Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apple produkcija

    Sveiki

    Aš nusprendžiau įsigyti iPodą Nano 2gb , nes jau švelniai tariant atsibodo žaisti su subraižytais cd kompaktais ir vos veikiančiu mano samsung cd playerio antishock'u :/ .

    Esmė šios neperdaugiausiai reikšmingos temos, kad norėčiau, kad forumo dalyviai kurie turi minėtaji iPod Nano išsakytu savo pastebėjimus apie ši Apple kompanijos produktą, ar jis tikrai toks geras kaip atrodo pagal aplinkui vykstančią euforiją ?? Pavyzdžiui pasiskaičiau, kad iš reklamuota baterija neveikia 14 -os valandų, o ištraukia tik pusia tiek Ar tai tiesa ir ar dėlto geriau nepikti įrenginio ? Žinoma jeigu kas nors turi dar kokiu pastebėjimų nesikuklinkite

    Teigiami komentarai irgi laukiami . Vienu žodžiu už ir prieš Apple iPod Nano






    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    O kiek kaštuoja tasai iPod'as?

    Comment


      #3
      man nepatinka kad kraunamas batarkes geriau
      I love INNUENDO!

      Comment


        #4
        uz uz uz. tik atsargiai su ekranu - labai jautrus. patariu isygit agent-18 dekla (pats ploniausias) nes kitaip po poros kartu kiseneje arba krepsi ekranas atrodis tikrai ne kaip! as turiu 30 gb video iPod'a ir naudoju kasdien. batareja labai greitai seda kai ziuri filmus (nano neturi video), bet visuose iPoduose batareja priklauso kaip ilgai ekranas aktiviam rezime (meniu navigacija). jei tiesiog groji laikys ilgai.

        Comment


          #5
          Pagrindini iPod'o Nano minusas baterija- grojant laiko apie 4 h.

          Comment


            #6
            Savaji nesioju jau beveik metai. Ipod nano 2gb black. Galiu pasakyti tik uz. Minusu galima atrasti, bet nekreipiu demesio, issikrauna tikrai greiciau nei per 14val, bet man visiskai pakanka, cia kogero pagrindinis minusas taciau nebeda grysti pajungi ir gerai, vistiek dauguma musu kasdien sedi prie pc, o i keliones notebookus neretas vezasi, juolab manau yra pakrovejai is elektros lizdo tiesiai - nesidomejau. Dar pavirsius braizosi siektiek jei su raktais kokiais i kisene isimeti, pradzioje saugojau dar, ebt naturaliai apsitrina ir neberupi, ne isvaizda svarbiausia, kad blizganti draugam parodyt. Daugiau minusu kaip ir nesugalvoju (na nebent kad reikia itunes naudoti) , o pliusu daug galima atrasti pradedant beabejo nuo graso kokybes, kolkas jokiu nusiskundimu neturiu, viskas labai puiku. Gabaritai taip pat vienas didziausiu pliusu, supratau kam galima panaudoti vadinamaja 'monetu' kisenele dzinsuose, neitiketina jog ten jis telpa ir labai puikiai jauciasi. Sensorinis ratukas... komentaru net nereikia, pasakiskas dalykas. Patvarumas irgi geras, atlaikes kritimu nemazai ir pan, viskas savo vietoje kaip turi buti, beje testa nepriklausoma varciau internete kai jie tik isejo, mete is vaziuojancios masinos ant asfalto ir panasiai, galiausiai ekranas atsijunge, bet viskas veike, na kol neismete 15 metru i virsu virs asfalto ;]]] Patvarumas ispudingas paziurejus ta testuka. Komplektuojamos ausines irgi puikios, 10 men be nusiskundimu nepaisant to kad grojant muzikai sugebejau i klozeta paskandinti . Apibendrinant - nuostabus isradimas vertas visu 215$ ar kiek jis ten kastavo.

            Comment


              #7
              Gražus daiktas, bandyti neteko, jei nori kad baterkė ilgai laikytų, imk SONY bean ~50h. skelbiasi

              Comment


                #8
                Sony bean laiko tikrai ilgai, bet nepatogus pasirode, na nepatogus jis desiniarankiams Ir hold mygtukas didelis plastmasinis, labai nepatvariai atrodo, nelabai patogus ir nesunku kur nors uzkabinti ir nulauzti. Lcd maziukas ir matosi tik nakti arba patalpoje, diena lauke didelis vargas su juo.

