Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

ViR2, ViR2-2, ViR2-3, ViR2-4 pašalinimas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Kristis Rodyti pranešimą
    Ir kada as ka trolinau? Nesu izeides nieko viesai (caro kaltinimas), nesu ikeles blogos kokybes nuotraukos (caro kaltinimas), nesu postines naujienu be saltinio (caro kaltinimas), nesu nusikeikes viesai (caro kaltinimas), nesu jokios neapykantos skatines (caro kaltinimas, nors jau vienoj temoj esu minejes, kad mano pacio suzadetine yra Turke ir musulmone, tad toks kaltinimas yra mazu maziausiai absurdas), nesu turejes konfliktu net su Al1 ir dabar as nei is sio nei is to tampu isvadinamas "troliu" ir "ne tokiu"
    Įdomu tai, kad esu daręs turbūt viską ką čia Vir2 išvardino (tik neturiu ir neturėjau turkės sužadėtinės). Ir nieko
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      #22
      Kadangi man kažkodėl uždrausta visiškai lankytis Klausimų apie forumą temoje, parašysiu čia: aš nepalaikau nei Vir'o, nei Romo. Kalti abu. Tuo tarpu siūlau pražangas ir kt. skelbti temoje, kur padarytas nusikaltimas. Ir pasiūlyčiau įdiegti išsiregistravimo funkciją, bei šiek tiek paredaguoti taisykles, nes kai kurie punktai atrodo gan kvailai.

      Comment

      Working...
      X