalis pažangios naujos kartos išvyko iš Lietuvos
                      Na visokie dvylikamečiai "niuchai" (atsiprašant) niekur neišvyks dar gerus 6 metus.

                      Comment


                        1) Kalbant apie visuotines problemas, visa tai ne tik Lietuvos problema; 2) Kalbant apie asmeninius patyrimus, susidaro toks įspūdis, kad mes kalbam apie skirtingas valstybes, kadangi bent man asmeniškai tokie nemalonūs atvejai gana retai pasitaiko. Pvz., manęs beveik visada atsiprašo, jei užmina ant kojos ir pan., mažiausiai du kartus esu užleistas prieš daug pirkinių turintį pirkėję ir pats paprastai taip darau, kad užlįstų eilėje gerai prisimenu porą kartų, bet ir tai nutiko provincijoje ir dar nebuvo taip, kad Vilniaus centre nesijausčiau saugus
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                          Lieka visai nedaug iki mano eilės, kai iš kažkur ateina ir prieš mane atsistoja 3 maždaug 17-18 metų pacanai.
                          Spėju pacukai cigaretes pirko?
                          Šiuo požiūriu kur kas pranašesnės IKI parduotuvės, nes jose įrengti atskiri tabako skyriai. Ir visokie murziai dėl pakelio cigarečių negaišina kitų žmonių.
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            Kai bus pasirinkimas tada ir eisiu.


                            Reikia leisti visiems norintiems susimauti, ką jie daro ir toliau sėkmingai darys.

                            Cigaretes galima pirkti kioske arba tabako pardoj be eilių. Jei užleisiu vieną su mažai prekių, tai tuoj visi degradai su bambaliu alaus užlįs.

                            Ir taip aišku, kad ne specialiai lipa

                            Gal kiti nesijaučia ir dieną.

                            Pagarba vaikų teisėms.





                            Mantas - Tau sekasi labiau nei man, vadinasi.

                            Gerai, raukiam šitą offtopic'ą, vis tiek nei mes ką nuspręsim, nei kas pasikeis. Tikėkimes gerėjimo ir tiek.
                            Jūsų,
                            Analitikas PlėtRa™

                            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Spėju pacukai cigaretes pirko?
                              Šiuo požiūriu kur kas pranašesnės IKI parduotuvės, nes jose įrengti atskiri tabako skyriai. Ir visokie murziai dėl pakelio cigarečių negaišina kitų žmonių.
                              Ne, nemanau, ten buvo Express kasa, kurioj net nėra tos cigarečių lentynos. Apskritai, ne esmė parduotuvės ir jų ypatybės, esmė - žmonių nachališkumas ir naglumas.
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

                                Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Lietuva - šalis be ateities
                                Atimenat šita filmuką ? Taigi jo atomazga: http://www.lrt.lt/news.php?strid=5042&id=4031862

                                Pagalvojęs apsidžiaugiau, kad tas kitas filmukas su "Lietuvos kaimo ereliu" vilkinčiu batmano marškinėliais ir jo atomazga buvo teigiamas precedentas ir po truputį visuomenė tampa nepakantesnė tokies išsišokimams ... tikiuosi, kad tai neusutos šioj vietoj ir taps visuotiniu dalyku
                                Propoganda ir penas mintims >>>

                                Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                www.ted.com

                                Comment


                                  Egzekucijos dalyvės ir auka rastos
                                  http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14503796
                                  Pareigūnai nustatė ir apklausė šešiolikos metų vaikiną, filmavusį nusikaltimą. Dešimtokas nuoširdžiai gailisi ir tikina internete vaizdo medžiagos neplatinęs, tik persiuntęs ją per „skype“ keliems savo draugams.
                                  O tai čia ne platinimas?

                                  Comment


                                    Rinkimai: išrinkime Lietuvos stebuklus

                                    Bus išrinkti 7 žmogaus sukurti ir iki šiol išlikę (daugiau ar mažiau), bei 7 gamtos sukurti stebuklai. Ką siūlytumėt?


                                    Žmogaus sukurti:

                                    Kauno:
                                    1. Pažaislio vienuolynas
                                    2. Prisikėlimo bažnyčia
                                    3. „Baltoji gulbė“
                                    4. Kauno arkikatedra bazilika
                                    5. Kauno pilis
                                    6. Kauno fortai
                                    7. Soboras (Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia)
                                    8. Šv. Jurgio bažnyčia
                                    9. Perkūno namai
                                    10. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčia


                                    Iš Vilniaus:
                                    1. Vilniaus arkikatedra bazilika
                                    2. Gedimino pilis
                                    3. Trys kryžiai (paminklas)
                                    4. Dangoraižis „Europa“
                                    5. Vilniaus rotušė
                                    6. Šv. Onos bažnyčia
                                    7. Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčia
                                    8. Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčia
                                    9. Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
                                    10. TV bokštas


                                    Kitur:
                                    1. Kryžių kalnas
                                    2. Raudonės pilis
                                    3. Panemunės pilis
                                    4. Trakų pilis
                                    5. Kruonio HAE



                                    Gamtos:
                                    1. Neringa
                                    2. Puntuko akmuo
                                    3. Nemuno ir Neries santaka
                                    4. Kernavės piliakalniai (nors palaukit, šitas žmogaus sukurtas ar gamtos?)


                                    Surašyta ne pagal prioritetus. Bus daugiau? Tikrai ne viską surašiau
                                    Paskutinis taisė ; 2007.09.25, 17:15.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                      Ne, nemanau, ten buvo Express kasa, kurioj net nėra tos cigarečių lentynos. Apskritai, ne esmė parduotuvės ir jų ypatybės, esmė - žmonių nachališkumas ir naglumas.
                                      Kaip ne kaip Akropolis yra kvailių traukos taškas.
                                      Paskutinis taisė Mantas; 2007.09.25, 20:49.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Kaip ne kaip Akropolis yra pridurkų traukos taškas.
                                        Joa, šiaip gaila, kad akropoliai vis dar yra "kažkas tokio" ir traukia ne tik paprastus pirkėjus, bet ir visokius kerėplas.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Aš paskutinį kartą Wilenskam Akropoly buvau prieš gerus pusę metų. Nepatinka man ten. Sėdi visokios fifos ant suolų - nužiūrinėja nuo galvos iki kojų ir atvirkščiai. Eismo tvarkos jokios. Čiuoži ledu - žiūri ėdantys. Ėdi - žiūri čiuožiantys. Šurmulys, zyzimas, cypimas. Kaip taisyklė aš pablūstu pradedu šnopuoti ir blaškytis rėkdamas: "Užsičiaupkit šliužai 'vsem past parvu', išleiskit išleiskit!!!". Tada mane (su išburnos virstančiom putom) išneša apsauga. Kažkoks Akropolio sindromas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X