                Comment


                  #9
                  iPodas yra absoliutus mp3 grotuvu lyderis ir ne siaip sau 70% grotuvu pasaulyje yra iPod'ai. Visi bynzai, zenlabai, rio ir tt. tik pigios imitacijos. Kaip kad specz'as sake: vertas visu $200!

                  Comment


                    #10
                    Noriu paklaust: ar iTUNES gauni kartu su iPod'u?
                    :geria: Už Lietuvą!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė Marčiukas
                      Noriu paklaust: ar iTUNES gauni kartu su iPod'u?
                      Taip. Bet tai neturi esmės, nes gi gali iTunes atsisiusti iš interneto nemokamai

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Parašė Marčiukas
                        O kam tas iTUNES reikalingas? Sry, bet as biski nesigaudau
                        Apple kompanija (ta kuri gamina iPod'us) sumastė tokia programa ( red. past. iTunes) , kurios pagalba internete už gan mažas sumas galima nusipirkti muziką Kova prieš muzikos įrašų piratavimą ir panašiai. Tai ji sumastė, kad dar labiau išpopuliarinti tą programą, padarė taip, kad be jos pagalbos negalima mp3 bylų į iPod'ą įsirašyti Trumpai sakant su iTunes į iPod'ą yra perkeliami duomenys Komercinės vingrybės ir tiek kas dar neaiškaus ?

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Tai i iPOD'a negalima irashyti paprastos mp3 muzikos, atsisiustos is interneto? ar kaip?
                          :geria: Už Lietuvą!!

                          Comment


                            #14
                            Echh.. Galima, tik reikia naudoti itunes, nepakanka nudrag`int is folderio i folderi.

                            Comment


                              #15
                              Prisiminiau šią seniai mirusę temą O to priežastis yra šio mėnesio gale amerikos rinkoje pasirodisiantis Apple iPhone mobilus telefonas Pažiurėjus reklamas kaip užsihibnotizavau ir nebeįsivaizduoju ateityje gyvenimo be šio daikčiuko kišenėje Dėlto vėliai būtu idomu išgirsti forumiečių mintys apie šį Apple firmos "šedevrą"

                              Europoje jis turėtu pasirodyti ši rudieni, Lietuvoje kalbos eina apie Gruodį












                              Screen size 3.5 inches
                              Screen resolution 320 by 480 pixels (160 ppi)
                              Input method Multi-touch
                              Operating system OS X
                              Storage 4GB or 8GB
                              GSM Quad-band (850, 900, 1800, 1900 MHz)
                              Wireless data Wi-Fi (802.11b/g) / EDGE / Bluetooth 2.0+EDR
                              Camera 2.0 megapixels
                              Battery
                              Up to 5 hours Talk / Video / Browsing
                              Up to 16 hours Audio playback
                              Dimensions 4.5 x 2.4 x 0.46 inches / 115 x 61 x 11.6mm
                              Weight 4.8 ounces / 135 grams

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Man nepatinka kad apple zada ji tik su tam tikrais operatoriais pardavineti. Bei tas kad neleis "3rd party" programu rasyti, viskas tures per narsykle buti, neisnaudos viso potencialo.
                                Jedi power!

                                Comment


                                  #17
                                  Gal ir geras sprendimas, naudojant visokiausius trečios šalies produktą atsirastu daug nesuderinamumo problemų, galiausiai turėtume bėda kaip su Windows OS. Dabar viskas paprasta ir ganėtinai įspūdinga. Beje jame yra viskas , ko gali prireikti, bent iš pirmo žvilgsnio taip atrodo

                                  p.s: gal galima būtu šios temos pavadinimą pakeisti į ""Apple" produkcija + - " ?

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #18
                                    Microsoft žodžiai:


                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      kompu klausimai galima kreiptis i mane cia jei kas neaisku ir panasiai. pardavinet nepardavineju
                                      bus apple kampelis
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        #20
                                        Manau čia į daugelį galima kreiptis kompų klausimais Man pačiam tenka su Mac'ais daug susidurti , tai tikriausiai aš ir būsiu aktyviausias šioje temoje Nevermind

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X